Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum ben yokken yetki sende lütfen gerekli uyarıları ve düzenlemeleri rahatlıkla yap canımcım kızlar sana emanet.Kimse su içmeyi ihmal etmesin glisemik indexle ilgili olarak cumadan itibaren "Herkesin ara öğünü glisemik indexi yüksek gıdalar olacaktır"
Hazır gıdaları çalışanlar ve okuyanlar tercih edebilir"
Bisküvi tarzı gıdalara diyette olsa rağbet etmeyelim.
Öncelik meyve ve baklagil olmalı.
Sevgiler

ipocum ben yokken yetki sende lütfen gerekli uyarıları ve düzenlemeleri rahatlıkla yap canımcım kızlar sana emanet.Kimse su içmeyi ihmal etmesin glisemik indexle ilgili olarak cumadan itibaren "Herkesin ara öğünü glisemik indexi yüksek gıdalar olacaktır"
Hazır gıdaları çalışanlar ve okuyanlar tercih edebilir"
Bisküvi tarzı gıdalara diyette olsa rağbet etmeyelim.
Öncelik meyve ve baklagil olmalı.
Sevgiler

tamam berrycim herşey anlaşıldı şimdiye kadar 1.5 lt içtim suyumu rekordayım :eek: ben annemle dışarı çıkıorum birascıkta yürüyüş yapmış olucam hem light yoğurt alıcam öğlen makarna yemek için hepinizi öptüm akşam üstü görüşürüsss

Lütfen duyuruma kulak verin ipocum kiloları herkesten toplamaya başlarmısın aleynaz listeden çıktı onun yerine mezzozu eklermisinolumunekankayizsmile

Duyuru:
1)Diyet listesini 2 gün üst üste en geç 22:00 bildirmeyen arkadaşları üzülerek gruptan çıkarıcam.
2)Ben yokken ipo sorumlu lütfen dediklerini ve yazdıklarını dikkate alalım.
3)Grubun motivasyonunu bozacak konuşmalar yapmayalım.Hep pozitif ve olumlu olalım.
4)Birbirimize her konuda yardımcı olalım.
5)Özelden ve msn konuşmak için bir gruba üye olmadık grup ruhuna uygun hareket edelim.
6)Anne olanlara daha esneğim lütfen sizde daha anlayışlı olun.Çocuklar vaktimizi çok alıyor.
7)Hepinizi seviyorum yazdıklarımın hiç biri kişisel değil eleştiriler gnel.
8)Bu hafta birinci olacağımızı hissediyorum ve hepinize teşekkür ediyorum.
Unutmayın en zayıf anımız zafer anıdır.Sarhoşluğuna kapılıp sermeyelim.

öğlen yediklerim :
Yoğurt
3 adet kepekli bisküvi.
1 fincan yeşil çay

berry glisemik endeks nedir ilk sayfaları elimden geldiğince okumaya çalışıyorum ama ben telefondan giriyorum bilgisayardan değil ve geç açılıyor sayfalar fazla okuyamadım açıkçası..

canım netten araştır bende cepten giriyorumzemuszemus10 sayfa falan önde var gruba hoşgeldinkaydirigubbakcemile5

Yarın için herkes 29/01/2010 ile 05/02/2010 kilolarını yazabilirmi.Bu akşama kadar tamamlayalım yarın sabah tartılın değişiklik olan bana özele mesaj atsın.9a kadar lütfen.

evetttttttttttttttttttttt güzel haberlerle sizinleyimmopuyorumnanaktan
Öncelikle kurallara uyarak ne yediklerimi yazayım
sabah:1dilim ekmek(kepek değil),Azıcık çokokrem sürdüm üstünemafoldumben
ara :yok
su:3 litre
Öğle:bir tabak zeytin yağlı barbunya yemeği.2 dilim turşu...
Akşam dışarı çıkacağim muhtemelen bir şey yemeyeceğim o yüzden barbunyadan 1 tabak yedim bilmiyorumkismile
40 dakika yürüyüş...
Ve azönce tartıya çıktım aydirigubbakcemile2 bayanssulusmile
Karnımın şiş olmasına ve dikkat etmeme ve regl dönemine rağmen beklediğimden iyi sonuç aldığımı düşünüyorum.Söyleyeym minaniknanik

berry canım teşekkürler ben gruptamıyım şimdi ..
çok sevindim ama şu anda şişkinliğim var yarın sabah tartılıp buraya yazsam olurmu?
özel yazamıyorum henüz

Merhabalar!

Bugünkü listem

Sabah: 2 dilim ekmek, 1 kkut pey + 4 zeytin + 2 çay kaş bal

Ara: 1 muz

Öğle : 1/2 pors yağsız, yoğurtlu mantı + 1 bardak diet kola

Ara : 3 tane kepekli bisküi

Ara: 5-6 tane kuru üzüm (tatlı isteğim tavan yaptı, mecburdum)

Buraya kadar uyguladım. Sonrası için;

Akşam: 2 porsiyon meyve

Ara: yarım lt yağsız süt planlıyorum.

Su: gene 4 lt yi bulurum.

NOT: Gün içinde kupalarca şekersiz çay - bitki çayı içiyorum. Şekersiz olduğu için listemde yer almıyor. Almalı mı?

29.01.2010 : 70.6 kg
05.02.2010 : 69.7 kg

Sabah:2 kaşık müsli ve süt.3 incir 3 kuru kayısı
Ara:yok
Öğlen:kaşarlı jambonlu sandviç
Ara:yok
Akşam:Haşlanmış karnıbahar,brokoli (3-4 tane)yoğurtlu kereviz 3 yemek kaşığı ve ızgara et 1 parça ,3 yemek kaşığı pilav
Su:2 litre
Kaçak:1 browni cheesecake in 1/6 (2 küçük çatal.)

evett bende listemi yaziyim

sabah:nesfit light süt ile

ara:mavi yeşilin patlamış mısırından yarım paket

öğlen:1 tabak makarnayla
sarımsaklı light yoğurt

ara:yok

akşam:1 kepçe mercimek çorbası
1 göğüs tavuk
2 mücver

su:2.5 lt ( bugün rekor kırdım) 3 olmak üsere

dans+egzersiz:1 saat

kaçamak:bugünde yok :)

bide sabah kaça kadar kilomuzu bildirmemiz gerekio acaba? ona göre iice erken uyaniim.yarın 1ncilik bizde çnkü herkez maşallah 2şer kiloları vermiş:eek:

benden iyi birşey çıkmaz neden anlamıyorum ne kadar dikkat etseme olmuyor akannehirama vazgeçmek yok daha fazla dayanamıcak belki de ayda 2 kilodur benim dengem 15 gün sonra belki 1 kilo daha veririm.opuyorumnanaktan

X