Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

evet bencede kilo takip çizelgesi süper bişi çok rahat oluo kilo takip etmek.bide mesela ben masaj kemeri kullanıorum hergün etlerimi sıkılaştırdı baya simit bölgemi hem selülitleride eritio.bide vakit buldukça mesela haftada 3-4 gün 30dk_1 saat dans ediorum bunu dhada çoğaltıcam çok faydasını görmüştüm geçmişte:)

bu liderlik işini kim yapıcak önce onu çözümleseydik?

grubumuzun herkese hayirli olmasi dilegi ile..

olmak istedigim kilo : 50
suan ki kilom : 68.1
haftaya olmak istedigim kilo : 67
boy: 1.60
yas: 27
hepimize guzel paylasimlar dilegimle..

eheh cok bi resmi oldu canim :roflol:

yediklerim ve yiyeceklerim.

sabah:yarım dilim ekmek(normal)az kaşar ve az beyaz peynir.haşlanmış yumurtanın yarısı ve sadece beyazı,bi bardak greyfurt suyu bi adet salatalık.
ara:bi elma
öğlen:bi kase çorba
ara:bol limonlu salata(kıvırcık,havuç,kırmızı lahana,salatalık)
akşam:az bulgur pilavı bi bardak ayran
hepsi bu arada bol bol su
kızlar bide ben sabah aç karnına ve akşam yatarken ılık su içiyorum..
menüm hakkında yorumlar bekliyorum..kalori hesabı yapanlar varsa kaç kalori almış bulunuyorum

isteyen 2 arkadaş vardı berry ve ipo başka isteyen yoksa onlar olabilir bence.ama defalarca dediğim gibi düzenli girip bunları yapıcak biri olsunki kallisteye mahçup olmayalım.kızı dırdırımızla yedik..bide kallistenin verdiği linklere mutlaka bakın..ipo şu an burda olmazsa sen gelenleri başlangıç kiloları ve şimdiki kiloları ile listele...

çoktan yapmıştım bileeeopuyorumnanaktan

takımınız hayırlı ugurlu olsun kızlar tebrik ederim sizi kararlılıgınız çok güzel
kardeş takımız :))))))))

ipocum akşama doğru gelen giden biter listeyi son haliyle yaz gülüm.benim 2 yaşında bi kızım olduğu için onunla uğraşmaktan her saat giremiyorum buraya.ama her akşam yazar öyle yatarım.takipteyim ok..

ipocum akşama doğru gelen giden biter listeyi son haliyle yaz gülüm.benim 2 yaşında bi kızım olduğu için onunla uğraşmaktan her saat giremiyorum buraya.ama her akşam yazar öyle yatarım.takipteyim ok..

tamam peki :) bende yürüyüşe gdiorum hava çok soğuk ama yılmak yok devam :) 1 buçuk saat yürüycem inşallahhhh:) sizlerde gidin yürüyüşe oturmak yokk

bende liste yaptım ipo başkan ben yardımcı olıyim tek isteğim lütfen kallisteye mahçup olmayalım ve gece 9da listemixi verelim

sabah:1 dilim kepek ekmek,5 fındık,2ceviz,2kuru kayısı yeşil çay tablet ve 2kupa çay.
Ara:2 diyet biskvi
Öğlen:yağsız sebze çorbası
Ara:muzlu tatlı 1/2(1 den bira az muz,1elma ve 1 paket diyet bisküvi rondadan geçir 2 ye bölüp öğün arasında yiyorum)
Akşam:haşlanmış karnıbahar yoğurt ve 2 baget
Ara:muzlu tatlı 1/2 ve çay

pilavımı yedim ama azcık fazla kaçırdım..bide bulgur acip şişirir beni..şiştim şimdi de yürüyüş yapmam lazım..

kızlar tekrar soruyorum ama cevap yok başkan kim?planlar ne listeyi bende hazırlafım ipo bana özelden ulaşırmısın canım nasıl başlarsak öyle gider

bende liste yaptım ipo başkan ben yardımcı olıyim tek isteğim lütfen kallisteye mahçup olmayalım ve gece 9da listemixi verelim

Canım mahçup olacak bir durum yok herhangi aklınıza takılan konuda gelip sorabilirsiniz sakın bunaldığımı fila düşünmeyin... Bu gece liste vermeyeceksiniz sadece bugün başlangıç kilolarınızı bir liste haline getirin ben haftaya cuma size yrdımcı olacağım o liste üzerinden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…