Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

OYLAMA

1) Her hafta genel sıralama listesi hazırlanırken etap dereceleri bölümüne "haftanın sonuncusu" eklensin mi?
Eğer yukarıdaki soruya cevabınız "evet" ise lütfen cevaplamaya devam ediniz:

2) Her hafta etap değerlendirme raporuna aynı haftanın birincisi bölümü gibi haftanın sonuncusu bölümünü ekleyeyim mi?

3) Haftanın birincilerinin sırlarını paylaştığı gibi, haftanın sonuncusu için de yaptığı hataları yazabileceği bir başlık açalım mı? Başlığın adı "Neden Sonuncu Oldum?"

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

NOT: "Haftanın sonuncusu" sıfatını almak herkes için aynı etkiyi göstermeyebilir. Hatta yarışmacı demoralize olabilir. Bunu gözeterek bu oylamayı başlatıyorum.
Ve yine aynı sebeple; bugüne kadarki oylamalardan farklı olarak, konunun kabul edilmesi için bütün takımlardan EVET OYU alınması gerekiyor. Bir tek HAYIR oylamanın iptali sonucunu doğuracaktır.
Oylama 27 KASIM Perşembe günü sona erecektir.

İlk soru için EVET / HAYIR bölümlerinden birini siliniz. 2. ve 3. soruların cevabını yazılı olarak ekleyiniz. Önemli olan ilk soru çünkü.

Kizlar siz nedersiniz ben 3 maddeyede evet diyorum çoğunluğa gore ne cikacak bakalim

biraz sıkıntılı. insanların takım takım gezip kaçamak yaptım demeleri bile zorken bu çok zor

Hımmm okurken direk evet diye düşünmüştüm gakat yst nin yorumuyla tekrar düşünmeye karar verdim merveminde dediği giibi takım içi çoğunluğun fikrine göre oyumuzu belirtiriz.kaş yapayım derken göz çıkartmayalım da aman

Son düzenleme:
Bende direk evet demeyi düşünüyordum ablamda sonrasında herkes yapmak istemeyebilir düşüncesiyle geri caydim yoksa bence çok güzel uygulama insanin hatalar inin görmesi ve baskalarininda bundan pay cikarmasi çok hoş olur bence

Kilo verenin bilgilerinden faydalaniyorsak kilo veremeyeninde neden kilo verememesinin nedenini bilip öğrenmek lazim
dediklerine katılıyorum mrvem mesela benim için hiç bir sorun olmaz gider yazarım ama herkes ne düşünür tabii bilemedim

Benim içinde sıkıntı yok.Dediğiniz gibi başarılı olanların nasıl paylaşımlarını okumak istiyorsak başarısız hafta geçirenlerinde hatalarından pay çıkarmamız hoş olur.Mesela ben o sayfaya düşmemek için daha çabalarım gibime geliyor :)

Bu insanları yalana teşvik eder bence. Mesela bu hafta hepimiz kilo verdik diyelimki ben en az kilo verdim.
Buna açıklama getiririm. Atıyorum regl oldum yada spor yapmadım vs. Ama eksi çıkan birinin açıklama yapması yıpratıcı olur. Grup içinde arkadaş ortamımız var ama tüm takımların parmakla göstereceği biri olmak başka birşey

Bugünkü Menüm
KAHVALTI
1 rafadan yumurta
kkdan bir tık büyük tam yağlı beyaz peynir
Domates salatalık
1 lokma ballı ekmek

ÖĞLE
cocostar (regl arefesindeyim kriz geliyor resmen)

AKŞAM
Zeytinyağlı barbunya
Yoğurt
1 dilim tam buğday ekmeği

2.5 litre su

Öğlen domatesli biberli sarmsaklı tavuk çok az iki banak yarm dilim ekmekle
1 elma
1mandalina
30gr beyaz peynir
Aksam yemeğim
3 parça et mangalda derisini aldm
salata
hepsi 1104 kalori
akşama petibör bisküvili pudingli pasta var
dün akşam yaşpasta yemediğim için biraz yesem mi yarım dilimcik En fazla 100 kaloridir tahmini yarm dilimi

yeme dicemde kendi adıma konuşuyum o an irademe hakim olup yemediysem daha sonra acısını çıkartacak şekilde yeme isteği geliyor o yüzden nefsin körelecek kadar tadmalısın

Hesapla bakalım kaç kal

OYLAMA

1) Her hafta genel sıralama listesi hazırlanırken etap dereceleri bölümüne "haftanın sonuncusu" eklensin mi?
Eğer yukarıdaki soruya cevabınız "evet" ise lütfen cevaplamaya devam ediniz:

2) Her hafta etap değerlendirme raporuna aynı haftanın birincisi bölümü gibi haftanın sonuncusu bölümünü ekleyeyim mi?

3) Haftanın birincilerinin sırlarını paylaştığı gibi, haftanın sonuncusu için de yaptığı hataları yazabileceği bir başlık açalım mı? Başlığın adı "Neden Sonuncu Oldum?"

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
7. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
9. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

NOT: "Haftanın sonuncusu" sıfatını almak herkes için aynı etkiyi göstermeyebilir. Hatta yarışmacı demoralize olabilir. Bunu gözeterek bu oylamayı başlatıyorum.
Ve yine aynı sebeple; bugüne kadarki oylamalardan farklı olarak, konunun kabul edilmesi için bütün takımlardan EVET OYU alınması gerekiyor. Bir tek HAYIR oylamanın iptali sonucunu doğuracaktır.
Oylama 27 KASIM Perşembe günü sona erecektir.

İlk soru için EVET / HAYIR bölümlerinden birini siliniz. 2. ve 3. soruların cevabını yazılı olarak ekleyiniz. Önemli olan ilk soru çünkü.

HAFTANİN SONUNCUSU VE BU İSİM ALTİNDA TOPİK ACİLİMİ İCİB

EVET DİYENLER
moni
Askrhpozitif
Melekkiz__
HAYİR DİYENLER
yts38

Ben evet diyorum arkadaşlar:)

Pasta yemedim kızlar ama 2 avuç kadar çerez yedim kalori saymadm ama en fazla 1300 kaloriyle günü kapatıyorum çıtrlar iyi sayılr misafirlikte :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…