Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hayırlı sabahlar kızlar
Hafta sonu diyet açısından pek verinli geçti diyemem malum herkes evde olunca.bu sabahtan itibaren azami özen göstericem bir de şu regl biterse süper olcakta .
Bugün evde temizlik var, gerçi ne zaman yokki yardımcı hanımla bi dik bucak indireyim camlar silincek hava yağışlı. Nasip işte en azından kiri gider diye teselli ediyorum kendimi.

Banum çok geçmiş olsun canım ya nasıl üşüttüyseniz bi bırakmadı yakanızı

Gülşencim öğretmenler günün kutlu olsun tatlım Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.diyetisyene gitmeye karar vermen de çok iyi olmuş ben inanıyorum sana yaza çıtır hatun olacaksın hemde beklediğinden daha fazla

Sln cim senide tebrik ediyorum kilo almadan dönmüşsün

Morpapatyam çok geçmiş olsun tatlım olsun üzülme kilo aldın diye daha özele verirsin canım

Canım hayırlı olsun yeni listen doyurucu görünüyor çiğ kuruyemişi ben de çok severim. Sırf o yüzden karatay diyetini yapacaktım ama zira çok pahalı geldi ve her ürünü organik bulmam namümkün. İnşallah bu listeyle güzel kilolar verirsin..tiroitle ilgili neler söyledi?
canım tiroid tabii vermeni zorlaştıracaktır dedi verirsin ama daha yavaş olur dedi

Hayırlı sabahlar kızlar
Hafta sonu diyet açısından pek verinli geçti diyemem malum herkes evde olunca.bu sabahtan itibaren azami özen göstericem bir de şu regl biterse süper olcakta .
Bugün evde temizlik var, gerçi ne zaman yokki yardımcı hanımla bi dik bucak indireyim camlar silincek hava yağışlı. Nasip işte en azından kiri gider diye teselli ediyorum kendimi.

Banum çok geçmiş olsun canım ya nasıl üşüttüyseniz bi bırakmadı yakanızı

Gülşencim öğretmenler günün kutlu olsun tatlım Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.diyetisyene gitmeye karar vermen de çok iyi olmuş ben inanıyorum sana yaza çıtır hatun olacaksın hemde beklediğinden daha fazla

Sln cim senide tebrik ediyorum kilo almadan dönmüşsün

Morpapatyam çok geçmiş olsun tatlım olsun üzülme kilo aldın diye daha özele verirsin canım
teşekkür ederim ablacım bugün öğretmenler günü olduğunu unutmuşum çocuklar çok güzel sürpriz yaptılar bana

Huuuu huuuuu günaydıın şekerleeeeer :KK76:
keyfimden de anlaşıldğı gibi annemlerden kilo almadan döndüm bide üstüne kilo vermişim nerdeyse 1 kiloya yakn emin olmak için kaç kere çıktm tartıya:KK71: sonuç aynı 700 gr uçmuuuş gitmiş :KK71: bu hızla yazdığm diyete başladm sabah kalkp 2 bardak su içtim ve bir bardak ılk sütle 2 tane ceviz yedim hadi bismillah :KK66:

Maşallah canım çok süpersin..kalori hesaplamayla gitti bu 700 gr sanırım, yazdığın diyet hangisiydi bir daha paylaşır mısın?

Maşallah canım çok süpersin..kalori hesaplamayla gitti bu 700 gr sanırım, yazdığın diyet hangisiydi bir daha paylaşır mısın?

Evet canm kalori hesaplayarak gitti kalori hesapladğn sürece kilo vermeme gibi bi durum olmuyor şükür
bugün de bu diyete başladm

ŞOK DİYET 1 HAFTADA 4 KİLO

Sabah : 1 Su Bardaqı ILık Diyet Süt,2 GriSiNi

Ara : 1 Tane ELma Veya PortakaL

ÖğLe : 1 Kase Çorba Ve SaLata

İkinDi : 1 Tane ELma Veya PortakaL

Akşam: 4 Kepçe Çorba,4 Kaşık Yoğurt,SaLata

Yatsı : 1 Tane ELma Veya PortakaL

NOT : Günde 3 LiTRe Su İciLeCeK…

kızlar diyetisyenin verdiği 1400 kalorilik menüm şöyle bu hafta bunu yapacakmışım

sabah kalkınca 1 bardak ılık su
1 bardak süt

kahvaltı
2 ceviz
2 dilim çavdarlı ekmek
sınırsız çiğ sebze
kk kadar peynir

ara
1 meyve
10 çiğ fındık

öğle
4 yemek kaşığı yoğurt
avuç içi kadar et,tavuk,balık yada 1 yumurta yada peynir
2 dilim çavdar ekmeği
1 kase salata

ara
10 çiğ badem
1 meyve

akşam
4 yemek kaşığı yoğurt
avuç içi kadar et,tavuk,balık yada 1 yumurta yada peynir
2 dilim çavdar ekmeği
1 kase salata

ara
1 bardak süt
1 meyve

günde en az 10 bardak su ve 2 şişe soda verdi

bakalım hayırlısı kızlar.inşallah boş yere emeklerim heba olmaz.
Nereye gittin canım

Gunaydin kizlar
İnşallah herkes iyidir geçmiş yapamadim
Ben biraz limonu gibiyim
Bir bucukta sinavim var inşallah iyi geçer
Sonrasindada doktor randevumuz var bugün belki kendini gosterir sipa

Gunaydin kizlar
İnşallah herkes iyidir geçmiş yapamadim
Ben biraz limonu gibiyim
Bir bucukta sinavim var inşallah iyi geçer
Sonrasindada doktor randevumuz var bugün belki kendini gosterir sipa

Aman canm dikkat et kendine 2 canlısn sen bide bebiş kaç aylk canmm valla cinsiyetini merak ettim ilk çocuk demi:)

Evet canm kalori hesaplayarak gitti kalori hesapladğn sürece kilo vermeme gibi bi durum olmuyor şükür
bugün de bu diyete başladm

ŞOK DİYET 1 HAFTADA 4 KİLO

Sabah : 1 Su Bardaqı ILık Diyet Süt,2 GriSiNi

Ara : 1 Tane ELma Veya PortakaL

ÖğLe : 1 Kase Çorba Ve SaLata

İkinDi : 1 Tane ELma Veya PortakaL

Akşam: 4 Kepçe Çorba,4 Kaşık Yoğurt,SaLata

Yatsı : 1 Tane ELma Veya PortakaL

NOT : Günde 3 LiTRe Su İciLeCeK…

tamam canım not alıyorum ben bunu bir yere az gibi biraz sanki çabuk acıkırız ama deneriz sıkışınca. Ne kadar süre uygulanabiliyor?

Sabahları aç karnına dereotu yemek troide iyi geliyormuş onu deniyorum bende tabii ilaçta kullanarak
Evet ben de duydum ama her zaman unutuyorum canım bir türlü alışkanlık yapamadım ben her sabah aç karnına ilaç içiyorum

tamam canım not alıyorum ben bunu bir yere az gibi biraz sanki çabuk acıkırız ama deneriz sıkışınca. Ne kadar süre uygulanabiliyor?

Evet ben de duydum ama her zaman unutuyorum canım bir türlü alışkanlık yapamadım ben her sabah aç karnına ilaç içiyorum

Bir hafta yapcam ben sadece canm hatta 5 gün haftaiçi sadexe ben deneyeyim bakalm işe yararsa sizde denersiniz belkim :KK66:

Bende aynen. Bugün başladım dereotu na yarın sabah sütte ekleyim gülşen gibi

Dün şu moni nin bizimle paylaştığı başlığı inceledim. Diyetin ilk haftası 2 kilo bile veren var ilk program 1400 kal miş. Arada kaçamak yapanlar filan en az verilen 400gr. Birinin evinde yağ ölçümü yapan baskülden varmış. Giden hep yağ diyorlar. Aslında bu hafta ilk 3e girmek için denemek istiyordum ama hızlı giden kilo sonucu açığa çıkan maddeler süte karışıyor olunca vazgeçtim. Dukandan da o yüzden vazgeçmiştim

X