Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bu gunku menum
sabah klasik kahvalti 1 haslanmis yumurta hahvaltiliklar 2 cay bardagi sekersiz cay
ara yok
oglen yok
aksamustu hazir pizza hani su yarim saatte gelenlerden esimle orta boyu birlikte yedik 1 bardak ayran ve turk kahvesi
aksam yok
bugun ince temizlik yaptim o yuzden menum boyle sacma sapan oldu simdi pismanim sporda yapmadim yatmadan 100 mekik cekerim anca su da cok icemedim

2 öğün günde sabah ve öğle yaparım ben ne kadar yiyeceğini tartarakmı yapıyordun kaç gr süt kaç gr k-flex birde hangi tipi birkaç çeşidi var sanırım

Selam!! Geç oldu ama listemi sunayım :)

Sabah: 1/3 simit + 1 kk peynir + 4 zeytin + 2 çay kaş bal

Ara: 1 muz

Öğle: 1 kase ekşili köfte (yağ ilavesiz) + 1 pors sebze + 1 dilim ekmek

Ara: 1 elma

Ara: 3 diyet bisküvi

Akşam: Yarım kase ekşili köfte + yarım pors. sebze

Ara: Yarım lt süt + 3 ceviz

Su: 4 lt

kızlar kusuruma bakmayın hep beni sormuşsunuzda ailece film izlioduk nefes filmini ağlamaktan öldüm.neyse bu arada hiç kaçamak yapmadım.bende hergün tartılıorum ama kayıtlara geçirdiğim zaman kıyafetsiz tartılıorum.o yüzden şuan net kilomu bende bilmiorum cumaya saklıorum.birazdan kitap okıyıp uyuycam erken kalkmaya çalışıcam bende kızlar bakıorum çoğunuz 8de 9da uyanıo maşallah size.elvaven senide tebrik ediorum otel yaramış sana süper 2 kilo darısı başımızaa aslında diyet menülerimiz baya iyi bence bu hafta 1nci olabiliriz gbime gelio.neyse öptüm hepinizi ii uykularrr

selam kızlar benim dün akşamdan beri karnım bağırsaklarım thaf sabah başladım su içmeye yarım litre oldu bir de tuvalete gidebilsemakannehir
Ben yarına çok iç açıcı bir rakam veremicem çünkü o kadar düzene 11 gün oldu 63,2 falandım 1 kilo vermişim ama asıl yarın belli olur sanırımmafoldumben

benimde şişkinliğim var maalesef tuvalete çıkamıyorum
Sabah 2dilim kepek ekmeğiyle yapılmış beyaz peynirli yağsız tost
1 katı yumurta bol pulbiberli(acının metabolizmayı harekete geçirdiğini duymuştum)

günaydın kızlarrrrrr bende 11i 20 geçe uyandım çok şükür artık 1lerde uyanmıorum.bende tartıldım kıyafetsiz biraz fark etmiş yani bnm için baya iyi bi sonuç bugünde çok hareket etmeyi düşünüorum yarına kilom kesinleşir artık.bugün dans ve egzersiz günüm

kızlar tünydın.kızım laptopu şarjdayken tezgahtan fayansa düşürdü.bilgisyar sizlere ömür.servise götürdü eşim.1 haftadan önce gelmez sanırım.şu an komşudayım benim 1 haftalığına izinli sayın ok.biliyosunuz grubun kurulmasını en çok isteyenlerden biriydim uğarayamam diye sakın beni silmeyin.haftaya inş burdayım..

yarın malum kilo bildiriminde ilk günümüz bi daha gelemem buraya o yüzden bugün tartıldım 67 den 65 düşmüşüm bu arada regl olamdım patlamak üzereyim yarın hastaneye gidicem.beni yarın 65 olarak bildirin umarım bizim takım birinci olur.herkese bol şans beni unutmayın canlar.

geçmişe baktım kızdırmışlar berry i sakın benide diğerleriyle karıştırmayın valla bakın bi silin beni haftaya bozuşuruz ona göre..şaka bi yana şimdilik iki kilom gitmiş haftaya kadar 4 olur inş.

ay maşallah ya ne kadar çok kilo vermişsin nazar değmesinnnolumunekankayizsmile bide regl olsan demekkii dha çok vermiş olcan ne güsel.darısı başımıza

bu arada tickerını yenilemeyi unutma hazır komşudayken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…