Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sevgili hacer,geçmiş olsun Allah kolaylık versin.sağlıklı ve mutlu bir şekilde bekliyoruz seni.zemuszemus.dün yediklerim,sabah herbalife,öğlen iki dilim ekmek,bir yağsız üçgen peynir,domates,akşam,üç adet köfte,bir dilim ekmek,light kola.gün boyu bol bol su ve bitki çayları.

arkadaşlar,yarın ayran detoksuna başlıyorum iki gün.malzemeleri aldım bakalım söylenildiği kadar etkilimi.

aha bende yapmayi dusunuyordum yarin
simdi seni görünce alev düsündüm,,karar verdim ,, yapiccimmmm

bende mercimek nasil olur nasil olur diyordum megersemm
puuhh yesil mercimegin nasil oldugunu yeni fark ettim*zirrr cahäääl*-tatlicadiarzu-

2 litre ayrana nohut,bulgur, mercimek koyup 2 saatte bir iciyoruz dimi?

kızlar ben bugün sabah 1 dilimle klasik kahvaltımı yaptım, domates salatalık peynir birazcık da bal :kedi:
ara: 1 şeftali yarım çay bardağı süt
öğle: 2 kepçe mercimek çorbası, 1 dilim ekmek, 2 yemek kaşığı yoğurt
ara: 1 bardak süt, 1 avuç beyaz leblebi
ara: 6 tane diyet bisküvi
ayrıca bir kaçamak yaptım 1 bardak gazoz içtim:kedi: akşama da 1 tane patlıcan yiyicem
kızlar bişey sorucam ben akşam yemeklerini 8.30 da yiyorum babacımla bir tek akşam yemeğinde beraberiz çünkü ayrı yemek istemiyorum, sizce çok mu geç bir saat? 1 e doğru uyuyorum genelde zaten akşamları ekmek yemiyorum kesinlikle
ayrıca bugünde lahana yağımla 1 saat aerobik yaptım, çarşamba günü leslie ile yürüyüşlere başlıcam çok heyecanladım bak söleyince alkisalkisalkis

sevincle alkislaman cokŞenizŞeniz
yani yazdigin gibiyse gec yatiyosan ve ekmek yemiyorsan idare edilebilir bir durum olabilir..ama bence gec.. ama idarede edilir ama aslinda gec yada diilkafamçokkarıştı:uhm:

ben de günün menüsünü yazayım sabah 1 dilim kepek ekmeği peynir yarım yumurta 2 çay kaşığı kadar reçel öğlen 1 simit biraz peynir 2 zeytin şimdi callen ve leslie ile 4 mil yaptım akşama da salata yaparım çorbayla 1 dilim ekmek

canım bir yerde okumuştum reçelin 1 kaşığından aldığımız şekeri baldan 3 kaşık da alıoyrmuşuz ve katkılı şeker olarak değil, vücudun ihtiyacı olarak ama tebrikler yani ben bu kadar az yiyemiyorum sonra acaip abartarak birşeyler yiyiyorum :sm_cool:

yarın sabah angelina jolie nin şu meşhur çayına başlıyacam, bir akrabam 10 kilo filan verdi onunla beraber diyet yaptı gerçi ama hiç spor yapmadı

iyi olur yarın beraber başlayalım bakalım hangimizin bünyesi çabuk tepki verecek.canım ben bu tarifi başka bir sitede aldım ama aynı herhalde.salatalıkta var.iki gün uygulanacak.tam olarak nasıl yapılacağını biloyormusun?istersen ayrıntılarını vereyim.

kıslar hacere ne oldu .. bi diyi verin hele ....
yarin burnundan ameliyat olucak aebencim..sabah 8 de

yarın sabah angelina jolie nin şu meşhur çayına başlıyacam, bir akrabam 10 kilo filan verdi onunla beraber diyet yaptı gerçi ama hiç spor yapmadı
hani su zencefil ve sarimsak?
ben ilk okudugumda o haberi icmistim o caydan .. ilk gunler sindirim sistemlerim felaket calisti.. sonra durdu.. bende diyet yapmiyordum ozamanlar biraktim..ama arada icmek lazim ya

cok sevinirim verirsen tam bilmiyorum
ok deniyelim bakalimyerimseniben

bugün yine herbalife ile güne başladım. sabah yapamadığım kahvalıyı öğlen yapıyorum.iki dilim ekmek,bir adet üçgen peynir,domates,salatalık.arada bir elma,bir küçük sakım üzüm.akşamda yağsız yoğurtlu kepek makarna.en az ikilitre su ve üç bitki çayı.bugünüde zararsız atlattım çok şükür.yarın büyük detoks günü.bana kolay gelsin:teytey:

bugün yine herbalife ile güne başladım. sabah yapamadığım kahvalıyı öğlen yapıyorum.iki dilim ekmek,bir adet üçgen peynir,domates,salatalık.arada bir elma,bir küçük sakım üzüm.akşamda yağsız yoğurtlu kepek makarna.en az ikilitre su ve üç bitki çayı.bugünüde zararsız atlattım yarın büyük detoks günü.:teytey:

ok canım,bu kür obez olanlar için ayda 2 kez olmayanlar için sadece kezlik uygulanıyormuş.o yüzden dikkat etmek lazım bizim için bir sefer olacak.2 günlük bir kür yanızca yağdan 1,5-2 kg veriliyormuş.1 ve 2 gün beslenme aynı şekildedir.sabah 09-10 arası kahvaltı:1 dilim kepek ekmeği,1 yumurta,az miktarda beyaz peynir ve domates, salatalık, yeşillik(bolca yenilebilir).2 saat arayla en son saat 21-22:00.2 litre yağsız ayranın içine;2 adet salatalık(rendelenecek),4 yemek kaşığı haşlanmış bulgur,4 yeme kaşığı nohut,4 yemek kaşığı yeşl mercimek,eklenecek istenirse baharatla tatlandırılr her 2 saat arayla bir çorba kasesi içilecek.yeşil çay-çay-su sınırsız.kafeinli,asitli,şekerli içecekler ve tuz yasak.kesinlikle başka birşey yenmeyecek.lmaz:

tskler alev.. kayd ettim .. bazi eksiklerim var onlari sabah kahvalti gec oluyomus gider alirim
yalniz ben 10 a kadar yiyemem yaa cok fazla gibi ama deniyelim bakalim.. yapan arkadaslar cok sulu oldugunu söylemislerdi zaten

tskler alev.. kayd ettim .. bazi eksiklerim var onlari sabah kahvalti gec oluyomus gider alirim
yalniz ben 10 a kadar yiyemem yaa cok fazla gibi ama deniyelim bakalim.. yapan arkadaslar cok sulu oldugunu söylemislerdi zaten

canım saat on'a adar yemek zorunda değiliz.bide ben ayranı koyu yapacm cacık kıvamında.bende o kadar sulu yiyemem.Allah detoks iştahı versin:içelim:

yani önemli olan o iki litreyi bitirmek mi?
ben daha oncede sormustum arkadaslara
buda ayni lahana corbasi gibi yersen daha iyi mi? hani lahana corbasinda nekadar yersen okadar iyi diyorlar
bundada öyle mi
2 litre kesin biticek mi?

öyledir muhakkak aslında sofrada bal da var ama acayip seviyorum peynirin üzerine reçel ben de bugün acale çıktım zaten hemen 2 tane aldım yoksa ben de doymam öle 2 kaşıkla :) zaten o yüzden kilo veremiyom bi de canım acayip tatlı istiyo yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…