Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

iyiyim hayatım hemen geleni gideni görüyosun maşallah aklinialirimsmile
sen nasılsın canım

umarım canım.. keyfim yok bugün anlamış gibi annelerini uyudular benim bebişlerimde yarın sabah oğlumu yuvaya hazırlayacağım malum okullar açılıyor.. bende yatıyorum kızlar hepinize iyi geceler

Selamlar. Ben bugün çok günah işledim çok (( Sabah kahvaltıya çağırdı arkadaşım. Kahvaltıda problem yok ama, öğleden sonra kaçamaklar birbirini kovaladı valla! Ceza verdim kendime, 5 'ten sonra 1 elma ve 1 bardak süt dışında bişey yemedim, içmedim. Yarın da sıkı sıkı uyacağım listeme.

Kahvaltı : 1 dilim ekmek + 1 kkut peynir + 1 az yağlı omlet + yarım ve ince krep + 2 çay kaş reçel

Ara: 1 türk kahvesi (orta)

Öğle : 1 tabak domatesli makarna

Ara : 1 elma

Ara : SÜt

Kaçamak: Lokma yedim yaa (( Az yedim gerçi ama, söz 1 hafta sıkı sıkı uyacağım, haftasonuna kadar başka kaçamak yok!

Bu sabah 69,4 idim. Cuma hedefim 68,5! Daha da çok gidebilir, yarın çalışmaya ve spora (tekrar) başlıyorum.

Haftada 3 gün spor + çalışma hayatı ile benden 5 gün spor beklemeyin pls. Bır de 6 aylık oğlum var. Gerçekçi olayım

Su: 3 lt

67den55e tatlım ben egne burdayım herkes yattı galiba opuyorumnanaktan

benimde pek bilgim yok cnm ama reklamlarda ole bi gosteriolarki sanki alidiktan sonra ilk kullanmadan sonra superman olcakmisin gibi kaydirigubbakcemile3

esim zatti muhtaremler bir filme takildi onu beklerken bakinayim dedim :) saglikli beslenme ile aramiz nasil benim bu hafta sonu biraz kotu gibi :))

kizlar bugunde sordum ama bi daha bir sorayim enerji icecekleri cok etkilermi su dieti kafam karisiyor 45 kal yaziyor ama napsam icsem mi gene gunde 1 tane ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…