Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar "tibetin gençlik iksiri" kitabı var bende chrıstopher s.kılham ın okudum seneler önce hoşuma gitmişti aslında..

ben de çok etkilendim. başlayalım yarın isteyenlerle.. kitabı da eski 1939dan beri olan , güvenilir bi kitap dimi mezzozcum?

youtubeda falan bunu yapan insanların videoları var.nasıl yapıldığını gösteriyolar

Merhaba fıstıklar!

Kahvaltı: 2 dilim ekmek - 1 kkut peynir - 5 zeytin - 1 çay kaş reçel - 1 haşlanmış yumurta

Ara: 1 elma - yarım muz

Öğle : 1 ıspanaklı gözleme

Ara: 1 elma

Akşam: 1 kase mercimek (yağsız) - 1 pors pırasa ve salata (ekmek yok)

Ara: 1 mandalina - yağsız süt

Kaçamak: 1 parmak kadar börek - 1 lor kurabiyesi

Egzersiz: 4 km yürüyüş

uzmanlar aynı tartıyla tartılmayı tartıyı sık sık değiştirmemek gerektiğini söylüyorlar.açken sabah çıplak tartılmayı öneriyorlar.ben kalın çoraplarımı bile çıkarıyorumboshayallersmile

ben dersaneye gidiyorum k-flexle kahvaltımıyaptım 4-5 de fındık attım ağzıma şimdi çayımı içiyorum öğlen görüşürüz uykucular

Canım uluslararası bestsellere çıkmış bir kitap
Ben bu hareketleri senelerdir hergün yapıyorum yoga hareketleri hepsi..
Ben çok memnunum çok rahatlatıyor diğer faydalarının haricinde vücuda elastiklik veriyor her sabah yaptığınızda güne çok huzurlu başlıyorsunuz..

H

Herkese gunaydin hatta tunaydin kahvaltimi yaptim tibet hareketlerimi yaptim 100 mekigimi cektim simdi yesil cay icecegim birinci harekete takildim kizlar sat yonnde diyor saga ve sola degil sadece sag tarafa mi oluyor cok cahil gordum kendimi

Gunaydinlar hatunlaropuyorumnanaktan

Kahvaltimi yaptim, 2 mile mi yaptim, 50 mekik cekip dusumu aldim simdi yesil cayimi iciyorum..
Bende tibet hareketlerimi yaptim ama ben saga sola yaptim ilkini eheh mc 78 ben de pek bi cahil gordum suan kendimi acaba tek yonemiydikaydirigubbakcemile3

vereliniortak

Birde ben hareketlerden sonra dus alamiyorum kizim kucuk durmaz ben dustayken farkedermi acaba

valla ben bugun deli cesareti ile girdim hemencecik tv yi actim ama sesini kistim banyonun kapisi felan acikti aglasa hemen cikacaktim ama aglamadi benim arda bey 7 ayina yeni girdi dusun ama bugun ki gibi uslu durur ise yarin da girerim dus a bakalim delikafadulden

benimki 16 aylik cok zorda kalmasam wc ye bile gitmiyorum hemen pesimden geliyor kapiyi kapatsam ortaligi yikiyor ac diye en zor zamanlari

oy oyy tabi senin durumun daha farkli wc de kapiyi ac derse banyo isi biraz zora giriyor gibi olmadi aksam yapsan esin evdeyken olmaz mi gerci bu hareketleri sabah ya da aksam yapmak farketmez herhalde

Esimde vardiyali calisiyor ama evet bir formul bulmak gerek aslinda n mantiklisi sabah yapmak zindelik acisindan

Herkese gunaydin hatta tunaydin kahvaltimi yaptim tibet hareketlerimi yaptim 100 mekigimi cektim simdi yesil cay icecegim birinci harekete takildim kizlar sat yonnde diyor saga ve sola degil sadece sag tarafa mi oluyor cok cahil gordum kendimi

http://www.youtube.com/watch?v=cZLHIY06mqo&feature=related

tatlım burdan izle.semazen gibi dönüyosun orda kaydirigubbakcemile3
adam maşallah 70 yaşlarında falan heralde ama 40 gösteriyo.vücudun her yeri çalışıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…