Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Yaklaşık 2 gündür nette yokum...Bütün sayfaları okudum....Yokluğumdan bahseden yahut farkedilme yok!!!Bu duruma sevinmelimiyim üzülmelimiyim bilemedm bilmiyorumkismilebilmiyorumkismileCADIARZU
En yakın arkadaşlarımının birinin annesini kaybetmesinden ötürü 2 gündür onunlaydım...Eve yeni geldim sayılır...Duş alıp nete geldim....
Dengem bozuldu.Bu süredeeyvahedigeldismile:bbo:senağlamasenağlama
Rejim falan dikkat edemedim açıkcası bu duygu içinde çok çok zor!!!!!.Sıkıntıdan ötürü çok şiş haldeyim....senağlama
Öyle işte ben geldimÇok üzgünüm çoook

ifademi veriyorum :)

sabah:1 kase yoğurt

öğle:birşey yokk

akşam:3 kaşık tavuk göğsü,3 kaşık pilav,1 ince dilim buğday ekmeği,1 bardak kola :KK43:

valla öğlen yemedim die herhalde kan şekerim düştü akşam kaçırdım biraz bide regl oldum olucam iştahım açık uyumadan önce eğzersiz yapıcammmmmm

1 lt su dahada olur,1 soda,1 bardak yeşilçay,1 bardak kekik suyu

yürüyüş:yarım saat

ben farkındaydım canım ama açıkcası kim nerde demek istemiyorum taze fasulyede oğlunu sünnet ettirdi bende kızımı hastaneye götürdüm sık giremedim ama takipteyip.Allah rahmet eylesin

67den55 e 1 saattir burdayım yahuuu :eek:iyiyim hastanedeydim 2 gündür kızımla Allaha şükür iyi sonuçları.sana kısaca birşey diyelim adın zor çünkü nasıl gidiyor.seni azimli görüyorum.ba elvavenn erkek arkadaşı farketmiş bilealkisalkisalkis

ben çaktırmadan tartldım dayanamayıp ama sonuçları cuma söylicez dimi :1shok:

66 olmuşum tatlım olumunekankayizsmile evet evet başla nesfite.. otelde pek dikkat edemedim ama etkili olmuş demekki çaylar , su , egzersiz falan

hihoyyytharikasınn 2 kilo birdenmihihoyyyt:nazar::nazar:
Bende yaprak kımıldamıyor amsa olsun kendim vermiş kadar oldum valla çok duygulandımalkisalkisalkis

cok pismanim cay yaptim kendime yaninda ii tane rondo ve 3 tane wasa tam tahilli yedim tutamadim su bogazimi :KK43:
Sıkma canını olur böyle şeyler.suya devam ediyorum bu arada ipo nerde ben biraz ders için kaçıyorum elvaven kutlarım ayy çok heyecanladım kızlar darısı başıma doğumgünüme az kaldı 15 ihihoyyyt:teytey:

ay tatlım forumda sana doğumgünü hediyesi 2 dilim pasta yeme hakkı veririz olumunekankayizsmile

elvaven canim tebrikler supersin ben cumaya artik bakicam dananin kuyrugu cuma sabahi kopcakeyvahedigeldismile

ay hadi darısı başınıza tatlım. 4 5 kere çıktım tekrar tekrar emin olmak için kaydirigubbakcemile3
kısmetse hedef kilolarımızı da göstersin yarabbim eyvahedigeldismile

X