Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar bişey soracağım kimsecikler yok gibi ama. Akşam kayınvalidegili yemeğe çağırdım kelle paça çorbası yapacağım yanına sebzeli bulgur pilavı düşünüyorum yalnız şuan domatesim kalmamış yazın yaptığımız domates kavanozundan yapsam nasıl olur acaba hiç denedinizmi?

pazartesi günü de biz kutlucaaz of of nasıl dayanırım bilmiyorum
kuzum hamile olmsaydın kızardım sana ama afiyet olsun diyorum :)
aynen öyle Ayşeciim :)
391.ETAP DERECELERİ

1.sln71 % 1,04
2.melekkız_ %0,62
3.benben_% 0,58

moni %-0,49
ceco34 %-0,44

yst38 %0,28

turuncu %-0,08
adayaren38 %0
kilo veren herkesi tebrik ediyorum kızlaaar
afiyet olsun Selincim sen bu işi biliyorsun
Ben dünkü menumu yazmamisim
Dünkü menum
Sabah.peynirli yumurta zeytin salatalık domates
Öğle. Bir kase nesfit
Ara. Bir kupa neskafe mocha kahve
Aksam. Çupra izgara roka soğan turp
afiyet olsun gayet iyi
bu da gayet iyi :)

Bende hem yiyorum hem kiziyorum canim cantalari geciriyorum kafama :))

Menumu yazsammi yazmasammi bilemedim ama ben yazayim yinede
Sabah(geç yaptigim için tuhaf bi menu oldu)
4-5 klasik ispanak yemeği.
5 Çeri domates
Kibrit kutusu kasar peyniri
2 dilmim pinar ac bitir
Ara
1 tane cikolata ( adi aklima gelmedi)
Azicik rufles (nefsini koreltecek kadar)
Aksam
Mercimek corbasi
Yoğurtlu makarna
1/4 soğan
4-5 tane çeri domates
Ara 2 Küçük fistikli gül lokumu( amcam ispartadan getirmiş)

fena değil canım afiyet olsun :)
afiyet olsun canım spor da çok iyi

ben de menümü paylaşayım

sabah: 2 dilim kızarmış ek, az tereyağı, salça, çok az peynir, biraz zeytin ve çay
öğlen: 1 kase taze fasülye, 4 sarma 1 dilim ek
akşam : 1 kase tarhana çorba, 1 kase sarma 2 kaşık yoğurt

birazdan yeşil çay ve kahve içicem tabi ki bol su :)
ayrıcaaa sporumu da yaptım bugün

Sanada afiyet olsun Leyla.Seninle tanışmadım sanırım.Kendimi tanıtıyım hemen
Ben Çağla.21 yaşındayım.3.5 senelik evliyim 2.5 yaşındada bir oğlum var.İstanbul Üniversite aöf Tıbbi Dökümantasyon Ve Sekreterlik bölümünü okuyorum.
Hamilelik kilolarımı vermeme rağmen oğlumu emzirmeden bıraktıktan sonra kilo almaya başladım hipotiroid çıktı.Şuan hem hastalıkla hem kilolarımla savaşıyorum

memnun oldum Çağlacım, çok geçmiş olsun canım umarım en kısa sürede ikisinden de kurtulursun :)

Sarmalar pirinclemi yaptin canm

İyi Akşamlar kızlaaar annemglde keyfim yerinde
menüm
SABAH: 1 yağsız omlet
30 gr beyaz peynir
1 zeytin
1 tatlı kaşığı reçel
2 dilim beyaz ekmek
şekersiz çay
318 kalori
ÖĞLE: 1 kase tavuk çorbası ( arabaşı çorbası)
50 ml sütle şekersiz kahve
177 kalori
AKŞAM:1 küçük ıspanaklı gül böreği
Biraz peynir
şekersiz çay
50 ml sütle şekersiz kahve
281 kalori
ARA: 1 kare dilim sütlü irmik tatlısı
200 kalori
Toplamda 976 kalori

Selam kizlar herkea dövsün beni coook cissim var coook yazayim da görün telafi icin banda cikicam simdi bu ayki regl beni mahvetti
Sabah. Kiymali yumurta peynir zeytin domates salatalık yesillik ceyrek simit 3 lokma kepekli ekmek
Ara 3 hurma
Oglen-aksam. Avmye gittik citir tavuk diet kola bir tuzlu bisküvi
Ara. Bir halley bir eti puf yedim
Dune gör eksideyim ama bugun bana gore bunlar çok fazla neyse gideyim banda çıkayım

canım regl olunca normal bende de öyle oluyor telafi edersin
Sarmalar pirinclemi yaptin canm
yok canım pirinç ve bulgur karışık
sütlü irmik tatlıların en masumlarından bence :) afiyet olsun

canım regl olunca normal bende de öyle oluyor telafi edersin

yok canım pirinç ve bulgur karışık

sütlü irmik tatlıların en masumlarından bence :) afiyet olsun

Evet canm içinde hiç yağ yok şekeride az koydum çokk hafifdi bide kendi dilimimi kızımla paylaştm aslnda yazdığmdan daha az yedimm :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Yaklaşık bir saat evvel ancak evime gelebildim ama yorgunluktan cidden geberiyorum
Felaket Trafik vardı ve maalesef yolda giderken kaza gördük
Yaşlı biri ( sanırım erkekti ) Metrobüse giderken üst geçidi kullanacağına E5 üzerinden geçmeye kalkışmış ve tabi araçlar baya hızlı gittiğinden adamcağızın biri frene asıldığı halde duramamış ve yaşlı kişiyi araçın altına almış
Ben kalabalık Trafiği görünce acaba ilerde araba kazasımı var diye düşünürken bir baktım yandan geçerken arabanın altından bacaklar görünüyor
Kaza daha yeni olmuştu herhalde adamcağızı araç altından daha çıkarmamışlardı ve ambulansda yoktu daha meydanda ( Rabbim inşallah oradan yaralıda olsa sağ kurtulmayı nasip etmiştir o kişiye ...Aminnnnnn )

Tabi ben çok kötü oldum ama yinede yoluma devam ettim İlk kez gittiğim için biraz aradım evi ama bulduk sonunda ve Kuran okunduktan sonra akşam ezanından sonrada dönüş yoluna koyulduk

Eve gelmeden birde eksiklerin alışverişini yapınca cidden fena yoruldum ama yinede günüm sıkıcı değildi
Hatta gittiğimiz evin sahibi önceden hoca ayarlamış ama kadın son anda iptal edince eşimin yengesi ve halası çoğunlukla okudular hatta yengesi duasını yaptı bende çıkışta hemen ilk fırsatta kartvizit bastırıyorum grup halinde mevlütlere gider hem para kazanır hemde sevaba gireriz nasılsa benim arabayada tam sığıyoruz kadro tamam dedim nasıl gülüyorlar heee hem her hafta sonu gezme olur bize hemde karnımızıda doyururuz diye

Haftaya cumarteside KVde var Gün ve KPnin senesi olduğu için tabi daha fazla okunur kuran Büyük ihtimal bende okurum
Bİr ara KV senin şu Arpa şehriye salatandan yaparmısın o gün için dedi bende zaten yapacaktım dedim hatta parası neyse vereyim malzemeyi al diyince birde fırça attım okadarda değil 3 kuruşun hesabını yapacak birimiyim ben diye anında susuverdi
Bu arada birde Cuma akşamı kendi evinde kalacak ve eşimde onunla kalacakmış KV duyunca pek bir sevindi ve bir okadar şaşırdı eee siz ne yapacaksınız dedi bende ne yapacağım 4 bacağımı yayıp yatacağım dedim sabah erken gelirim dedim sonrada aaa ne erkeni benim koca sende direk kahvaltıya sizdeyim ana oğul hazırlarsınız artık dedim
Eşimin halasıda dalga geçiyor kız görümcende o gece Anasında kalacakmış bunlar şimdi sabaha kadar seni çektiştirir diye dedim çokta umurumdaydı hem ne olucak ben ertesi gece kocam eve gelince gizli silahlarımı devreye sokar her konuşulanı öğrenirim dedimde nasıl kahkaha atıyor eşimin halaları kız sen az değilsin diye

Kesin çoktan yapıp yemişsindir ama yinede yazayım dedim
Bence çokda güzel olur kendi yaptığın konserve domatesle bulgur pilavı
Ben bu sene aman az ucuzlasın diye bekledim sonrada baktım domatesler pek hoş değil kaldı ama seneye Allahın izniyle bende yapıp koyacağım kenara ne güzel kışın bile melemenliğin hazır üstelik her yemeğe ayrı bir lezzet katar
Ellerine sağlık eminim çok güzel olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…