Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

evet serapcım çok haklısın yaaaa çikolata mı yedin gözümden kaçmış valla kırarım bacaklarını hmmmmmklava:

kızlaar ağvada piknik düzenleniyomuş bi bakın valla keşke istanbulda olsaydım
linki veremiyorum daha doğrusu yine bi sorun var pc de kopyalayamuyorum bi koşu gidin bakın genel paylaşım alanında kaliste linki vermiş

aslında hepimiz hedef koyalım hatırlarsanız ben doğum günümde 75 olmak istiyorum demiştim ve oldum hedef koyarsak tedbirli davranıyoruz hadi herkes hedeflerini yazsın

serap :mayıs 15=71

çubuk :mayıs 15.=65

serap öle çok zayıf bende sevmiyorum tatlım 6 olup bakcam bi hem annem babam CANım kaynanam kızıyo baana 65 olcam deyince yok en fazla 70 sonra yasak diolar...

serap :mayıs 15=71

çubuk :mayıs 15.=65

topkek : mayıs 15 =62

hayal : mayıs 15= 69
daha aşağısına inemiyorum maalesef ben malum bozuğum hadin kızlar mayıs 15 hedefini hepimiz yazalım ajandaya yazdım ciddi ciddi

serap öle çok zayıf bende sevmiyorum tatlım 6 olup bakcam bi hem annem babam CANım kaynanam kızıyo baana 65 olcam deyince yok en fazla 70 sonra yasak diolar...

bence kızmakla iyi yapıyorlar tecrübeme dayanarak söylüyorum gelinligini giyince anlarsın çok cılızlara gelinlik yakışmıyor biraz balık etlilere gelinlik daha çok yakışıyor kıvrımlar daha güzel oturuyor

evet bencede hedef koyalım
böylece daha dikkatli davranırız
hadi herkes yazsın hedeflerini

kızlaaar ciddi deyom hade koyun hedefleri şimdi çıkıyorum ama akşam bakacam yatmadan yine
zaten eşim deliriyo resmen tam hadi yatalım diyor
ben du bi geliyorum deyip hemen kk ya
ya ne bakıyon diyip duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…