Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

İnşallah canm cumaya takmca çok daha iyi olcaz bence

Cevap verecek kimsem yok. Oğullarrım ve sağlığım için. 3 bir kişi yok. 2 yıl önce 82 kilo oldum. İşe başladım. İş arkadaşlarım tanımadı :)
Ama en yakınımdakiler hiç birşey demedi. Hala mağzaya gittiğimde size uygun kıyafetimiz yok dediler uff 30 yıldır kiloluyum bir 30 yıl daha kilolu olmak istemiyorum. Emzirdiğim sürede verebilirsem ne ala veremezsem bıçak altına yatarım.

Benim vucudum deve boynu gibi bel boşluğum olduğu için popom daha büyük. Herkes karnım yok sanıyor bilmiyorlarki göğüslerin iriliğinden buluz karnıma değmiyor

dettt bıçak altına yatmayı aklından bile geçirme
İnan aynı şeyi bende bir ara düşüdüm hatta sonra sağ olsun başta kaptanımız Ayşem bütün KKdaki arkadaşlarım beni ikna ettilerde ben ertesi gün gideceğim doktorun randevusunu iptal ettim şimdi iyikide etmişim diyorum çünkü yavaş yavaşda olsa sağlıklı bir şekilde kilolarımdan kurtuluyorum

Üstelik senin kilon emin ol hiç bıcak altına yatılacak bir kilo değil hadi en kötü ihtimalle gidip bölgesel zayıflama yapan bir merkezde masaj yapıp daha fazla sıkılaşırsın

Emzirmen de zayıflamana engel değil bol su ve az karbonhydrat tabi sağlıklı beslenme eşliğinde süper kilo vermeni sağlar üstelik verdiğin 6 kg hiçte öyle az değil

Veren için öyle.

Canlar daha yeni giriebildim kusura bakmayin sabah temizlik aksam isyerinin yemegi vardi oraya gittim yemek ama asil eğlence gibiydi bol bol ounadik kurtlari döktük.

Giyinip kusanimca herkws dedikk cok zayiflamissin cok mutlu oldum tarti pek oynamiyor ama sıkılastim sanırım. Dunku ve bugünkü menumu aşağıya yazicam
oh maşallah canım. çok canını sıkma bak gülşende oynamamıştı ama 1 kilo yağ gitmiş. bazen vücut yağ yakıp yerine kas yapıyor. aslında akrebin diyetini merak ediyorum. emzirenler için ideal değil demiş ama.

Canım sen emziriyorsun zaten fazla fazlan kalori yakıyor sun. Abur cuburu kes bol su ic bemce cok guzel kolo veririsin bem oyle yazmıştım.

Canım sen emziriyorsun zaten fazla fazlan kalori yakıyor sun. Abur cuburu kes bol su ic bemce cok guzel kolo veririsin bem oyle yazmıştım.
elimden geldiğince kesiyorum canım. benim sütüm çekiyor ve göğüslerim şişiyor sonra sağma makinasıyla uğraş dur ne uyku uyuyorum nede ağrısndan durabiliyorum

bu hafta kaplıcaya gidicem. yüzücem o kadar mutluyumki içim içime sığmıyor. biraz diyet biraz hareket sanki bu hafta 6 kiloyu verecekmişim gibi heyecan yaptım. beklentim yüksek. evden çıkmadan tartılcam bide geldiğimin ertesi günü sabah bakalım kaç gr gidecek.

elimden geldiğince kesiyorum canım. benim sütüm çekiyor ve göğüslerim şişiyor sonra sağma makinasıyla uğraş dur ne uyku uyuyorum nede ağrısndan durabiliyorum

Benim de öyle olurd bem bol bol sagip buzlugakoydum ise baslayinca annem veriridi zor gunler iiçin hep stok yapiyordum. Bosaltcaksin yoksa sertlesip tikaniyor süt kanalları

Bugünkü menüm ise.
Sabah.2-3 catal patates Kızartmasi peynir zeytin haslanmis yumurta ceyrek simit
Ara. Lorlu biber kavurma
Aksam. Bir dilim yulaf kepegi pizzasi cok cok az yedim canim istemedi
Akşam. Eglencede 3 kurabiye bir avuc kuruyemiş iki yudum meyve suyu va bol bol su ve çay ictim bi ve sürekli pistte oynadim

Benim de öyle olurd bem bol bol sagip buzlugakoydum ise baslayinca annem veriridi zor gunler iiçin hep stok yapiyordum. Bosaltcaksin yoksa sertlesip tikaniyor süt kanalları
boşalmıyorki canım. öyle şişiyorki nefsim bişey çekince çocuk bile alamıyor o denli kötü oluyor. onun süt değerinin oldğunuda sanmıyorum. bence sadece su

boşalmıyorki canım. öyle şişiyorki nefsim bişey çekince çocuk bile alamıyor o denli kötü oluyor. onun süt değerinin oldğunuda sanmıyorum. bence sadece su
Biliyorum cok tıkandı benimki sagmamakinesiyle tirleyle surekli bosaltiyordum. Buzluga koyduklarimda hiç sıkıntı yaşamadım şükür oglum hep icti mama hic yemedi gerek kalmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…