Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

arkadaşlar ben bugün kendimi aşarak baya bi spor yaptım=) bi 2 saat yürümüşümdür heralde..beslenmemede baya bi dikkat ettim..sabah k-flakesle light süt öğlen domatesle birazck peynir akşamda bol bol meyve yedim bide kuru üzüm..=) cuna günü inş 53.5 olucam !:teytey:

arkadaşlar ben bugün kendimi aşarak baya bi spor yaptım=) bi 2 saat yürümüşümdür heralde..beslenmemede baya bi dikkat ettim..sabah k-flakesle light süt öğlen domatesle birazck peynir akşamda bol bol meyve yedim bide kuru üzüm..=) cuna günü inş 53.5 olucam !:teytey:

bravo sana vallaha benim en fazla sporum evdeki koşusturmaca haric yarım saat yürüyüş:roflol:

hayır öziciğim ben hacer değilimzemuszemus ben takımın esi kaptanı ve ilk kurucularından takımı canlandırmak ve hacere yardımcı olma için burdayımkaydirigubbakcemile2

hoşgeldin canımıcm şimdik anladım vereliniortak:1hug:
gelelim bana malum oruç yok bende geçici süre ile bel ağrısı ayak ağrısı ve karın ağrısı çekiyorum şiddetli bi şekilde kızımın tahlillerini hastaneye yetiştirmeye çalışıyorume ve uzak 45 dakika yı geçmeden hastanede olmam llazım koştura koştura git ay bişey çıkmazsa bari kızımda
yediklerime gelince 2lt su sahurda bi dilim ekmek kahvaltı her zmanki gibi ağır seyler yiyemiyorum akşam yemeğindede mercimek çorbası ve ıspanak yedim yarım dilimde ekmek karpuz yedim 2 dilimde baklava sonrada üüzm bana çok yedim gibi gelmiyo kızlar :roflol: sizce iyi yemişmiyim
sahurdan sonra uyku yok evimi toparladım şimdide uykum var:1closedeyes:

merhaba arkadaşlar dün sabah kepekli ekmekle birz peynir yedikten sonra akşam üzeri baya myze yedim ama akşam fırında tavuk vardı yine baya bi yedim şimdi sabah kalktığımda 3kayısı yedim birde kepekli galete sonrada mekik çektim ama çok ağır benim kilo vermem doğum yapmış arkadaşlar nası verdiklerini paylaşabilirler mi acaba???

Son düzenleme:
Merhaba arkadaçlar.Bu takıma nasıl dahil olabiliyoruz?

merhaba arkadaşım , takıma dahil olmak için paylaşım şart yani bu hafta deneme süresinde olacaksın deneme süresi boyunca elinden geldiğince günlük diyet ve spor adına neler yaptığını bizimle paylaşacaksın. eğer nete giremeyeceksen önceden bildirmende fayda var. her cuma öğleye kadar mutlaka kilo bilgileri yazılacak. burası samimi ve dostluk ortamında kiloların verildiği bir yarışmadır kurallara uyabilirim diyorsan listeye adını ekleyeceğim sağlıcakla

çok güzel gidiyorsun canım ,azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz:lepi:

hoşgeldin canımıcm şimdik anladım vereliniortak:1hug:
gelelim bana malum oruç yok bende geçici süre ile bel ağrısı ayak ağrısı ve karın ağrısı çekiyorum şiddetli bi şekilde kızımın tahlillerini hastaneye yetiştirmeye çalışıyorume ve uzak 45 dakika yı geçmeden hastanede olmam llazım koştura koştura git ay bişey çıkmazsa bari kızımda
yediklerime gelince 2lt su sahurda bi dilim ekmek kahvaltı her zmanki gibi ağır seyler yiyemiyorum akşam yemeğindede mercimek çorbası ve ıspanak yedim yarım dilimde ekmek karpuz yedim 2 dilimde baklava sonrada üüzm bana çok yedim gibi gelmiyo kızlar :roflol: sizce iyi yemişmiyim
sahurdan sonra uyku yok evimi toparladım şimdide uykum var:1closedeyes:

hoşbulduk hayatım,kızın için yeniden geçmiş olsun kızının rahatsızlığı ne idi öziciğim , akşamdan sonra yediğin 2 dilim baklava çok olmuş gibi biliyorsun baklava ağır bir tatlı keşke meyve ile geçiştirseydin neyse bugün telafisini yaparsınkaydirigubbakcemile3

slm kıslar naslsınz bu gün size dün iftarda yediklerimi yazayım regl olduğum için sahra kalkmadım

iftar

3 bardak su

bir kase soğuk çorba

mevsim salatası

4 adet sarma

tavuk, patates, havuç ve soğan dan olan haşlama tarzı yemeğimi yedim yarım dilimde pide

yatmadan 55 dk yürüyüş yaptım

kahvaltı

2 bardak su

1 tane yumrta

3 zeytin

1 talı kaşığı reçel 1 ince dilim beyaz peynir ama sanrım bütün gün yemek yiyemcem orclu gbi yani :)

nese öptüm sizi grsmek üzre...

merhaba arkadaşım , takıma dahil olmak için paylaşım şart yani bu hafta deneme süresinde olacaksın deneme süresi boyunca elinden geldiğince günlük diyet ve spor adına neler yaptığını bizimle paylaşacaksın. eğer nete giremeyeceksen önceden bildirmende fayda var. her cuma öğleye kadar mutlaka kilo bilgileri yazılacak. burası samimi ve dostluk ortamında kiloların verildiği bir yarışmadır kurallara uyabilirim diyorsan listeye adını ekleyeceğim sağlıcakla

Henüz 4 aylık bir oğlum var.Bu nedenle devamlı nete girebiliyorum dersem yalan olur.Ama elimden geldiğince yazarım.Ramazandan önce çok güzel diyet yapabiliyordum.Hatta 2 haftada 3 kilo verdim.Sadece yediklerimin yarısını ydim yani öyle özel bir diyet uygulamadım.Tabii dikkat ettiğim şeylerde oldu.Mesela kola içmeyi bıraktım.Bir de çekirdeği.Araya ramazan girince tabii dikkat edemiyor insan.Ama yine de az yemeğe çalışıyorum
Aranızda benim gibi emzirenler varsa neler yapıyorsunuz merak ediyorum?

Spor adınada alıyorum oğluşumu arabasına koyup yaklaşık 2 saat kadar yürüyorum hemen hemen her gün.

Henüz 4 aylık bir oğlum var.Bu nedenle devamlı nete girebiliyorum dersem yalan olur.Ama elimden geldiğince yazarım.Ramazandan önce çok güzel diyet yapabiliyordum.Hatta 2 haftada 3 kilo verdim.Sadece yediklerimin yarısını ydim yani öyle özel bir diyet uygulamadım.Tabii dikkat ettiğim şeylerde oldu.Mesela kola içmeyi bıraktım.Bir de çekirdeği.Araya ramazan girince tabii dikkat edemiyor insan.Ama yine de az yemeğe çalışıyorum
Aranızda benim gibi emzirenler varsa neler yapıyorsunuz merak ediyorum?

Spor adınada alıyorum oğluşumu arabasına koyup yaklaşık 2 saat kadar yürüyorum hemen hemen her gün.

yeniden hoşgeldin hayatcığım ,burada yeni anne olmuş zeynep arkadaşımız da va paylaşımları arttırp birbirinize bu konuda yardımcı olabilirsinizzemuszemus

hoşbulduk hayatım,kızın için yeniden geçmiş olsun kızının rahatsızlığı ne idi öziciğim , akşamdan sonra yediğin 2 dilim baklava çok olmuş gibi biliyorsun baklava ağır bir tatlı keşke meyve ile geçiştirseydin neyse bugün telafisini yaparsınkaydirigubbakcemile3

canımıcm teşk ederim ben kızımı bacağında pişik gibi yara var onun için götürdüm ama dr kızım ço k küçük olduğu için gelişim geriliğinden daha doğrusu büyüme hormanlarında problem olabileceğini düşünüyor daha öncede kızımı bir çok teste soktuk herhangi bir şey ç ık madı ama dr yapılsın diyince annelik pipirikleniyosunuz bende yaptırıyorum sonuçları beklicez kısmetse pazertesi hepsi belli olucak
kızım ço k zayıf arkadaslar bildiğiniz gibi değil oyu kurtarıyoda kilosu kurtarmıyo malesef siz sormadna ben kilosunuda söyleyeyim 22 aylık ama 9.5 kilo henüz malesef kilo almıyo mafoldumben hayırlısı allahtan bakalım vallaha baklava işine gelincede canım inanki ramazan girdiğinden beri ağzıma sürmüyodu dolapta bekliyodu am dünden beri reg olduğum için can malum hemen herşey istiyo :tomato:

bayanlar sizlerden çok çok özür diliyorum bilgisayarımın şarj kablosunda sorun var bir süre giremeyeceğim internete affınıza sığınıyorum...

canımıcm teşk ederim ben kızımı bacağında pişik gibi yara var onun için götürdüm ama dr kızım ço k küçük olduğu için gelişim geriliğinden daha doğrusu büyüme hormanlarında problem olabileceğini düşünüyor daha öncede kızımı bir çok teste soktuk herhangi bir şey ç ık madı ama dr yapılsın diyince annelik pipirikleniyosunuz bende yaptırıyorum sonuçları beklicez kısmetse pazertesi hepsi belli olucak
kızım ço k zayıf arkadaslar bildiğiniz gibi değil oyu kurtarıyoda kilosu kurtarmıyo malesef siz sormadna ben kilosunuda söyleyeyim 22 aylık ama 9.5 kilo henüz malesef kilo almıyo mafoldumben hayırlısı allahtan bakalım vallaha baklava işine gelincede canım inanki ramazan girdiğinden beri ağzıma sürmüyodu dolapta bekliyodu am dünden beri reg olduğum için can malum hemen herşey istiyo :tomato:

öziciğim ,sıkma canını tatlım ,bütün testlerden sonra doktorlar durumu değerlendirecektirler dilerim herşey gönlünce olur opuyorumnanaktan

bayanlar sizlerden çok çok özür diliyorum bilgisayarımın şarj kablosunda sorun var bir süre giremeyeceğim internete affınıza sığınıyorum...

zeynepciğim bu kötü oldu , tamda paylaşımı arttırmıştık en kısa sürede bekliyoruz

gnydn kıslar nasılsnz iftar ve sahur menümü yazayım :)

iftar

2 bardak su

2 ymek kaşığı fasulye ymeği

yarım dilim pide

mesim salatası

1 ymek kaşığı yoğurt

4 köfte

bu arada çayın yanında 2 tane bisküvi yedim

meyve olarak 4 dilim karpuz

yatmadan önce 55 dk yürüyüş

sahur

1 tane haşlanmış yumurta

yarım dilim pide

4 adet zeytin 1 tatlı kaşığı reçel

1 dilim peynir domates salatalık

ve tabiki bol bol su yarın sabh kilomu yazıcam öptüm sizi kıslar...opuyorumnanaktan

günaydın arkadslar hemen yediklerimi yazayım
sahurda bi bardak çay bi dilim pide biraz peynir iki dilim kvun
öğlen bi elma akşam bi tabak çorba bitane karnıyarık
tatlı bitane eti puf :)
üzüm su bu dönemlerimde malesef suyu az içiyorum ben ,içemiyorum midemi bulandırıyo nedense
yarın ki kiloda vermiş olmayı istiyorum ama regl dönemi olduğu için gene korkularım var

günaydın arkadaşlar ,aslında tünaydın demeliyim kaydirigubbakcemile3
öziciğim sya biraz ağırlık vermekte fayda var hayatım her wc ye gidişte 30 kalori harcıyormuşuz kaydirigubbakcemile3 bunu duyunca bende bunu duyunca su içimini arttırdım

laceyim canım ben günde 3lt ye yakın su içen biriyim ama şu regl dönemlerimde içemiyorum nedese midemi bulandırıyo benim
ben yakında pc yi wc ye taşıcam nerdeysee ordan çıkmaıyomki hem su hem yeşil çay içiyodum git gel ayaklarım kopuyodu :roflol:

X