Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

selam ipo ben berry tanımışsındır belki bir başkan birde yardımcı gerekiyor sanırım fikrin var mı ben ikisine de talibim ama yardımcılık olursa daha iyi olur benim için.opuyorumnanaktan

selam ipo ben berry tanımışsındır belki bir başkan birde yardımcı gerekiyor sanırım fikrin var mı ben ikisine de talibim ama yardımcılık olursa daha iyi olur benim için.opuyorumnanaktan

bende başkan olablrm fark etmes diğer arkdşlar ne dicek bakalım onlardan da olmak isteyen vardr belki eğer çıkmassa ben olablrm sende yardımcı olursun yuvarlanıp giderisskaydirigubbakcemile3

Bence kilomuzu boyumuzu, yaşımızı,önümüzdeki cuma için hedeflerimizi belirtelim.Diyet listemizi günlük yazalım ve kaçamaklarımızı.

Ben Berry
Kilom:62,1
Boyum:1,68
yaşım:32 (şubatta 33 kaydirigubbakcemile3)
önümüzdeki cuma için hedefim:61,5

Hergün şunları bildirelim diyorum saat akşam 9 a kadar:
Diyet listem:
sabah...
ara:..
öğlen..
ara...
akşam..

Egzersiz:30 dakika yürüyüş
kaçamaklarım:1 parça çikolata.
su:1 litre vb

böylece birbirimizi kontrol ettiğimiz gibi nerelerde kaçak var anlarız.

bana uyar ben sadece düzen ve disiplin istiyorum bunlar olmaz ise bu grupta mutsuz olurum ben bu şekilde bildirme taraftarıyım yoksa dedikodu günlük sorunlar derken forumun amacı kaybolur.

tamam bende yaziim o zaman

kilom:86.3
haftaya hedefim:85,0
boyum:1,69

ben bugün geç uyandığım için direk öğlen yemeği yedim
1 tabak makarna
1 kase sarımsaklı yoğurt

genelde haftada 3-4 gün makarna yiyorum çok seviorum :) belirli bi diyet listesi uygulamıorum çnkü senelerdir diyet yaptığım için nelerin bana yarayıp nelerin yaramadığını keşfetmiş durumdayım.o gün evde ne varsa diyete uygun olarak ölçüsünü ayarlayıp yiyorum kahvaltılarımda nesfit yiyorum ama erken uyanamama sorunum var bunuda en yakın zamanda çözücem.çnkü öğünlerim çok sıkışıo öğlen 2de uyanınca

o zaman akşam kaçamakların egzersizin ve içtiğin su miktarını da yazarsın ve gün içinde yediklerini tabiiiopuyorumnanaktan

bence erken uyanmak çok faydalı canım öğün atlamamış olursun daha dinç olursun nacizane tavsiye.Bir yerde okumuştum gece uykusuz kalmak kan şekerini düşürüyormuş o da açlığa nden oluyormuş dene bakalım .ben kızım okula başladığında haftaya mesela 7 ye çeyrek kala kalkıyorum.evdeyken de 9.Ama sen bilirsin yinede kaydirigubbakcemile5

evet bende 7 gibi uyanmak istiyorum uyanma saatimi ağı ağır geri çekicem mesela yarından itibaren 11de uyanıcam haftaya 10a çekicem alışıcam sonundada hem gündüz dha çok enerji kaybedilio ve gündüzleri hiç acıkmıorum akşam ve gece çok tehlikeli oluo bnm için.hem erken yatarım akşamları kaçamak yapamamış olurum

sabahları 8 de pilates var fenerbahçe tv de onu yapayım diyorum haftada 2 gün diğer 3 gün kpss kursundayım çünkü ne dersin sende yaparmısın

ben ben ben gamyoncuiremsu
78 kiloyum şuan...
Üniversite öğrencisiyim.Şuara bunalım takılıyorum her dersim kötü geliyor çünkü...
Lİder olamayabilirim.Okul,kurs,iş hep birlikte olduğu için Cumaları size rapor weremeyebilirim.Enyoğun günlerimden biri çünkü cuma suan için şubat tatilinde olduğum için bu süre içerisinde yardımcı olabilirim sizlere...
Nedemişler birlikten kuvvet doğar kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile

Kuralları okurken görürsünüz her takımın bir kardeş takımı var sizin kardeş takımınız 2. takımdır geçen hafta açıldı onlarda :)) onlarada haber veririm...

merhaba ben yeni katıldım berry31 kuzeniyim bende bugün itibariyle 78 kilo olarak başladım haftaya kadar birbuçuk kilo vermeeyi istiyorum umarım herkes istediği hedefe ulaşır:))

selam kızlar hayırlı olsun grubumuz.yazayım hemen başlangıç kilom 69.5 şu anki kilom 67.sözcümüz kim olucak lütfen devamlı girip bunları yapacak birisi olsun.hadi bakalım kızlar...bide diğer gruplar kendilerince formüller bulmuşlar misal belli kilo gruplarını ,medeni durumlarına felan göre kabul ediliyor..bizde böyle şeyler yapak ta hep biz birinci olalım ok..

boy 1.60
şu anki kilom 67
hedefim 52
haftada 1 kilo ve civarı yeter bana..
3 haftadır dikat ediyorum.diyet yapmıyorum.
düzenli yaptıklarım:
2 litre su,
sabah ve akşam 40 dakk.yürüyüş.
sabah ve akşam 150 şer mekik
sabah ve akşam 150 şer bel çevirme hareketleri
ve fırsat buldukça hoplayıp zıplamak.

kızlar herkes kilo takip çizelgesi yapsın ve düzenli güncelleyelim.kim neler yapmış rahat takip ederiz..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…