Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

anladım canım , keşke 3 litre içebilsem malesef gün boyu sadece zorlayarak 2 litreyi ancak tamamlıyorum

bilsen mezunlardna değilmisn canım sana 2lt yetre bile
darısı bizleirn başına sabah gelirken gene pantolon deniyom olmuyo gömleklere bakıyom aa ne kadar bol diyom içine bi giriyom bana dar geliyo yani diyorum şuraya bak o gömlek ten daha genişim ben Çok üzgünüm çoook onun için bi can sıkıntısı ile işe geldim sarı bi gömlek aldım azıcık göğüsten dar ama düğmeleri açıık giycem ne yapalım belki zayıflarsamm heepsi kapamır
ana cım çıtır hatunlara herşey o kadar ucuzki delirmemek elde değil 5 10 liraya bir badyler bir elbiseler gömlekler varki akılara zarar offf off bize bak ucuzluğu bırak kıyafet bile bulamıyoz

evet canım ben takımın ilk mzunlarındanım, şu anda kilom 63-64 arası hedefim 58-60 arası sporu aksatmasam çok iyi olacak ama tembellik işteyerimseniben

öziciğim görünüşe göre yarın kilo bildirimi yapacak olarak sen ve lolomuz görünyor. diğer arkadaşlarımız henüz deneme süresindeler CADIARZU

ela52 ve hayatist arkadaşlarımız yarın tartılarak kilo bilgilerini yazarlarsa haftaya yarışmaya dahil olacaklar

evet canım ben takımın ilk mzunlarındanım, şu anda kilom 63-64 arası hedefim 58-60 arası sporu aksatmasam çok iyi olacak ama tembellik işteyerimseniben

öziciğim görünüşe göre yarın kilo bildirimi yapacak olarak sen ve lolomuz görünyor. diğer arkadaşlarımız henüz deneme süresindeler CADIARZU
takımın eskisi ben kalmışım :lepi: bari sonuna kadar kalabilsem
vallaha yarın iyi kilo bildirmek çok isterdim ama bu dönemde biraz zor ,kesinlikle spor konusunda sana katılıyorum spor yaparken görüntüm ince duruyodu herkes kilo verdin diyodu şimdi o kilodan daha az kilodayım ama sanki alıyom gibi geliyo spor ço k güzel sıkılaştırıyo arkadslar

kilom 61.4 boyum 160 hedefim 55 olmak bugün 2 günlük detoksa başladım.kahvaltımı normal yaptım ayranlı detoksu yapıyorum sonucu sizlerede yazarım ama yervarsa bende bu topikte olmak istiyorum

kilom 61.4 boyum 160 hedefim 55 olmak bugün 2 günlük detoksa başladım.kahvaltımı normal yaptım ayranlı detoksu yapıyorum sonucu sizlerede yazarım ama yervarsa bende bu topikte olmak istiyorum

mehamcığım hoşgeldin , evet takımda yerimiz var . yarışma kurallarımızı hemen yazmak istiyorum

her cuma öğleye kadar kilo bilgileri yazılacak
mümkünse hergün diyet adına yaptıklarımız yazılacak
eğer nete giremiyorsak mutlaka sebebi yazılacak
okey diyorsan yarın sabah tartılıp net kilonu yazarsan 1 hafta deneme sürenin ardından yarışmacı olabilirsin

HER SÖYLENE BENDE KATILIYORUM sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ilk dönemlerde ne güzledi benim katıldığımdönemden bahsediyorum azıcık birbirimizi tanımaya başlıyorduk ki arkadslar gitti her hafta yenileri gelio ama onlarda gidiyo üzülüyorum bende çok sıkı burda olamıyorum ama inanın buna birazda sebeb burası yazcan ama kime ne karşılıklı sohbet edebileceğimiz bi konu bile olmuyo herkes ben bunu yedüm demekle bitmemeli bence başka şeylerde paylaşılmalı fikir alış verişi olmalı ne bileyim ya arkadslar katılım lazım evet gerçekten ben ilk başlarda takımdan nasıl çekiniyodum eşim bile hayret ediyodu azıcık salsam ah takım ne olcak diyodum bu günlerde oda eskisi gibi olmadığımı görünce hayırdır siz takımbişey demiyomu artık diyo bana :bbo:
yeni gelenler için kend,imi azıcık tanıtayım ben özlem doğum sonrası almış olduğum deli kilolarla uğrasırken her yolu denemişken hani şu satılan işlaçlara deli gibi para dökmüş biri ol<arak aranızda bunları kullanacak varsa asla tavsiye etmem arkadslar
59 la evlendim 70le hamile kaldım 84 doğuma girdim ço k kısa bir sürede çok inanılmaz değiştim eşim 55 kilo olduğu için de kilom daha fazla gözle battı ve bende inanılmazstres yaptı geçen sene ramazan bayramında 72 kilo idim hırs yaptım sinirliydim lahana hapı aldım almaz olsaydım olmadı başka ilaç o olmadı başka bi ilaç sonuçmu ne 80 kilo arkadslar sonra bi gün mallede bi kadın arkamdan konuşmuş o özlem ne hale gelmiş aynı bana dönmüş demiş arkadlaar ben 28 yaşındayım o kadınhiç yoksa 50 vardır bu söz çok ağrıma gitti inanın benim daha mi,nicik bi kızım var bu kız bana annem demeye çekincekmi acaba diye düşünmüye başladım ben ona arkads olmak istiyordum ki halada öyle tabi bu kilo ile nasıl olcaktım
bi gün allahın izniylede karar verdim beynimde bitsin diyolardı evt benim beynimde bitmişti saolsun 9 takım benim bu yolda ilerleme çok yardımcı oldu bi iki dönmek istedim ama hacerim saolsun mtiveye hep uğrastı
istiyorum arkadslar hemde çok önce 70 görmek sonra 60 ları burda söyleye bimek istiyorum

özlemciğim kendini nekadar güzel anlatmışsın benim hikayemde seninkine benziyor, 21 yaşında 52 kilo evlendim 2 yıl sonra ilk doğumdan sonra 68 kilo oldum ama bende hiç tık yok 2 doğumda kilom 70 kilonun üzerine çıktı doğumlarımda 7-8 kilo almama rağmen doğumdan sonra en son 80e çıktım ama ben kendimi hiç kasmıyorum zayıflamagibi bir düşüncemde yok. sağolsun eşimde ağzını açıp olumsuz hiçbirşey demiyor. 2007 mayıs ayında artık yaz gelip benimde giyeceklerime olmadığım bir gün 77 kilo fx15 ile tanıştım ilk hafta 3 kilo verdim bu arada sevgili püsküt cuma yarışmasını başlattı. bende 9. takımın kurucusu ve lideri olarak yarışmaya başladım. ardından ilacın yan etkileri beni hasta etti ve hemen ilacı bıraktım yürüyüş ve sağlıklı beslenme ile ocak ayında 55 kiloya indim inanılmaz mutluluk ve mezun oldum artık istediğim gibi giyiniyorum ve hiç kıyafet sorunu yaşamıyorum . bu arada 9. takımda inanılmaz güzel arkadaşlıklar kurduk hala görüşürüz msn de işte takım ruhu bu yani buraya gelip sadece şunu yedim bunu yemedim değil gün içinde bizi olumlu olumsuz etkileyen olayları özele girmeden paylaşabilmektir şu anada 63 kilodayım ama inanın 38 beden giyorum bunda yürüyüşün büyük etkisi var . takımın son dönemde ki gidişiyatı beni çok üzdü çünkü bu takım benim bebeğim gibi buraya hem hacere yardımcı olmak için hemde takımı canlandırmak için yazıyorum ama özlemciğim görüyorsun senden başka katılım yok. zemus ve zeynepp arkadaşlarımızda katılmıyorlar ve galiba yarın yarışdışı kalacaklar yani bu iş ciddiyet istiyor. bende katıldım deyip gitmek yetmiyor. ve malesef haftaya durum değişmezse dükkanı kapatacağızmafoldumben

herkese merhabaa.s.

nasil gidiyor arkadaslar?

lacey selam.. ben gecen hafta geri donmek uzere ayrildim takimdan derslerim yuzunden
dilerim geri dondugumdede burda olursunuz...bende katilimin cok az oldugundan sikayetciydim hep..bunun elbet bi takimin sebebleri var ama:1ninca:
ramazanda herkese kolayliklar dilerim..basarilara.s.

merhaba canım , biliyorum canım bütün yazılanları okudum ençok paylaşım yapan arkadaşlardan birisin ama takım konusunda bilemiyorum canım 1 eylülde okula başlayacağım öğlene kadar malesef evde olamayacağım o zamana kadar takımın toparlanması lazım:sinifsinif:

arkadaşlar benide aranıza alırsanız çok sevinirim[ benim hikayeme gelince 3 tane dünya güzeli çocuğum var eee tabi bunlar dünyaya kilosuz pat diye gelmiyor her doğumda 60 kilodan 80 kiloya ulaştım tabi 1 sene uğraştım tekrar vermek için mayıs 23 de 2009 doğum yaptım ve 2 doğumumdan fazla kilo aldım tam 88 kiloyum ve çok mutsuzum çevremdeki insanları bırakın evde kızlarıma laf anlatmaktan bıktım anne zayıflaaa diyip duruyorlar emziriyorum bebeğimi ama mamada içiyor o yüzden pek sorun olmayacak ve ben klasik pazartesi ama diyete başlamaya karar verdim bayrama kadar 5 kilooo lafın kaısası sizin takımınıza üye olmak istiyorum hepbirlikte şu kilolara elvada diyelim hepinizi öpüyorum sevgiyle kalın.

slm eskı grubum ara ara takıpteyım hepınıze kolay gele
bne buara 10 km kosuyorum tutmayın benı:)) ıns ramazadan kılo almadan cıkarız hepımız
gonlum sızınlee

9. takım sevgili lacey arkadaşımızın isteği üzerine kilitlenmiştir kendisi açıklamayı paylaşım alanına gerekirse yapacaktır...

sewilaylay

grübchen

tazefasulye

bihtos

berry31

67den55e

Mev*Can

ipo

Yeni takımınız hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar evinize buyurabilirsiniz a.s.

İlk yapmanız gereken bir takım lideri bir anlamda sözcü yerimseniben bir de yardımcı seçmelisiniz, cuma günleri bildirim günümüzdür bu bildirimleri toparlayacak hesaplayacak paylaşıma kopyalayacak bu arkadaşlara.s. ben size bakmanız gereken linkleri getireceğim ilk müsait olduğumda, o an'a dek sadece paylaşım yapıp kaynaşmanız yeterlidira.s.

12 kişiye kadar kontenjanınız var başvuran üyelerden davet edebilir 12 yi tamamlayabilirsiniz... haftaya cuma ilk bildirim gününüz olacaktır o güne dek listede olup paylaşım yapmayanları lütfen listeye almayınız...

Bugün takıma her gelen ilk önce kilosunu yazsın ki arkadaşlar lider seçeceğiniz kişi bilgileri alıp yedeklesin haftaya cuma gerekecek...

hihoyyyt sonundaa

benim kilom bugün baktığımda 86.3dü malesef geçen haftadan bu yana kilo almışım ...yani kayıtlara geçicek olan kilom 86.3 herkese başarılar :) bide geçen gün ender saraç dediki yemeklerinizi koyu lacivert kahvaltı tabağında yiyin dedi bnde alıcam fırsat bulunca :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…