Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kız bugün turşu yenirmi. Yarın ödem çıkar

Hemen aklımdayken bugün yediklerimide paylaşayım

Sabah;
2 yumurtalı omlet
1 ç. bardağı Yerfıstığı
1/2 Salatalık
10 zeytin
1 büyük bardak ayran

Öğlen;
1 büyük bardak ayran
1/2 Çay bardağı yer fıstığı ( canım pek birşey istemedi )

Akşam;
4 adet köfte
bol karışık salata ( marul, turp, salatalık, kırmızı lahana, limon, zeytinyağ )
3 adet marulla çiğköfte ( büyük kızın siparişi )
1 su bardağı ayran

Bugünüde böyle atlattım şükür
Bol bol suyumu içtim birde Annemle şekersiz nescafemiz vardı

Sorma valla Annem gittiğinden beri deli gibi nette fayanslara ve diğer şeylere bakıp duruyorum aslında daha zaman var ama iyice düşünüp karar vermek istiyorum sonuçta bir daha yaptırma şansım sıfır olucak
Bari gönlümüze göre olsun Banyo dolabını nasılsa eşim yapacak gönlümüze göre o konusa sorun yok ama fayans okadar çok çeşit varki insan karar veremiyor birde ben açık renk olsun istiyorum hani hem çok kir belli etmesin ama girdiğimde de içim açılsın çokmu şey istiyorum ne

Hadi bakalım az kalmış
Kuzum otobüstede olsa mutlaka emniyet kemerini tak ne olur ne olmaz
Eminim eşinede şimdi vakit geçmiyordur kızına kavuşacak artık gece gecede olsa kızını dinlemeye başlar

Kızlar şimdiden kusura bakmayın.Büyük bir ihtimal Hedefe ulaşamayacağım

Kusur ne demek canım Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin belli olmaz sabaha bakarsın süpriz bir sonuç görürsün

Biraz önce 100 mekik çektim kızlar bugün çekememistim sıkştrdm araya:)

Kız harbi süpersin heee
Azmin hepimize gaz veriyor maşallah
Bende biraz daha kilo versemde hafifleyince rahat rahat sporumu yapsam valla özeniyorum sana ama şu kiloyla iki gün yapınca fenalık geliyor beslenmemide etkiliyor o yüzden şimdilik sadece geziniyorum ama ileride kilo biraz takılırsa zaten asılmam gerekecek
Şu an yapınca anında belime ağrı giriyor ve kalıcı hasar yaratmamak için ağır sporlardan kaçınıyorum mecbur

Canim simdi cam gibi fayanslar cikmis çok çeşitler var tezgah falanda çok çeşit var bende karma karisigim bu hafta halletmeye caliscaz bakalim
Esim yazik kapida kalmis amcasinin oğluna gidicekti bizim ev Üsküdar merkeze uzak 12 gibide iettler calismoyor takside çok yazar hem gelişi hem girişimiz amcasininn oğlu marmarayin orda beraber geri doneriz diye dusunmus askim ama gel Gorki kapida kalmis ne yapacak bilmiyorum

Bu arada kizlar demin çok üzücü bi haber aldim sinav haftam başlamadan önce karsi komsumun annesi beyin tümöründen 3. Ameliyat ini olmuş ve yogun bakomdaydi arayip sorucaktim ama sinavlara kapildim unuttum bugün whatsapta görünce sorayim dedim ogrendimki annecigi vefat etmiş çok üzüldüm

Dediğin gibi çeşit çok olunca insan kendin şekerci dükkanına girmiş küçük çocuk gibi hissediyor
Bir türlü karar veremiyor insan bakalım nasip kısmet benim nasılsa daha zamanım var o zamana kadar daha yeni modeller bile çıkar

Enişteye çok kötü olmuş olmadı artık o tarafta bir kafe falan bulsun kendinede orada otursun soğukta sokakta ne kadar dolaşabilir sonuçta ( hasta olur )
TAlihsizlik olmuş ama bundada vardır bir hayır

Komşuna bende çok üzüldüm
Rabbim mekanını Cennet etsin geride kalanlarada sabırlar ve sağlıklı uzun ömürler versin...Aminnnnnnnnn

Kilo bildirimiiiii
Başlangıç kilo : 75.2
Geçen hafta kilo : 60.3
Şimdiki kilo : 59.1
Fark: 1.200 gram
Toplam Fark: 16.1
yüzde:1.99:)

Malesef hedefe ulaşamadm 100gramck kaldı
Ama verdiğim kilodan çok mutluyum tabi

Son düzenleme:
SElamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Hepinize hayırlı Cumalar
Rabbim şu mübarek günün yüzü suyu hürmetine gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını sizlere hayırlı olarak nasip etsin inşallah....Aminnnnnnnn

Evet hemen aklımdayken bildirimimide yapayım

Başlangıç; 124.5 kg
Geçen hafta; 114.2 kg
Bu hafta; 113.5 kg

Giden; - 700 gr ( -0.61 % yanlış hesaplamadıysam )
toplam giden; 11 kg

Spor; maalesef yok sadece ev içinde koşturmaca ve hastane ziyaretleri

Aslında dün tartıda daha az görmüştüm ama yinede bugünü baz alıyorum
İnşallah önümüzdeki haftada 112leri görürüm diye umut ediyorum
Yavaş yavaşda olsa azimle hedefime doğru ilerliyorum

Şimdiden bütün kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum Umarım önümüzdeki hafta hepimiz çok daha güzel sonuçlar görürüz

Günaydın
Kilo Bildirimim
geçen hafta 69,7
bu hafta 70,4
fark +700
yüzde artı olunca bilemedim

Anlamadım kızlar iki gündür koşu bandında yürüyorum dün de yürüdüm 30 dk. 2,5 km önceki gün de yürüdüm 2 km neden artı çıkıyor bilemiyorum

Dünkü menümü de yazayım
Sabah: 1.5 haşlanmış yumurta, 1 dilim yulaf ve buğday kepekli ekmek, peynir, zeytin, şekersiz çay
Öğle: Bir tabak madımak yemeği, yoğurt, bir dilim kepekli ekmek
Ara: 1.5 dilim dukan kek, 1 kupa sütlü neskafe tatlandırıcılı
Akşam: Bir tabak mantarlı tavuk sote, ayran, ev yapımı turşu.
gün içinde 2.5 litre su, 2 yeşilçay, 30 dky 2.5 km bantta yürüyüş

Canım geçen evim şahanede banyo yaptılar salon gibi oldu. Misafirleri ağırla o kadar. Bak bence fikir olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…