Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

yerım ben senı yaa, tatlı ablam benımm!:1hug:
hepımız teker teker dustuk buraya yıne eda abla, tılkının donup dolasıp gelecegı yer mevzusu ıste!kaydirigubbakcemile3

annem pasta lafı ettıgını duymasın walla, kozmık beden temızlıgı yapıyo bugunlerde!:roflol::roflol::roflol:

sabah aksam meyve sebze suyu ıcıp, bı hafta sıvı beslenmesı gerekıyoo!
yarın son gununu yapacak hayırlısıysa!
pazar gunu sole esaslı bı kahvaltı yapma hayallerı kuruyo..

yarın dogum gunu annemın, sole kocaman bı pasta alıcaz, catlayana kadar yıcek artık!kaydirigubbakcemile3

bu arada sabah derse gıderken aklıma ne geldı!
gecen sene ole sayfalar dolusu yazı yazıyoduk kı, lak lak edıcez dıyee, sırf bız daha fazla sayfa doldurmayalım dıye, sohbet odası acmıslardı!:roflol::roflol::roflol:
anam neydıı o gunler yaa!

sen adana ya gelmek ıcın gun sayıyodun, sımdı de yazılanlardan ogrendıgım kadarıyla kocacıgına kavusmak ıcın gun sayıyosun..
son durum nedır ablacım, polonya da mı turkıye de mı yasayacaksınız artık?
kızlar, aılen, sen nasıl bu arada?

kılo aldıgını takma ablacım yaa, o kadarcık kıloyu kadı kızı bıle alır!:roflol::roflol::roflol:

anam 25 kılo mu almısım ben yaaa?
bole rezıllık olmaz walla, -30 dıye bısey olur muymus?
takımda kı herkeslerden ozur dılıyorum kızlarr, kendımı affettırmek ıcın cok cok kılo verecem ısllh bundan sonra!
yanı kendım ıcın bısey yapıyosam namerdım, sırf takım kazansın!kaydirigubbakcemile3

selam takımcım!!!kızlar kusura bakmayın bikaç kündür çok yoğundum.bugün epey kaynatmışsınız :)
serap canım çok güzel vermişsin yine tebrikler fıstığıma.s.

ya kıslar ben sızı aldatıyom bılıyonuz muu?
90 kılonun uzerındekıler grubunu kesfettım, ıkı gecedır onların yazılarını okuyorum..kaydirigubbakcemile3

kızlardan bırı dıyetısyenının onerılerını yazmıs, aha da buraya alıntılıyorum, belkım bı kısıye yararı olur!
ben cay tarıfını denıcem ısllh..

1. Bir markanın 8 tahıllı ekmeği var, kepek yerine ondan yiyorum.
2. 1/4 elmanın kabuğu, 1/4 limonun kabuğu, 1 çubuk tarçın, 2-3 tane karanfili küçük bir demliğe koyup, üzerine sıcak su koyuyoruz. (kaynatmadan) Gün içinde tüketiyoruz. Hem ödem attırıyor hem de yağ emilimini azaltıyor.
3. Günde en az 30 dk yürüyüş...

sabah=bişey yemedim(çünki kayınvalidemler gelmişti)
öğle=4 kaşık patates salatası,1 tane küçük poğaça,1tanede kurabiye
akşam=2 salatalık,yarım elma

güzelmiş

zeynepciğim inşallah yakında kilo vermeyede başlarsın. diyetisyen kızıma 1700 kalorilik diyet verdi, kızım bu diyetle haftada 1.200kg verebiliyor. galiba metabolizma ve yaşada bağlı sevgiler

çokiyi ablacım maşallah
banada dr ısrarla bunu zayıflama diyeti olarak verdiğini ancak ben az yemeye alıştığım için kilo aldırdığını söylüyor
napalım bildiği bi şey vardır deyip bekliyoruz

hmmm demk bizi aldatıyon ha :dilcikar:
çapkın seniiikaydirigubbakcemile3

selam takımcım!!!kızlar kusura bakmayın bikaç kündür çok yoğundum.bugün epey kaynatmışsınız :)
serap canım çok güzel vermişsin yine tebrikler fıstığıma.s.

TŞK EDERİM CANIM GALİBA SOGAN KÜRÜ İŞE YARADI SENDE TAM GAZ DEVAM EDİYOSUN kaydirigubbakcemile3

serap canım ben hiç kür falan kullanmadım ama bu soğan kürünü yapabilirimyerimseniben
bana nasıl yapıldığını söylermisin canım???

SABAH 1 ADET SOGANIN KABUKLARINI SOYUP 4-5 BÖLÜYORSUN 1,5 SU BARDAGI SU EKLEYİP KAYNATIYOSUN SUYUN RENGİ DEGİŞİNCE KAPATIYORSUN VE ÇAY İÇER GİBİ AÇ KARNINA ŞEKERSİZ İÇİYORSUN cokacimcoook

Günaydın hepinize fıstıklar..

Kilo veren herkesi tebrik ederim.. Jalecim püsküüt'ün önerileri işe yaramış :teytey: Hep böyle devam et işalla.. Serapçım sen de süpersin maşallah, Selcen'e lafım yok zati

Veremeyenler de bu hafta verecek :dance:

CANIM ASLINDA BENİ ZAYIFLAMAYA İTEN GÜÇ EŞİM BİLİYOSUNUZ KİLOLU OLMAMDAN ŞİKAYETÇİ OLDUĞUNU AGZINDAN KAÇIRMIŞTI BENDE İNATLA ZAYIFLAMAYA ÇALIŞIYORUM Kİ KARŞILIĞINI DA ALIYORUM ÇEVREMDEKİ İNSANLARIN YORUMU ÖZELLİKLEDE EŞİMİN YAKLAŞIMI HOŞUMA GİDİYORdelikafadulden

iyiyim canım sağol sen nasılsın
bu arada cezanı uyguladım canım
ama maaalesef dr düzene girme ısrarrı yüzünden yinede kilo aldım

canım ablam az kaldı seninde hele şu zamnların geçsin sende birer birer kurtulacaksın.sabır ve azim diliyorum hepimiz için :)

canım hepimiz verdiğimizde daha da mutlu olucaz çünki bi ''bir takımız'':sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Yolu yarıladın valla tatlım hihoyyyt

Pilates nasıl gidiyor canım? Ben de haftada 3-4 kez egzersiz yapmak istiyorum.. Nivea Body videosu var ama Pilates daha çok işe yarıyor diye duyuyorum..

Sen ne dersin? Zor mu? Eğlenceli mi? Sıkılaştırıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…