Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

tebrikler canik super vermissinn:)

Çok çok geçmiş olsun canım

bence 3 çeşit yeter çocuk hasta zaten nasıl uğraşıcan

Olur ablam sen nasiil dersen

Kilom 69,7
70,7-69,7=1 kg
1/70,7=0,14*100=1,41
Spor yok
günde 2-2.5 litre su, en az 2 yeşilçay, ıhlamur, normal çay içtim tüm hafta boyunca.

Mervecim hesaplar mısın bi doğru yaptım mı?biraz karıştırıyorum da hesaplamalarda

Çoook teşekkür ederim Ayşem
İnşallah hepbirlikte şu kilolardan kalıcı olarak kurtuluruz

Sende bu ara yoğunsun sanırım
Özletme kendini daha fazla ve dön aramıza
Bak yaza kadar çok vakit var birlikte savaş açalım şu kilolarada şu havalar ısınınca yine bir araya gelip hoş sohbet edelim fıstık gibi

tebrikler canik super vermissinn:)

Çoook teşekkür ederim canım
İnşallah devamıda gelecek bundan sonra

evet ben de tebrik ederim azmettik gördük eksileri haydi kızla takımlar arası birinci olalım çok istiyorum ben

İnşallah canım inan bende çoook istiyorum birinci olmamızı
Yeni gelen arkadaşlarımızda inşallah kalıcı olup bizlere bu yolda yardımcı olucaklardır

***8.Takım 388.ETAP***

Ceco34( 115,5/ 114.2/ 1,3/%1,13 )
Berkuras( 98,7 / 97,8/ 0,9/% 0,91)
yst38(107,2/ / /% )

adayaren38 (71,2 /70,8 / 0,4/% 0,56)
moni(102,5/ / /% )
benben (70,7/69,7 / 1/% 1,41)

melekkız_(66,0/ / /% )

morpapatyam (77,4 / / /% )

8. Takım ortalamasi%

sinavin nasil gecti asil onu soracaktim cafeye gelmemissinde
Hoşgeldin canim benim super geçti bi iki yerde ufak bi haram var eğer not kirmazsa 100 gelir hocayi sinavdan cikinca gordum kagidin çok iyi dedi ama bakalim kaç verecek cafeye gelmeye elim etmesi canm bi sinavim daha var bugün arkadasi bekliyorum

strese sokma yumosu emi

Günaydın Kızlar kilo bildirimi
Başlangıç: 75.2
Geçen hafta kilo : 61.3
Şimdiki kilo : 60.3
Fark: -1 kilo
Toplam verilen kilo:14.900

galiba bu hafta listede olamıcam galiba ama olsun inşallah haftaya olurum listede
tatlım takımda çok yenisin normal şartlarda en az 2 hafta deneme süren olur ama az önce forum geçmişini okudum ve büyük riske girerek seni listeye dahil etmek istiyorum inşallah beni yanıltmassın canım.senden bol paylaşım bekliyoruz.

inşallah kuzum benim yilbasinda 2 ki rakamları göreceksin çok az kaldi bakalim bende 75 gorebilcekmiyim merak ediyorum:))) (

Yaşasııınnnn çok mutlu oldumBenden kolay kolay kurtulamazsınz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…