Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

geçmiş olsun hacercim, kızlar ben bugün ayran detoksunu yapıcam die niyetlendim şimdiye kadar yaptım ama çok garip yaa, ben baya zorlandım doğrusu, tansiyonum filan düştü mafoldumben

kıslar koco gün boyu 1 sayfa bilemi yazmadınız . ay siz nasıl motive edip birbirinizi kilo vereceksiniz .....:mymeka:
hacer yok diyemi saldınız her zamanmı böylesiniz ... aaaakaydirigubbakcemile

doğru canım haklısın salataya ağırlık vereyim salatayla da hiç doymuyom yaa

bugün yediklerimi de yazayım yanlışları deyin bakalım sabah 1 kepek ekmeği peynir domates salatalık öğlen yarım kase tavuk çorbası 1 kepek ekmeği yoğurt ikindi bir avuç leblebi akşam yoğurtlu patlıcan salatası 2 dilim kepek ekmeği şimdi de bir külah dondurma yarım saat yürüdüm 200 mekik

hacer:1hug: tekrar gecmis olsun canim
seni görmek güzel:1hug:a.s.

insirah sordun diye soyluyorum aksamki bir dilim olmaya bilirdiyerimseniben

ben bugun arkadaslar bir alisveris rekoru kirdim taaaaam 10 saat alisveris yapatim tabi arada oturarka sohbet ederek.. tabi spor fln yapamiycam
ooffff ne guzel seyler aldim yaaaa
hemen giymeliyim hepsini hemen hemen delikafadulden
acaba ust uste biseyler giysem görgüsüzlük olur dimi :roflol:
ama hemen giymessem hevesim geciyor benimm
giyiyim giyiyim
sabah kahvalati yapip ciktim evden.. disarida kucukboy pizza yedim
aksam yok

hacerim hoşgeldin bidenm:a.s.:
bugün sabah kavun ve şeftali yedim..
öğlen 3 kaşık nohutlu pilav 2 köfte
akşam kayısı ve bir muz
1 lt su içebildim bugün.
1 soda ayrıcada..

kızlar bugun
sabah 1 tost kepek ekmeklı yesıl cay
aksama haslanmıs yagsız tussuz makarna ıkı kucuk kofte
2 kayısı bır avuc kıraz 2.8 lt su
40 dk acık hava yuruyus
30 dk salıncakta sallandım:)
60 dk 7 km kosu bandında kosu

hacercim geçmiş olsun inşallah birinci oluruz yarın ayran diyetine başlıyorum inşallah bende de işe yarar bugün fazla spor yapamadım callen yarım saat yürüyüş 200 mekik çok mutluyum ama kilo veremesem de inceliyom :)

ohhh 10 saat alısverıs
kıs gelsın hepsını ust uste gıy cnm :roflol:

hoşgeldinnn canımvereliniortak bence iyi yoldasın.hepimiz aynı durumdayız.burada iyi motive olunuyor. yer varsa senide burada görmek güzel olur.

ee kızlar nasıl durumlar?? yarına hazır mıyız?? şahsen ben çok zor kilo veren biri olarak yarım kilo verdim, ama 3 cm inceldim sırnaşık şeysizde durumlar nasıl meraklan bekliorum
neller yediniz bugün bakalım, bi de ben bişey sorucam aranızda şu sarımsaklı bi çay var ya on deneyen var mı?

sabah iki minik courossant ve haslanmis patates
öglen bir buyuk fincan kahve
aksam izgara köftebir parca pide ve maydonoz la bir kac catalda tatli

yarim saat step ve 100 mekik kafamçokkarıştı

katilim yine cok azaldi arkadaslar hayirdir ya

iyi akşamlar evet katılım az beni motive ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn ayran diyetine başladım saat 4e kadar sabrettim ama cılk cılk içim dışım ayran oldu bozdum diyeti menemen yedim şimdi akıl verin bakim diyete devam ediyim mi yoksa battı balık yan gider diyip normal seyrime mi döneyim uf yaaa

iyi akşamlar kızlar opuyorumnanaktansalı çaramba detoks yaptım.bugün sabah herbalife öğün içeceği,öğlen dünden kalan ayran aşı,akşam bir salkım üzüm,bir paket eti form.bugün dışarıda olduğum için su az içtim.1litre su,2 fincan çay.bugün 9.takıma rehavet çökmüş.

offff yine çizelgeyle başım dertte..hacercim seni göremedim inşallah sorun yoktur merak ettim.ben yarın köye gidiyorum bir hafta yokum.orada internet yok mualesef ama yinede ben yediklerimi azacağım gelince bildirimi yaparım.bu hafta çok iddialıydım.bugün regl oldum.dün tartıldım 63,600 geldi.bugün ise 63,900 hangisi doğru bilemedim.

off cnm yaaa bende cok zorlandım bozmadım ama klava: yarın yenıden 2 gun basla bakım azmet olurr

alevcim

eger reglin normal geliyorsa zorlamiyorsa seni sabah biraz rahatlarsin
ve ins iyi bi sonuc alirsin yerimseniben

bizimde genelde cuma aksamlari sinema gecemiz
ve her zaman kaciriyorum popcorn nacho derken ama hafta ortasi toparliyodum
bu sefer bu aksam gidicez ve ben yemeden durabilirmiyim bilmiyorum mafoldumben
off buhafta zaten cok standart gecti extra hic birsey yapamadim
kilo almis olmiyim baska birsey istemiyorum
bugun tok karnina 61 gelmistim
umuyorum sabah iyi cikicak
:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…