Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar kilo vermesi duranlar diyet yöntemleri bölümünde beslenme uzmanı bir arkadaş konu açmış ve yazmışki eger spor yapıyorsanız kaslar su tutar diye oyüzden kilo fazla gelirmiş bu bize biraz moral olsun :))))))
eee bizlerde spor yaptıgımıza göre böyle şeyler normal tabi inşallah bünyemiz tamamen alışsında kilo vermeyeee :))
birde sze bir örnek daha söyliyim benim ablam 1.60 boyunda 74 kilo olmuştu
2 yıldır akşamları yememeye alıştırdı kendini her akşam spor yaptı en fazla 56 kiloya düşebilmişti artık kendiliğinden gidiyor kilolar 50 kiloya düştü
belli bir sisteme oturttugumuzda böyle kilo gitmiyor falan derdimizde kalmayacak inşallah :)))

Son düzenleme:
kızlar maalesef bu hafta yediklerime dikkat edemdim.hastane gelen giden derken saçma sapan beslendim.sanırım fazla kilo veremedim.neyse yarın dan sonra evdeyim tam gaz devam.o yüzden bugün yediklerimi yazmıyorum ok..kızlar bu arada ben yokken gruba kimler atıldı kaç kişi olduk.

bu arada eşim saolsun bana yardımcı olması için uzun süredir istediğim kondisyon bisikleti almış bana.bide bende kkireçleme vardı yürürken ağrı çekiyordum.doktor bol bol bisiklet demişti.seneler sonra oldu.nette baktım saçma sapan siteler çıkıyor.kondisyon bisikleti hangi kasları çalıştırıp yağ yakar bilgisi olan varmı.

bu arada bisikletle birlikte sporumu tekrar düzenledim.
sabah 40 dak.yürüyüş,20 dak.bisiklet
akşam 40 dak.yürüyüş,20 dak.bisiklet
yatmadan 200 mekik,200 bel çevirme hareketleri,100 bacak esnetme hareketleri.

kızlar günaydııııııııınnnn ilk defa bu kadar erken uyanıyorum kaydirigubbakcemile3

Hello!

Sabah: 1 dilim ekmek - 1 kkut peynir - 5 zeytin - 2 çay kaş reçel

Ara: 1 elma - yarım muz

Öğle: 1 pors pırasa - 1 dilim ekmek

Ara: 1 elma

Akşam: 1 pors ıspanak - 3 kaşık barbunya - 3 kaşık pilav - 1 bardak yoğurt

Ara : 2 diyet bisküvi

Birazdan yağsız sütümü de içerim.

Egzersiz: 1 saat step - pilates - 20 dk bisiklet

Su: 2 lt

Kaçamak: 2 çatal pasta (Doruk'un buçuk yaşını ve ilk pirincini kutladık, 1 dilim bile yemedim valla)

Şimdi kıslar, ben bugün kaynanam ve görümcemi yolcu ettim. Hem sünnet, hem onlar burada diye oluşan misafir yoğunluğu nedenleriyle sizinle fazla iletişim kuramadım. Artık daha fazla boş vaktim olur diye umuyorum.

Çalışmaya başladım, kilolarım daha da çabuk gidecek, inancındayım. Hem böylece daha erken kalkmaya ve rejim konusunda daha planlı olmaya başladım. Cumartesi diyetisyen kontrolüm var. Öyle gaza geldim ki, inşallah daim olur. Cuma sınav görevim var, spora gidemiycem :KK43:

bu mesajı dün gece başka topiğe atmışım, iyi mi :))

kızlar günaydnlar
ben günlük sporumu tamamladım 3 km tempolu yürüyüş ve yarım saat genel egzersizlerimi yaptım
kahvaltıyı çok abartmadm hatta az yedim hemen doydum akşama raporda özetlerim
birazdan kayısılarımı yicem mutfakta işlerim var görüşmek üzere

Hello!

Kaçamak: 2 çatal pasta (Doruk'un buçuk yaşını ve ilk pirincini kutladık, 1 dilim bile yemedim valla)

Şimdi kıslar, ben bugün kaynanam ve görümcemi yolcu ettim. Hem sünnet, hem onlar burada diye oluşan misafir yoğunluğu nedenleriyle sizinle fazla iletişim kuramadım. Artık daha fazla boş vaktim olur diye umuyorum.

Çalışmaya başladım, kilolarım daha da çabuk gidecek, inancındayım. Hem böylece daha erken kalkmaya ve rejim konusunda daha planlı olmaya başladım. Cumartesi diyetisyen kontrolüm var. Öyle gaza geldim ki, inşallah daim olur. Cuma sınav görevim var, spora gidemiycem :KK43:

bu mesajı dün gece başka topiğe atmışım, iyi mi :))

disiplinli bi yaşam daha kolay kilo verdirir canım. aksatmadan yazmaya çalış yine de.. ay çok güldüm hangi topiğe atmışsın kaydirigubbakcemile3

kızlar günaydnlar
ben günlük sporumu tamamladım 3 km tempolu yürüyüş ve yarım saat genel egzersizlerimi yaptım
kahvaltıyı çok abartmadm hatta az yedim hemen doydum akşama raporda özetlerim
birazdan kayısılarımı yicem mutfakta işlerim var görüşmek üzere

yarın büyük gün. bugün fazla spor yapıp kaslarımı şişirip fazla çıkmıyım tartıda..bugün sadece normal tempo yürüyüş yapıcam.. canım spor konusunda harikasın olumunekankayizsmile

yarın büyük gün. bugün fazla spor yapıp kaslarımı şişirip fazla çıkmıyım tartıda..bugün sadece normal tempo yürüyüş yapıcam.. canım spor konusunda harikasın olumunekankayizsmile

ayy canım ben yapıyorum ya kendimi çok şartlandırdım dün gece 12 bçkta bile egzersiz yaptım eşimi beklerken sıkıldım gün içerisinde aklıma geldikçe kalkıyorum 10ar dk 10 ar dk yapıyorum kaslar geliştikçe su tutuyormuş zaten inşllh fazla gelmem :SSaklinialirimsmile:lepi::dance:

ben de nedense çok uyuşukluk halsizlik hissediyorum kolumu kaldırcak halim yok. ve sinirlerim nedense çok gergin.. ayy sizde de var mı?

kızlar günaydınnn :) sonunda 3g faturalıya geçtim artık sürekli burdayımm:eek: yarın büyük gün çok heyecanlıyım ben tartıldım bugün dayanamayıppkaydirigubbakcemile3

gunaydınlar ipoo ben korkumdan tartılamıyorum yaaaa :KK70:DD hiç kaçamak yapmıyorum hatta dün hiç ekmek agzıma sürmedim ve sporu baaya arttırdım yarım saat otursam hemen kalkıp 10dk bişiler yapıyorum ama yinede korkuyorum tartıdan :)))

ipocum bişey sormak istiyorum
şimdi mesela isveç diyeti veya elma diyeti yapsak yinede bu takımda kalabiliyormuyuz
yaptığımız diyetin önemi varmı yoksa takımın genel kurallarına uyduktan sonra istediğimiz diyetleride yapabiliyormuyuz???

bsrnzm cimm nasılsınnn kızlarrr ben geldimmmm

bende sabah 1 domates 1 dilim çavdar 8 tane zeytin yedim

ara 1 portakal

öğle 1 domates 5 zeytin 5 dal roka yedimmm

akşam yoğurt lahana salatası ve karnıbahar yemeği yiyeyim diorumm

yarın içinde çokkk heyecanlıyımmmmmm eyvahedigeldismile

X