Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

grubchen cnm kendi fikrimi soyleyeyim diyet icin olmasa bile sagligin icin birak derim ben aliskanlik hastaliga donusur hicbir diyettede ismini duymadim ole olsa bitkin kaldiginizda enerji icecegi iciin derlerdi dimi CADIARZU

grubchen cnm kendi fikrimi soyleyeyim diyet icin olmasa bile sagligin icin birak derim ben aliskanlik hastaliga donusur hicbir diyettede ismini duymadim ole olsa bitkin kaldiginizda enerji icecegi iciin derlerdi dimi CADIARZU

Katılıyorum, çok yapay bir içecek o! Hİç yeri yok listelerde.

9. takım günaydınlar nasılsınız
elma sirkeli sıcak suyumu içtim kahvaltı olarak 5 kuru kayısı ev işlerimi hallediyorum şimdi
malum bebişim var oyüzden kahvaltıya vakit bulamadım yine ondan nekadar vakit bulursam ortalıgı toparlıyorum ancak :)))

kızlar herkese merhaba
gecenn haftaki bazı sıkıntıları yaşamamak adına
evet biz sizin kardeş takımınızız ve sadece sizin bilridimleri kontrol ederiz ve bunun içinde belirli bir saat söylemek istiyorum herkesin kendine göre sorumlulukları var cuma günü en gec 12 de bildirimleriniz hazır olursa bakar okeyler ve cıkarım
bizim içinde aynı şekilde bizde en gec 12 gibi bildrimimizi hazırlar size sunarız
bu konuda titiz davranaırsak sevinirim
herkese hayırlı günler iyi zayıflamaalar

kızlar günaydınn :eek: bugün dayanamadım tartıldım ama tam anlamıyim diye kıyafetlerimle çıktım birazcık fark etmiş buda bni baya bi mutlu etti.birazdan nesfitimi yiycem geç kalktım die püfff...bugün yine dans etmeyi planlıorumm.sizlerde oturmayııınnnnnkaydirigubbakcemile2

en çokta neye seviniorum biliomsunuz çok sevdiğim bi lacoste çantam vardı ama vücuduma göre çok küçük kalıo diye kullanamıodum.rahatça takabilicem artık:) kırmısı kırmısı:)))

en çokta neye seviniorum biliomsunuz çok sevdiğim bi lacoste çantam vardı ama vücuduma göre çok küçük kalıo diye kullanamıodum.rahatça takabilicem artık:) kırmısı kırmısı:)))

hadi hayırlı olsun ipoo bende şu kilolardan kurtulunca sevdiğim bütün kıyafetlerimi giyicem
veee magzalarda hep bakıpta beden bulamadıgım begendiğim tarzda ne varsa toplucam ama bi gitsinler artık bu kilolar yaaa bıktım valla :))

buarada kızlar 2.5 km yürüyüşümü yaptım şimdide yarım saatlik egzersizim kaldı onlarıda biraz dinlenince yapıcam halsiz düşmiyim :))
haa kızlar dün akşam saat 5te çorbayla kapatmıştım akşamı
bir midem guruldadı saat 10 gibi bir tane armut yedim hiç kaçamak yapmadım dayandım :)

bugün tartıda yine yüksek çıktım ne bu vücudum benle dalgamı geçiyor delircem reglime 1 hafta var ondanmı offf ya valla ağlıcam sinirimden:sinifsinif:
Spora başladım bide gıcık oldummmmmmmmm

ay 2 saat yürüsem çok mu olur ki tonalinimide yutuyim offf kızlar .bu sabah eşimde zayıfladın dedi bu ne tartı böyle

berry moralini bozma belki vucudun su tutmuştur bazende vucut sıkılaşırken tartıda fazla geliniyor sonra birden azalıyor :))

bugün tartıda yine yüksek çıktım ne bu vücudum benle dalgamı geçiyor delircem reglime 1 hafta var ondanmı offf ya valla ağlıcam sinirimden:sinifsinif:

kendini bu düşünceyle sıkma zorlanırsın regli olcagının etkisi vardır bir süre tartıdan uzak durmak en iyisi su içmeyi unutma

berrycim geçen hafta bnmde öyleydi.1 kilo kadar fazla çıkıo regli bittiği an düşüo hemen puf die sönüosun.sakın dert etme kendine bu gayet normal bişi.sporuna devam et çnkü sonra bi anda gdicek a.s

X