Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar malum telefonda internet gittti şimdiden menümü yazayım ben

sabah
1 bardak ılık su
1 bardak süt

kahvaltı
kk kadar peynir
2 ceviz
2 dilim çavdar ekmek

ara
türk kahvesi

öğle
kıyma kavurma yağsız 4 kaşık kadar
4 yemek kaşığı yoğurt
2 dilim çavdar ekmek

diğer yiyecekelrimi de yazayım

ara
2 mandalina
10 çiğ fındık

akşam
2 tavuk but ızgara
4 yemek kaşığı yoğurt
1 kase salata
2 dilim çavdar ekmek

ara
1 mandalina
1 bardak süt

bana menüm iyi geldi ama cumartesi gittiğimde diyetisyene dicem günlük 6 dilim ekmek çok oluyo 4 e indir diye

su hedefim 2 lt
1 şişe soda

2.ci mesajım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Hele şükür gelebildim
Aslında saat 1 gibi eve gelmiştim ama o ara annem arayıp geleceğini söyleyince hemen apar topar biraz iş yapayım dedim malum yine sabahın köründe evden attım kendimi

Çok şükür doktorum tahlil sonuçlarımı sonunda gördü ve çok beğendi
Dedim eminmisiniz sonuçta bazı değerler çok düşük görünüyordu oda aksine değerlerimin gayet güzel olduğunu troitlerimin düzgün çalışmaya başladığını, kolestrolümün düşük olmasının daha iyi birşey olduğunu falan söyledi demekki Karatay bana baya bir yaramış her ne kadar bu hafta hastalıktan çok dikkat edememiş olsamda

Küçük kuzumuda hastaneye tekrar kontrole götürdük hatta doktor ne olur ne olmaz diye birde Röntgen çektirmemizi istedi ve bu öksürüğün Alerjik astım yada astıma bağlı olup olmadığına dair kan tahlili yaptırdı
İki saat tahlil sonucu bekledik ama şükürler olsun kuzumda ne astım nede alerjik astım varmış

Diğer doktor bize iğneler biter bitmez gelmemiz gerektiğini söylemeyi unutmuş ama bugünki doktor uzmandı ve o iğnelerin pek işe yaramadığı için tekrar Antibiyotik yazdı. Hava bağlamaya devam edeceğiz ve hastalığı tamamen geçene kadar kesinlikle terlemesini yasakladı ( tabi bu durumda hızlı hareket etmesi, koşmasıda yasak )
Kuzum sağ olsun doktora söz verdi dikkat edeceğine ve geldiğimizden beri hiç olmadığı kadar sakin

Allahın izniyle bir kaç güne ikimizde baya toparlanırız tabi hava makinesine devam edeceğiz ( içine tekrar olan ilaçlar hariçinde steril deniz suyuda ekliyoruz daha etkili olsun diye tabi doktorumuz yazdığı için )

3.cü mesajım

Tekrar geçmiş olsun canmm geçemedi bi türlü biran önce iyileşirsiniz analı kızlı inşallah takmda hastalar çoğalıyor mevsim geçisinden heralde

Maalesef salgın varmış ve ikimizde okadar dikkat ettiğimiz halde fena üşütmüşüz ama inşallah bir kaç güne daha iyi olacağız
Rabbim tüm hastalara şifa versin...Aminnnnnnnnn

Süpersin canım
Bende dün tartıya çıktığımda şimdiden 500 gr eksi gördüm yani hedefimi yakaladım ve cumaya kadar aynı dikkatle devam edersem inanıyorum daha büyük bir fark göreceğime

İnşallah bu hafta takım olarak hedeflerimizin üzerinde kilolar vereceğiz ve takımımızı kırmızı karttan kurtaracağız
Hadi bakayım kızlarrrrrrrrrrrr gösterelim kendimizi

dıger topıkte yazacaktım yemek yemege gıdınce unutmusum canım kuznunda senınde daha ıyı olmanıza ve sonucların ıı cıkmasına cok sevındım ıns kısa surede toparlarsınız :)

Arkadaşlar çoğumuzda varmış heralde şu tiroid.Şuan 100 mglık kullanıyorum.Bende bugün tartıldım ama maalesef daha eksi göremedim reglin ilk günü dolayısıyla.Menümüde yazayım
KAHVALTI
Tereyağlı yumurta
1 dilim ekmek
tarçınlı süt

ARA
1mandalina 1 elma

ÖĞLE
1 kase yayla çorbası

ARA
4 parça çikolata

AKŞAM
1 kase yayla çorbası
3 kaşık peynirli makarna
6 kaşık menemen

8.TAKIM 389. ETAP İÇİN HAFTALIK HEDEFLER
Ceco34 ...................>114,2 kg <...................................>113,7 kg
Berkuras ................> 97,8 kg <...................................>97,0 kg
yst38.......................> 106,6 kg <...................................>105,0 kg
adayaren38 ............> 70,8 kg <...................................>70,3 kg
moni........................> 102,2 kg <...................................>101,9
benben.....................> 69,7 kg <...................................>69,0 kg
melekkız_................> 65,4 kg <...................................>64,8 kg
sln71 ........................> 60,3 kg <..................................>59,0 kg
askrhpozitif.............> 78,0 kg <...................................> 77,5 kg

özdenözden..............>74,0 kg <...................................>
morpapatyam.............>77,4 kg<...................................> 76,4 kg

dıger topıkte yazacaktım yemek yemege gıdınce unutmusum canım kuznunda senınde daha ıyı olmanıza ve sonucların ıı cıkmasına cok sevındım ıns kısa surede toparlarsınız :)

Allah razı olsun canım inşallah dahada iyi olacağız
Yarın sabah son kez sabahın köründe doktora gideceğiz ama bu sefer babam için inşallah ondada önemli birşey yokturda içimiz rahat eder

Ben bu haftaki hedefimi şimdiden yakaladım ve inşallah cumaya kadar dahada fazla olur fark

Hadi kızlarrrrr gösterelim kendimizi
Bu hafta herkesten süper sonuçlar bekliyorum

Iyi akşamlar kızlaaar bugünkü yediklerimi yazim hemen
SABAH: 1 bardak ılık süt yarm yağlı 2 ceviz

ARA: 30 tane kuru yaban mersini

ÖĞLE YEMEĞİ: 1kase şehriyeli mantar çorbası
yagsz salata

ARA:50 Tane kuru yaban mersini

AKŞAM YEMEĞİ: 4 kaşık yoğur
1 kase köfteli şehriye çorbası

1 buçuk litre su şimdilik :)
spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…