Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Banum canım ya üzme kendini bitanem çocuklar işte, her yaşta ayrı ayrı sorunları çıkıyor.tatlıya bağlanmış sevindim
1989 a kadar doğan çocuklar yine daha uyumlu ve uysallarda 1990 dan sonraki versiyon fena anacımher şeyi onlar bilir ,biz zaten boş boş yaşıyoruzbenim büyüğü 1989 a yetiştirdimde biraz rahatım yine susmayı ,yerini bilir karşımızda .ama benim ufak başına buyruk 1994 lü ay bide kıskanç babasından beni kıskanıyor adamla yan yana duramıyoruz hemen aramıza gelirnereye gitsek peşimize takılır koca herif oldu yine aynı ,arada diyorum korkma sana kardeş yapmıcaz rahat bırak bizi diye
3 sene önce yalovadan geldiğimizde kolumda kene görmüştüm gece hemen doktora gitmiştik sonrasında anneme anlatıyorm işte kene gördüm kolumda çok korktum falan meğer ufaklıkda bizi duymuş ama keneyi duymuyo tabii ,beni hamile zannetmiş çocuk kahrolmuş geçen sene bi konu arasında söylemişti20 yaşına geldi üniversitede okuyor ben hala ona ,seni gidi liseli ergen diye takılıyorum

Rabbim acılarını göstermesin inşallah aminnn..
Evlat işte atsan atılmıyor satsan satılmıyor

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Sabah şükür biraz geçikmelide olsa uyanabildim
Bu arada düne nazaran tartıda 200 gr daha az çıkıyorum 113.8 yani buna bile sevindim çünkü iki gün önce 2 kg fazla bile çıktığımı görmüştüm ve resmen böyle oldum

Hemen hem kendime gelmek için hemde metabolizmam hızlansın diye kendime şekersiz Türk kahvemi yapıp buraya attım kendimi şimdide çabucak ufak bir kahvaltı tabağı hazırlayacağım kendime sonrada zaten az daha oturup hazırlanmaya başlarım

Eşimin akrabalardan birinin Kayınvalidesinin senesiymiş eşide sağ olsun benide hatırlayıp Kurana davet edince uzakda olsa davete icabet etmek gerek diye kabul ettim
Tabi yine ailenin Şöför Nebahatı olarak eşimin Halalarını, KVyi ve eşimin yengesinide toplayıp öyle gideceğim

Kahvaltımı hafif yapacağım hem saat olarak normalden daha geç diye hemde gittiğim yerde mutlaka ikram olucak ve bana uygun birşey varsa yerim olmadı sadece ayran içer midem kötü bahanesiyle çaktırmadan yırtmaya çalışırım
Bakıcağım evde cevizim kalmadıysa giderken çeviz alırım ufak bir kutuda yanıma alıp o kutuya aktarır bu midemi rahatlatıyor bahanesiyle cevizimi yerim

Günaydın hayırlı sabahlar şekerlerim
İstanbulda güneşli güzel bir hava var dışarımı çıksam diye düşünüyorum

Ben bugün Beylikdüzü çivarlarında olacağım
Bence hava güzelken sende at kendini dışarı sonra karlar bastırırsa daha çok kedi gibi camdan bakarız hava biraz düzelsede dışarı çıksak diye

Ay sabah sabah hiç gülesim yoktu kız hani derler ya insan 7sinde neyse 70inde de aynıdır diye senin koca çocuk bile kardeş korkusu yaşıyor hala hee
Kız benimkinde aklı gidiyor diye şaşırıyordum ama içten gelen birşey sanırım Benim kızkardeşimde öyleydi bir ara Annem kızkardeşimin sözlendiği sene bir an ay bu ay regl olmadım sanırım demişte bizimki fenalıklar geçirmiş ay ben sözlendim anam Hamile kaldı millete rezil olacağız diye bende tam aksine hani ben hamileyken kadın hamileyim deseydi bayram ederdim herhalde nasıl bir çocuk sevgisiyse benimkisi

Kız cidden yediklerindenmidir nedir çocuklar 90lardan sonra iyice sapıttı heleki şu meşhur 2000 li milenyum sıpaları ( benim büyük cadı yani ) seneler geçtikçe daha beter oluyor çocuklar
Küçük kuzumda büyümüş küçülmüş laflarıyla daima koparıyor bizi dün babası ablasınla konuşurken eli belinde odaya girip parmağını sallayarak sen öyle davranamazsın abla Annemi çok üzüyorsun yazık değilmi gibi laflar etmeye kalkıştı babasıda sen bacak kadar boyunla karışma diye kovalayınca da bozuluyor niye beni susturuyor ki ben senin için konuştum Anneciğim diye

Dün Annemlerle bir aradaykende dedim şimdikilerin ayarı yok ya çok sert yada çok yalak bu evlatlar diye Dediğin gibi atsan atılmıyor satsan satılmıyor artık mecbur alışacağız ve ortasını bulmaya çalışacağız

Ayy
Fenalar anacım fenaaa,ee hormonlu çocuklar nolcak
Küçük kuzun zaten maşallah küçük kadın
Kardeşimin kızıda aynı 3 yaşında kocakarı gibi
Diyorum bunun içine 35 yaşındai bir kadnın ruhu kaçmışkardeşim diyo başkalarıda söylüyo çok bozuluyorum diye .dedim ne bozuluyosun bildiğin kocakarı işte,insanlar yalanmı söylesin diye deme öyle yaaa diyo sonrada hakkaten ya bunun içine kocakarı kaçmış diyo
Kardeş konusu zaten bizde komedi gelmişim 44 yaşına ne çocuğu babaanne olcam nerdeyseama hala korkuyo çocukhee doğurayımda bana nene der artık yavrucakgerçi geçenlerde bişi olmuştu ikisinede dedim hiç öyle Sevinmeyin iki kardeşiz diye ,yaparım size bi kız kardeş görürsünüz diye
Arada yağmasakta gürlemek iyidir

Ay evet bu havalar bulunmaz bende bi fatih yapıyım ordan bi forum ayy özlemişim forumuda
Seninde yolun baya uzun oralara metrobüsle gitmek daha mantıklı o trafik çekilmez.yakınsa gideceğin yere metrobüs bence arabayı bi yere bırak atlayın metrobüse
Sorma ya bizim ailenin şöför nebahatıde benimben bahçeşehir,annemler fatihte ablamla,erkek kardeşim halıcoğlunda diğer abim üsküdarda bi yere giderken tek tek alıp tek tek evlerine bırakıyorm.tabii erkek kardeşlerimi deil eşlerini.gideceimiz yerleri de düşününce şöyle bi istabul turu yapıyoruz

o korku yetmiştir onlara Kız öyle deme eşimin Yengesi biz evlendiğimizde 18 aradan sonra yeni hamileydi baştan eşi istemedi sonuçta adamcağız 52 yaşındaydı o zaman hatta bizim rahmetli KP o zaman şakasına kardeşine takılmış ulen benim torun olacak sen yeniden baba olacaksın ( eşi doğurmadan bende hamile kalınca ) hatta birde adama yok efendim parka birlikte gideriz ama seninkini torunun sanıcaklar falan demiş Adamcağız cidden hiç istemedi hatta 9 ay karısını bile yanında gezdirmedi rezil olacağız oğlan askere gidecek hatun yeniden doğuracak diye ama şu anda emin ol iyiki doğmuş diyor kızı için o benim kazandibim evimin gülü diyor ( tabi iki erkekten sonra kız gelince )

Ay valla benim cadıyada büyümüşte küçülmüş diyorlar bende hep diyorum Menapoz Çocuğu gibi bu diye Hatta geçen kuafördeykende aynısını söyledimde Kuaför abla saçmalama kız daha genceciksin ne menapoz çocuğu dedi yok abla o bakımdan demedim hani menapoza yakın doğan çocuklar çok bilmiş olur derler ya o bakımdan diyorum dedim nasıl gülüyor kadınlar
Geçenlerde gazım var diye karnımı ovuşturdumda bana Anneciğim yoksa yinemi hamilesin dedi karşıma geçip sanki kedi gibi zırt pırt doğuruyorum
Sonradanda doğur doğur ben bakarım bebeğe, altını beslerim hatta sen yat ben senin memeni tutarım kardeşim emsin diye demezmi
Bazen diyorum kız sen hep böyle devam edersen ben seni zor veririm kocaya diye hemen ben seni bırakmam Anneciğim hem evlenmem ben dedi eeee aşık olmayacakmısın büyüdüğünde dedimde aaaa tabi aşık olursam evlenirim Anneciğim demezmi

YOk ben güzelim eşimin Yengesi ben arabayla gitmezsem zaten kolay kolay bir yere gitmez hesapta benden zayıf kilo bakımından ( görüntü olarak daha fazla ama neyse ) ama totoşu kaldırmak zor geliyor
Eşimin halaları valla her yere otobüslede minibüslede gidiyorlar hatta düşünsene Yıldıztabyadan yürüyerek Forum İstanbula gidiyorlar ben oraya yürüyerek gitsem herhalde kapısında yığılır ambulansla dönerim
Metroyada yakınmı bilmiyorum Beylikdüzü Migrosun oralara varınca arayacağım tekrar yolu tarif edecek artık hangi sitelerdeyseler Valla hafta içi adam arabayıda benden alınca düldülünü sattığından beri şimdi arabayla bir yere gidileceği zaman hemen atlıyorum Şöför Nebahat götürür sizi diye

Günaydın canlarım Anca uyanabildim oğlumda daha uyuyor.Saat 2 de uyudukGezmeden 12 yi geçince geldik
Hapımı içtim saatin dolmasını beklerken bakayım dedim.Dün dediğim gibi akşam yemeği olarak yoğurt yedim, kızkardeşimdede 2 elmalı küçük poğaça, 1 poğaça, 1 ince dilim yaşpasta, 1 profiterol yedim.Bugün merakla uyanıp hemen tartıldım ve dünden eksik çıktım çok mutlu oldum motivasyon tavan yapacak bugün inşaallah ve çok dikkatli bir gün beni bekliyor. Daha belli değil heralde kilo verdiğim yoksa teyzelerim söylerdi bende hiç kilo konusu açmadım zaten yanlarında mamaları götürdüğüm için anlamamışlardır ama ufakta olsa deselerdi çok mutlu olacaktım neyse biraz daha gayret gösteriyim de desinler bari Büyük bir ihtimal bizde güne başlayacağız 15 güne bir ve ilk bende olacak gelecek hafta içi, sınavlarda yaklaşıyor Allahım ne yapcam ben dua edin kızlar şu sınavları eksiksiz veriyim

Artık kahvaltı hazırlamaya gidiyim oğlum uyanınca hazır olmuş olsun.Görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…