Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kapistik aslında eksidim çok şükür ama bugün bilerek yedim ödül gibi düşündüm diyet düşünmeden ,mavi takımın kaptanı da kaptaniceymis duymasın valla çok çok fena şeyler yedim :KK23: kapisalim arkadaşım bana çok iyi geldi :KK19:
Yeni hedefim tomrs u geçmek 😁

LenaG LenaG cok su ictigim icin suyu yazmiyorum menulerime.

Bol karbonhidratli ödul günüm :KK22:uyumasaydim aksama proteinli bir kahvalti tabagi hazirlayacaktim artik nasipse yarina😊

Canim ne cekiyirsa cumartesi ve salilari 1 öğüne onlardan azar azar koyayim diyorum🤔 1 hafta boyunca canim cekip her birinden birer porsiyon yiyecegime , bu sekilde daha az yerim hatta belki günü dengelerim diye düşündüm:KK51:gecen cumartesinin 2 lahmacununa ragmen kilo gitti. Yine dengeleyerek gidebilirim inşallah 🥦

Sabah 8:00
müsli :
1 çay bardağı laktozsuz süt
1 yk yulaf , 1 yk keten tohumu
2 incir
10 yer fistigi
6 çiğ badem toz tarcin😋

Ara: kahve+ 50 kalorilik sekerli aburcubur

Maden suyu
Öğle 13 : 4 yk kiymali makarna +1yk yogurt

15: 1 tantuni+ayran +tursu

16: ceyrek halka tatli ,1.5 tulumba tatlisi

Aksam 19.30
1 orta boy Trabzon hurmasi

Spor: 5000 adım

Afiyet sifa olsun canım ya mesela ne ekliyorsun salataya ben yeni yeni yemeye başlıyorum
normal çoban salata, havuçlu marul salatası, brokoli salatası gibi normal salataların içinde de iyi oluyor. ama ben öğünlük salatalara ekliyorum. mesela;

avokado, domates, marul, yeşillik, haşlanmış kinoa/karabuğday/bulgur/makarna, somon/tavuk

bu salatayı çeşitlendirebilirsin. içine protein koymazsın, yeşil mercimek ya da nohut koyarsın. ya da sebze kısmını çeşitlendirebilirsin. mesela havuç, semizotu, kapari, kornişon turşu, mısır, ceviz......
yani abartmadan birbirine uyumlu şeyleri eklersin. avokado bunlarla güzel oluyor ve çok doyurucu oluyor.

Zeytinyağlı limonlu su denesene bi de canım

Ellerine sağlık canım, inşallah bi on güne çıtır olcam aminiiin🤣

Ohhh çok şükür güzel bşleyler yedin afiyet olsun yaramasın😘

Stres kaynaklı canım benimki sebebi de stres eski müdür olacak karaktersiz kadının eseri😒
Rabbim hepimize şifa versin kolaylıkla inşallah 🤲🏻

Daim olsun inşallah hepimiz fit olalım🤣
Limonlu sıcak su severim de zeytinyağlı nasıl olur ki 😅

LenaG LenaG

5 ekim cumartesi

sabah 11.30
1 yumurta, otlu peynir, tulum peyniri, 7 zeytin, 1 yk çam balı, 2 dilim çemensiz pastırma, siyez ve beyaz un karışık simit (ev yapımı)

ara 16.30
2,5 yk yoğurt, 3 yk fropie granola, 1 kuru incir, 1 kuru kayısı, 1 hurma

akşam 19.10
2 dilim peynirli fırın makarna, 2 kepçe cacık

ara 1 avuç çekirdek

2 lt su
yürüyüş

X