Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

canım pilates gerçekten mükemmel diyebilirim çok eglenceli ve ciddi anlamda sıkılaştırıyor
ben hafta da 3 gün kursa gidiyorum pilates+fıtness+step
fitnes ve step günleri sauna şort kullanıyorum selülitlerimi azalttı diyebilirim öyle bişey oldu ki artık kendimle mücadelem bitti yani ilk zamanlar tatlı yememek çikolata almamak için kendimi zorlarken artık dönüp bakmıyorum biledelikafadulden

vallaha serap bende artık dönüp bakmıyorum, önceden eve kocaman bi poşeti doldurup gelirdim :)

bugün misafirlerim gelecek ve yarın da doğum günüm belki arkadaşlarım gelir ne giyecegimi ne yapacagımı bilmiyorum

Ayy gerçekten mi yaa.. Hemen indirmeye başladım bile.. Yaz geliyor valla, sımsıkı fit olmak istiyorum =)

Düzeni bir kez oturtunca ve sonucu alınca cidden insanın canı değil abur cubur, yemek yemek bile istemiyor :)

Ayy gerçekten mi yaa.. Hemen indirmeye başladım bile.. Yaz geliyor valla, sımsıkı fit olmak istiyorum =)

Düzeni bir kez oturtunca ve sonucu alınca cidden insanın canı değil abur cubur, yemek yemek bile istemiyor :)

canım illa top olması şart degil o hareketleri topsuz da yapabiliyosun ebru şallı nın cd den yapıyorum bende evde

canım illa top olması şart degil o hareketleri topsuz da yapabiliyosun ebru şallı nın cd den yapıyorum bende evde

Evet canım benimki de indi, yapan kadın da top kullanmıyor.. "Pilates for Dummies" diye yeni başlayanlara tavsiye edilen bir video indirdim. İşallah yapabilirim :)

mrb kızlar nasılsınız yerimseniben
ben test yaptım negatif çıktı ama halen regli olmadım...7. günüümmm :S
bugün yediklerim;
sabah 1 dilim ekmek,1 üçgen peynir...
az önce 2 kupa cappucinoyu arka arkaya içtim..bişey yemeyi düşünmüyorum.hamur mayaladım,akşam için pizza yapıcam kardeşim ve eşimin isteği üzerine...1 dilim ondan yerim o kadaaaarrr...

selam kızlar. dilerim herkes için güzel bir cumartesi günü olurkaydirigubbakcemile5

leylacığım mevsim değişikliklerinde vücut değişime ayak uydururken böyle aksaklıklar yaşanıyor. neyseki negatif çıkmış sonuçyerimseniben
burcumm senden platesi indirdiğin linki rica etsem, buradan vermek yasak sa özelden verebilirsin öptüm şekerkaydirigubbakcemile5

evet bende öyle tahmin ettim,emindimde hattaa ama genede şüphe oluyor..Allah hayırlısını versinde daha zamanı değil bizim için

Tamamdır Nilgün ablacım, özel mesaj yolladım sana.. Takılırsan ben burdayım kaydirigubbakcemile3

kardeşim sonun da okuluna gittii veee benimm diyett yarınn başlıyorrr o burdaykenn yapmakk zorduuuuu

ya canım bende de aynı problem var ve ben evli falan da değilim!!!15 gün geçti doktoramı gitsem ama onun diyeceği şeyde belli.hava,stres falan filan

iyi akşamlar çıtırlar
bu günkü menüm baya doluydu yine
sabah klasik
ara yarım muz
öğle 6 kaşık etli sebze yemeği 1 kase çorba 1 kase yoğurt
ara 2 meyve
ara 5 tane dyet bisküvi
akşam 4 kaşık yeşil mercimek 6 tane sarma yarım kase yoğurt 3 kaşık sebze yemeği 1 dilim ekmek
doktorun dediğinide aştım bu akşam valla
ama nolduysa yedikçe yiyesim geldi
aslında normaldi ama komşu sarma getirdi dayanamaım epeydir yemediydim özlemişim
bi onlar angaryadan oldu
artık yarın dengeliycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…