Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar KAHVALTIMM :
2 dilim beyaz ekmek
40gr beyaz peynir
4 zeytin
1 tatlı kaşığı reçel
1 minik patates kızartması tattm
şekersiz çay

ARA: şekersiz az sütlü kahve

ÖĞLE: tavuklu patlıcan yarım tabak
1 kaşık pirinç pilavı
Salata

AKŞAM: 4 tane üçgen pişi
yarım katmer ( daha yemedim daha azda olabilir)
Biraz kahvaltlk peynir zeytin az reçel
şekersiz çay

ARA: 1 küçüüüük dilim pasta :KK66:

Akşam yemeğimi yedim ama yazdklarmdan daha az yedim 3 pişi yarm katmer

haa bide öğlen 2 kaşk kadar irmik helvası yemiştim unutmuşum yazmayı biraz kaçtı gibi ama bugün hep özlediğim lezzetlerdi :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bugün ancak fırsat ulabildim gelmek için :KK66:
Sabah kahvaltıdan sonra hesapta mutfağımı temizleyecektim ama kendimi kuaföre attım :KK48:
Bayadır ihmal etmiştim ve çok iyi geldi :KK48:
Döndüğümde bir baktım eşimde sarılmış yorgana salonda yatıyor :KK53: sonunda oda yamuldu :KK70:
Hemen ona ilk müdahaleyi yaptım sonrada eşimin halasına gittim çocuklarla çaya :KK66:
Aslında eşimle gidecektik eniştesinin uydusunda kanal ayarlanması gerekiyor diye ( hep bana ayarlatır yakaladıkça :KK48: ama bu kez telefon açıp gelirmisiniz demiş ) oda hali olmayınca bizi gönderdi :KK66:
Yaklaşık iki saat evvel geldim ve tabi kocacığımla ilgilemekten ancak gelebildim :KK66:

İnşallah herkesin haftasonu çok güzel geçer :KK15:

2.ci mesajım

Günaydın kızlar
bugün diyetisyen günüm kadın hiç kilo vermediğimi görünce bakalım napicak ya insan ne bileyim 200 gr bari gider iyice sinirlenmeye başlıyorum vucuduma.
Bu arada kızlar neden bilmiyorum ama son iki üç aydır hem geç regl oluyorum hemde reglm sadece 1 gün sürüyor evet neden böyle erken menopoz falan olabilir mi korktum ya .hangi doktora gitmeliyim

Allah korusun canım aklına hemen menopozu getirme daha yaşın kaç senin :KK20:
Hava değişimi, hatta beslenme değişimi bile etkileyebiliyor regl dönemi ( özelliklede stres )
Eminim önemli birşey değildir ama yinede bir Kadın Doğuma görün bencede :KK66: İnşallah önemli birşey değildirde boşa stres yapmış olursun inşallah :KK60:

hanımlar sonuç ortada cezalıyız:KK62:

tüm kurallar uygulamada bilginizeEn Büyük KK
bugünden itibaren gerekli disiplini sağlayamayanlara yaptırımlar var...:KK11:

:oops: Valla ne desen haklısın Ayşem :oops:
Bundan sonra takım olarak çok daha dikkatli olacağımıza inanıyorum :KK66:
Kendi adıma biraz daha güzel sonuçlar almak için elimde geleni yapacağıma söz veriyorum :KK66:

En Büyük TÜRKİYE:nazar:336.ETAP DERECELERİ:nazar:En Büyük TÜRKİYE

1.sln71% 2,1 :KK19: :nazar: :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9:
2.ceco34 %0,61 :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9:
3.yst38 % 0,56:nazar::nazar::KK9::KK9:
4.melekkız_ % 0,46:nazar::KK9:
5.moni % 0,39:nazar::KK9:

berkuras/adayaren38/benben:KK62::KK62::KK62:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Kızlarrrrrrrrrrrr hepiniz harikasınız inşallah yüzdelerimiz haftaya çok daha güzel olur :KK60:
Bu arada bende 2.ci olmanın mutluğu ve gururunu yaşıyorum :KK48:
Sln71 kız tahtında gözüm var ona göre diyeceğim ama maşallah saa yetişmem için çok çalışmam lazım çoook :KK48:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Maşallah topiğimize ama inşallah daha güzel sonuçlarda görürüz haftaya :KK15:

Merhaba kızlar
diyetisyen gittim baktı kilo verememisim ama 1 kilo yağlardan gitmiş nasıl oldu anlamadım regl olduğum için vücut şu toplamış dedi

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: süper daha ne olsun :KK60:
İnşallah haftaya tartıyada yansıyacak o 1 kg en azından :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Sabah pek bişey yemedim. Öğlen arkadaşa yardım ettim yemedim. İkramlıkları 5 gibi yedim çoğunluk kısır

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Süpersin canım o ikramlardan kazasız sıyırmışsın :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Akşam yemeğimi yedim ama yazdklarmdan daha az yedim 3 pişi yarm katmer

haa bide öğlen 2 kaşk kadar irmik helvası yemiştim unutmuşum yazmayı biraz kaçtı gibi ama bugün hep özlediğim lezzetlerdi :)

Pasta biraz küçük dilimden fazla oldu kızlar ama bem yaptm ve içinde yağ yok denecek kadar azdı ama tabi yarın çok hafif geçircem :)

3.cü mesaj

Hayirli geceler kizlar bugün karnim midem çok fena agridan yerinde duramiyorum bi yandan bogazimda agriyor bulantilardan daha fena haldeyim sizler nasilsiniz

Canım çok çok geçmiş olsun canım :KK60:
Aman dikkat et daha fazla ilerlemesin :KK66: İyisimi sıcak suya limon sıkıp birazda bal ekleyip iç bari :KK66: şifa niyetine :KK66:

4.cü mesajım

Kızlarrrrrrrr ama nerelere kayboldunuz siz yaaa :mad::mad::mad::mad::mad:

İki sohbet ederiz diye düşündüm ama kimsecikler yokkkkk :KK61:

Yst38 sen nasılsın şekerimmm :KK3:
Bİr tek sen online görünüyorsun profil resminin kenarındaki yeşilliğe bakınca :KK66:

Bu arada aklımdayken yazayım :KK48:

Yarın sabah kahvaltıdan sonra az iş yapıp öğlene doğru Amcamlara gideceğiz oturmaya :KK66:
Yani büyük ihtimal ancak akşam geç saatte girebilirim hani merak etmeyin :KK66:

Eşimde inşallah yarın sabah kendini daha iyi hissederde kıvırmaz gelmemek için ( sağ olsun çok kötü olursam siz gidin ben kalırım diyor ama bu seferde aklım onda kalacak :KK64:gitmesemde amcamlar kırılacak :KK64:
Adamcağıza ilaç verdim deminden beri uyuyor belki biraz kendine gelir :KK66:

Mesaj sayısı 5 oldu sayma artık :)
Ya ben 1 ay 1haftada 6 kilo verdim ama fark edilmiyormuş :KK43:

Canım merak etme vucut değişimi algılayıp dahada sıkılaşacak :KK66:
Kız benim 11 kg oldu anam geçen gün çok hafif süzüldün diyince kız ağzına tuvalet terliği ile vuracağım heee dedim dayanamadım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: 11 kg oldu sen bana süzüldün diyorsun dedim nasıl gülüyor kız seni Allah ne yapmasın birde tuvalet terliğiyle diyorsun diye :KK70:
Devamlı görenler emin ol çok fark etmiyorlar ama uzun zaman görmeyen anında anlar :KK68:
Beni uzun zamandır görmeyen bir arkadaşım 1 ay evvel pazarda gördü gözlerime inanamıyorum Banu her ne yaptıysan aynen devam et dedi :KK48::KK48::KK48: ki o zaman daha giden benimde 6 -7 kgdu en fazla :KK66:

Herkese yaza süper kilolar vererek cevabımızı vermiş olacağız zaten :KK66:

Benim kıyafetlerim aynı. Sanırım o yüzden fark edilmiyor
En son lisede zayıftım onda bile kocaman popo vardı :KK43:

Benim popişimin yanında seninkinin esamesi bile okunmaz :KK70::KK70::KK70::KK70:
Kız bu sene iri kalça ve popiş modası başlamış yeminle internette okudum hatta dedim ulen modirin modirin dolanıyoruz topikçe ne diye popişlerimizi yırtıyoruz ki :KK70:biz modaya gidemiyorsak moda bize gelsin :KK70::KK70::KK70:
Şaka bir yana ama inanıyorum o popişler ufalacak :KK60:

Selam kızlarrrr çookkk acıktm ve annemin yaptğı katmerlerden yememek için bi şekersiz kahve yaptm içiyorum :)

:nazar::nazar::nazar::nazar: İnşallah karşılığını cuma günü tekrar birinci olarak alırsın :KK15:

X