Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar bugün hiç giremedim kusura bakmayın
KAHVALTIMM :
2yagsz yumurta
20gr kadar beyz peynir
3 zeytin
1dilim salam
1 buçuk dilim beyaz ekmek
1 çay kaşığı reçel
ÖĞLE YEMEĞİM :
2 kase tavuk çorbası ( arabaşı çorbası )
ARA: çeyrek elma
çeyrek armut
AKŞAM YEMEĞİM :
6 Tane patatesli mantı her biri 2 parmak kadar
bolll salata
bir iki tane biber turşusu

Öğlene kadar annemglde öğleden sonrada kaynanamgldeydik yeni geldim eve kızlar şuan aklımdaki tek şey sabah olsada tartlsam :)

Merhaba kızlar iki gündür giremedim menüm söyle
Sabah
1 yumurta
Biraz peynir
2 dikim ekmek
Domates

Ara
10 fındık çiğ
1 mandalina

Öğle
1 dilim kıymalı pide
4 kasık yoğurt
Yeşillik

Ara
10 badem
1 mandalina

Akşam
Hamsi ızgara 10 tane kadar
1 baedak kola
Salata
2 dilim ekmek

Ara
1 bardak süt

Su 1 lt şimdilik
2 soda

Kızlar dün diyetisyene gittim bu menüyü o verdi yarın ayrıntılı anlatırım hoşcakalın

Yeni Selamün Aleyküm kızlarrrrrr

Sabahtan beri ancak şimdi halim olduda sizlere bir bakayım dedim
Bir yandanda hava makinesine bağladım kendimi

Dün bütün gece öksürmekten öğürmekten yine sabahladım
Bir ara nasıl tıkandıysam yine istifrağ ettim
Ay deli olacağım yeminle 1 haftayı geçti ben iyileşeceğime daha beter oldum hemde okadar ilaça rağmen

Yarın eşim sabah tekrar doktora götürecek beni ve kuzumu ( oda benden az daha iyi ama oda sabaha karşı krize girdi )
Hem tahlil sonuçlarımı gösterip doktorun yazacağı ilaçları alacağım hemde geçenlerde acil gittiğimiz hastaneye gidip tekrar kontrol ettireceğiz kendimizi
Eşim hazır patronda yokken işe gitmiyeyimde ikinizde birer röntgen çektirin ciğerlerinize inmiş mi inmemiş mi görelim de içimiz rahat etsin dedi

Öğlen biraz alışveriş için zorlada olsa dışarı çıktım anam çıkmaz olaydım
Alışverişi çok zor yaptık benim öksürük krizlerimden bir ara nasıl tıkandıysam 3 kere bayılacak gibi oldum hatta eşim baya bir panik yaptı Eve gelir gelmez hemen bana yine koltukta yerimi hazırladı ( köşe minderi gibi oldum kaç gündür devamlı yatmaktan )
Allah razı olsun mutfağımı ve salonumu temizledi olurda gelen olursa diye birde akşam yemeği yaptı ( zorlada olsa yedim mecbur )

Yarın eğer doktor hastaneye yatacaksınız derse ana kız itiraz etmeden yatıyorsunuz dedi gerekirse serum tedavisi derse doktor oda olacak dedi inşallah gerek kalmaz seruma ( malum ödem yapıyor )

Gunaydin kizlar kahvaltimi yaptim dersin basina geciyorum isimdi bugun biraz bogazim aciyor Allahtan hayirlisi bakalim

Canım çok geçmiş olsun aman gözünü seveyim dikkat et kendine

Ama oldumu bu şimdi
Bak yarından itibaren cumaya kadar kesinlikle tek bir kaçamak kabul etmiyoruz malum hepimiz hedeflerimize ulaşmamız lazım ki tekrar kırmızı kart yemeyelim

Bu arada sanada çok geçmiş olsun
Umarım daha beter olmadan yırtarsın inan ben 1 haftayı geçti iyileşeceğime daha beter oldum

Diyetisyene mi gittin c merak ettim neler dedi bem de gitmeyi düşünüyorum

Menumu yazayim pek başarılı degilim bugün
Sabah. Sucuklu yumurta peynir zeytin tahilli ekmek azicik biber domates
Ara. Ton baligi bir küçük bardak zero kola
Öğle-akşam. Citir tavuklardan çocuklara aldik biz de yedik zero kola
Ara. Bir fincan yesilcay bir kase yogurt yesem iyi olacak

çokta kötü olmamış canım.

İyi geceler bayanlar :) Yavrucuğumu ne kadar dirensede uyuttum.Bir bakayım dedim buralara.Bugün eşimle bir arkadaşına gittik.Malum gezmede ikramlar filan, tek iyi yanı akşam değil gündz gitmemiz oldu akşamda eşimin tüm ısrarlarına rağmen makarna yapmadım çok istedi ama yapsaydım 1 2 çatalda olsa bende alacaktım hem onun sağlığı hem benim diyetim için yapmadım ve dediğiniz gibi bolca ayram yaptım ikişer bardak içtik
Menümde şöyle
KAHVALTI
Patatesli peynirli yumurta
1 dilim tam buğday ekmeği
Şekersiz çay
maydanoz nane

ÖĞLE
1 dilim yaşpasta 1 adet kurabiye
1 avuçtan az çerez
türk kahvesi
yarım cezerye

AKŞAM
2 bardak ayram

şuan açlıktan midem kazınıyor ama yemeyeceğim tabiki Görüşürüz

günaydın kızlar
nasılsınız bakalım ben cuma günü okula gidemedim hem yoğun miktarda baş ağrım vardı hemde fakültede randevum vardı.güzel bir haftasonu geçirdim sayılmaz eşimle kavga ettik bende beni özlesin diye 1 gece kzımı da alıp annemde kaldım.iyi kide kalmışım kabahatini anladı.dün geceyi güzel geçirdik :)
cumartesi günü dukan diyetinin yiyeceklerinden bıktığım için diyetisyene gittim ölçtü tarttı biçti falan kas oranım gayet iyiymiş fakat vücudumda yağ oranım %37 maalesef çok fazla dedi.toplam 27 kilo yağım varmış 13 kilo olsa yeterli dedi.yani vermemiz gereken en az 13 kilo var.diyet geçmişimi tiroid olduğunu insülin direnci olduğunu vs hepsini anlattım.aslında bu kiloyu 3-4 ayda en geç vermeniz gerekiyor ama anlattıklarınızdan bu süre biraz uzayabilir dedi.bende olsun yaza kadar lolita olayım da gerisi önemli değil dedim.
bana şimdilik 1400 kalorilik bir diyet yazdı.insülin direncini kırmak için de sabah aç karnına ılık su içtikten sonra süt içececeksin dedi ayrıca yine kilo verimini hızlandırmak için günde 1 çay bardağı çiğ kuruyemiş verdi ve taaaaaaam 3 tane meyve hakkım var.en güzeli bu benim için.diğer mesajda diyetisyenin verdiği menüüyü ayrıntılı yazarım kızlar şimdilik hoşçakalın ben derse giriyorum.

Selamın aleyküm kizlarrrrrrr

SAbahin köründe yine yollara düştüm ve hastaneye kontrole geldim.
Inşallah çok fazla beklemek zorunda kalmamda kuzumu direk kendi doktoruna götürürüm
Kuzum dün gece de 2 kere tıkandı

Daha doktor yok meydanda ama neyse...

kızlar balon şişirmek karın kaslarını çalıştırıyormuş. hadi üffff...

Evet onu bende ddün okudum ama tabi şu anda değil balon sakız sisirecek hal yok bende :)
Evde balon cok iyilestigim an başlıyorum

Sanada gecmis olsun canim
Esinle duumlarin duzelmesine sevindim Allah bozmasin....Aminnnnn

Insallah yaza kadar hepimiz buyuk fark yaratiriz ♥♥♥

arkadaşlar günaydın.perşemdeden beri evdeyim.kızım hasta.evdende nee giremıyorum.ne bildirim yapabildim ne msj yazabildim.kusura bakmayın.ama imkanım yoktu ınanın.buarada bide kilo aldım evde

Geçmiş olsun canm takma kiloyu birz sıkarsın hemen gidiverir inşallah :)

Tekrar geçmiş olsun canmm geçemedi bi türlü biran önce iyileşirsiniz analı kızlı inşallah takmda hastalar çoğalıyor mevsim geçisinden heralde

kızlar diyetisyenin verdiği 1400 kalorilik menüm şöyle bu hafta bunu yapacakmışım

sabah kalkınca 1 bardak ılık su
1 bardak süt

kahvaltı
2 ceviz
2 dilim çavdarlı ekmek
sınırsız çiğ sebze
kk kadar peynir

ara
1 meyve
10 çiğ fındık

öğle
4 yemek kaşığı yoğurt
avuç içi kadar et,tavuk,balık yada 1 yumurta yada peynir
2 dilim çavdar ekmeği
1 kase salata

ara
10 çiğ badem
1 meyve

akşam
4 yemek kaşığı yoğurt
avuç içi kadar et,tavuk,balık yada 1 yumurta yada peynir
2 dilim çavdar ekmeği
1 kase salata

ara
1 bardak süt
1 meyve

günde en az 10 bardak su ve 2 şişe soda verdi

bakalım hayırlısı kızlar.inşallah boş yere emeklerim heba olmaz.

geçmiş olsun canım ya ana kız bi türlü atlatamadınız şu hastalığı belkide doktorun verdiği ilaçlar doğru ilaç değildir.her doktora da güven olmuyo bu devirde.inşallah tez zamanda geçer canım .

Canım hayırlı olsun yeni listen doyurucu görünüyor çiğ kuruyemişi ben de çok severim. Sırf o yüzden karatay diyetini yapacaktım ama zira çok pahalı geldi ve her ürünü organik bulmam namümkün. İnşallah bu listeyle güzel kilolar verirsin..tiroitle ilgili neler söyledi?

Huuuu huuuuu günaydıın şekerleeeeer
keyfimden de anlaşıldğı gibi annemlerden kilo almadan döndüm bide üstüne kilo vermişim nerdeyse 1 kiloya yakn emin olmak için kaç kere çıktm tartıya sonuç aynı 700 gr uçmuuuş gitmiş bu hızla yazdığm diyete başladm sabah kalkp 2 bardak su içtim ve bir bardak ılk sütle 2 tane ceviz yedim hadi bismillah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…