Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bugun
detoks 1.5 lt ayran corbası 1.5 lt su
300 mekik 30 dk leslie ile bölgesel yer egsersizi
68 dk leslie ile 8 km yol katettim
30 dk açık hava yürüyüş
45 dk salıncakta sallandım:)
fınısh :))

es secim daha ne olcaktıki :)

günaydıon herkese kızlar kim ne derse desin bu ayrna çorbası cidden işe yarıyo hele bide ondna sonra boğazını tutabilene daha çok yarar diye düşünüyorum 2 gün bu çorbayı içtim biliyorsunuz dün içmedim ama dün ikide bir acıkıyordum 2 saate bir beslenmiştim ya vucut buna alışıyor sanırım ebnde dün biraz kaçırdım malesefki dondurmada yedim ne yalan bi tane baklavada yedim bi tanede kurabiye bile yedim tutamadım boğazımı üzgünüm kızlar bu sabahta spormu yapamadım akşam misafirliğe gitmiştik geç geldik sabahta misafirlerim gelicekte diye erken kalkıp bişeyler hazırlamam lazımdı kek hamurumu çırptım fırına vericem fırın çalışmadı allahım deliriyodum nerdeyse kalıbıb üstüne streç film sardım koydum dolaba gidince kaynamın fırınında pişiricem inş olur :sinifsinif: moralim gerçekten bozuk dedim börek sarayım dolaba koyayaım gidince onu kızartırım hiç olmazsa anacım şans ya dün aldığım yufka bayat sarılmıyo yırtık yırtık ne yapcam hemen tepsi pöreğine dönüştürdüm onunda ağzını kapatıp koydum dolaba gidince pişiricem zaten dolapta bekleyince börek süper oluyo tavsiye edilir
ay uzattım ne dicektim kızlar he dün okadar yemememe ve bu gün spor yapmama rağmen bi tartılayım deidm ne göreyim 73.3 inanılmaz bişey bu ya :teytey: demekki dün boğazımı azıcık tutsam bu günde spor yapsam 73 görcektim klava: bu bana
haftaya inş

merhabalar,sanırım dün'ün raporunu vermem gerekiyor.ben herbalife kilo kontrol ürünlerine başladım.her sabah stadart iki bardak diyet süt ile 2 kaşık herbalife tozu karıştırıp içiyorum üstünede iki bardak su.bir saat sonrada herbalife yağ yakıcı çay içiyorum öğlene kadar bol su içiyorum.dün öğlen taze börülce,4 kaşık yoğurt,1 dilim ekmek,arada bol su ve çay,akşam,2 dilim ekmek üzerine diyet labne sürdüm,3 zeytin ,birde domates.

ozicik,birinci olmuşsun tebrikler.dün yediklerini de birinciliğinin şerefine kutlama olarak say afiyet olsun. bugün dengelersen sorun olmaz.sıkma güzel canını.

ozı masallah yuz gram ıle benı gectın:)) bıırncılıkte
ama eger bende carsamba baslasaydım 1.5 kg vermıs olucaktım bugn detoks bıttı tartıldım yarım kg daha gıtmıs :))
keısnlıkle tavsıye edıyorum herkse
sızlerde boyle detokslar buldukc ahaber edın bızlere bend e ederım):)
ve bugn kayınvalıdeme gıtcem ıns ye ye dıye zorlamazlar dıcem ama
zorlucaklar yemedıkce bozulcaklar
opuyorum herkesı bas bas

aY senşn kaynana hayrtanım benimkiler pek kilolu sevmez ben çok laflar bile duydum es se
yok o kıyafet sana olmaz sen içine giremzsin yok insan ei ile bir birine yakışacakmış
daha buna benzer bisürü söz hele kocan ve kızında zayıfsa o zman aa sen onlara yedirmiyon kendin yiyon gibi sözler insanı delirtmeye yetip artıyo bile
şakası bile kaldırıılmıyo ben kızıma ve eşime yedirmek için neler yaptığımı acaba biliyolarmı
kızıma bir yemek yedirmek yemin ederim en az yarım saat eşim ağzını açmaz bişey yemez canı hiç bişey istmez o kadar güzle şeyler yaparım yemez haliyle kızıyorsunuz tab kendi kendinize ben stresten ve ilaçlardan kilo aldım zaten bide etrafınızda doğum kilolarını hemen atanlar varsa ooo bak ona görüyonmu nasıl verdi sen boğazını tutamıyonda ondan veremiyon kötükedihüso
inanaın o kişilerlerle sofraya otursak benden çok yediklerine yemin ederim :mymeka:ama almıyolar işte

arkadaşlar,Dr Ender Saraç keçi boynuzu tavsiye ediyor.yemekten bir saat önce iki keçi boynuzu yenildiği zaman yemekle alınan yağların çoğu sindirilmden dışarı atılıyormuş.ayrıca şekeride dengeliyormuş.

ay sancımdan evden cıkamadım
off maydanoz kıraz sapı kaynatıp ıcıyım
odem atarım nasıl oluyo bılen varmı
yoksa kafama gor e yapcam:))
alev dene bakalım işe yarıcakmı senı kobay secelım :roflol:

ben başladım valla bu sefer her koldan saldırıyorum.yaş ilerledkçede metabolizma yavaşlıyor kilo vermek işkenceye dönüşüyor.

selamlar,,,

sabah: cezaliydim bisi yemedim
öglen: bikac hamsi, ve 3 adet baklava
aksam: bir kasik light yogurtla 2-3- kasik yagsiz tuzsuz makarna..3LT su

300mekik,300 ipatlama, 15 dk kalca hareketleri, 90 dk yürüyüs

sabah yarım sımıt yarım kıbrıt kutusu kadar dil peyniri yeşil çay
arada kiraz ve 1 ufak cıg kofte
aksama pılav yanına fırında yaptıgım 100 gram adana kebap
kırmızı carlı domates fırında yagsız tuzsuz pişirip yedım ayran 2lt su
300 mekik 30 dk leslie ile bölgesel yer egsersizi 30 dk leslie ile 2 mil 3.6 km
regl sancım var kotu olmasam 8km daha yapardım(

ben bugün ipin ucunu kaçırdım sabah klasik kahvaltı öğlen çorba iki dilim kepek ekmeği buraya kadar normal akşama misafir geldi bi yemişim yerimden kalkamadım maklube yedim baya bi ben bu iştahla nası zayıflicam yaaa anca spora güveniyom bakalım işe yarayacak mı leslie ile 2 mil bi de callen yapmaya çalıştım tabi öle 100e kadar saymaya dayanamadım 80 de kaldım bazı yerlerde:)

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kıslar hayırlı pazarlar ...

ben döndüm tatilden . ne güzel yarışan 3. takım ilk 3 ü paylaşmış daha öncede dedigim gibi ....

tebrikler sizede.......

alev canım herbillayf mı kullanıyorsun ... ben pek tavsiye etmem sana evet kilo verirsin ama bıraktıgın an tekrar gelir kiloların benden demesi .
çünki purotein kas dan ve sudan kaybettirir . tekrar karbonhidrat alındıgında çup diye tekrar döner ....

esse cim sende şu detoks çorba diyetinden yaptın galiba . canım bana bizim takıma yazarmısın burayı belki takip edemem . nasıl yaptın çorbayı ne yedin kaç gün yaptın ve nekadar verdin ... ay çok sordum galiba ....

slm kıslar dün giremedim, birascık da utançtan giremedim acaip yedim dün yazmaya bile cesaret edemiom. ama bugün sabah kalktığımda belimi ölçtüm 1 cm incelmişim sırnaşık şey bugün ceza verdim kendime tatlı hiç bişey yemicem sadece normal düzende gidicem akşam da ekmek yemiyecem klava: çok kızdım kendime. kıslar bişey sorucam ben aerobik yapıorum sadece spor olarak 1 saat kadar, ama şu leslie dediğinizi merak ettim o nedir :uhm:

ben başladım valla bu sefer her koldan saldırıyorum.yaş ilerledkçede metabolizma yavaşlıyor kilo vermek işkenceye dönüşüyor.
tmm cnmm sen 4 kıoldan saldır bızde pesınden:))

hemen gelır yazarım cnm

cnm cok guzel evd e yuruyus mesela 1 saatte 8 km yurumus oluyosun mesela
ıstersen ozelden lınk verırım cnm bakarsın

cnm ıns begenırsın kışın hele tavan yapıcak leslıe
evde yuruyus:)))
kızlar bıraz sporu hafıfletcem ıkı gun falan
dıger topııgmdede yazdııgm gıbı
ılk gunlerım ve bugunlerde yer egsersızımıle mekık
cekemın acısını yasıyorum hala sancım var
yuruyus yaparım bı kac gun lesıle ıle
bıraz daha lendıe gelıym kosu bandıma cıkcam ozledım onu ya((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…