Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Hazır eşim kuzuyu iğneye götürmüşken sizlere bakayım dedim :KK66: dönüşte yatak odasına girişeceğiz :KK48:
Kuzum bugünki iğne yapan ablayı çok beğendi hiç canı yanmamış o yüzden başka hastaneye gidiceğini öğrenince baya bir ağladı :KK48: gazanız mübarek olsun diye yolcu ettim onları ama babası baya bir uğraşacak bu gece onu ikna edene kadar :KK48:
Ben o hastaneye gitmem dedemin gittiği doktorun orayı istiyorum diye ağladı durdu ama o tıp merkezi maalesef gece açık değil :KK53:

Bu arada size komik birşey anlatayım bende:KK48:
Bu sabah eşim tansiyonu yüksek diye işe gitmedi hatta iyi olursam öylende giderim dedi :KK66:
Şirketi arayıp kendimi iyi hissetmiyorum ama acil birşey olursa öğlen daha iyi olursam gelirim dedi :KK66:
Biz tabi Hastanelere koştururken benim akılı kocam daha önce netten aldığımız kupa setini kullanmış :KK53: başı ve boynu ağrıyor diye birde boynuna kullanmış :KK48:
Sonra işten acil çağırdıkları için Anneme bile öğle yemeğe gelmeye niyeti varken işe gitti.
Bütün gün şirkette gayet güzel çalışmış ve sonra büyük kızımı çağırdı hadi gel yemek için birşeyler alalım diye :KK66:
Benim kızda bir ara dışardayken babasının boynuna bir bakmış mosmor :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hemde iki yerde :KK70: eve bir geldi nasıl mahçup yaa ben bugün kötü birşey yaptım diye :KK64: hayırdır falan derken boynunu gösterdi ve tabi gündüz giydiği V- Yaka kazakla şirketteki herkes boynundaki iki morarmayı bir güzel görmüşler tabi onların aklına kesin başka birşey geldiği için kimsede abi boynunda iki iz var dememiş :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Dedim seni Allah kahretmesin millette diyecek ki ulen bu adam sabah karnın koynundan çıkamamış artık hatunda nasıl bir kudurmuşsa adamı vantuzlamış diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Kimseni aklına bu adam kupa kapatmış diye gelmez ki :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bizim çakma kankada tabi bütün gün görmüş orayı :KK70:

Adamın yüzünden azgın Tekeye çıkacak adım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Benim uzun bir süre şirkete gitmemem lazım yoksa eminim millet normalde baksa ben acaba o izlerimi hatırlayıp cins cins bakıyorlar diye düşünürüm :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
REzilliğin danıskası :KK70::KK70::KK70::KK70:

Sesim kısıldıııııı....
Birazda boğazım kısılsa ya yooook nerde. Büyüğümün hala ateşi var. 2yıl önce bu zamanlar ateşli havale geçirfi ondan sonra ateşten korkar oldum ateş düşürücü ve antibiyotik dışında ilaç kullanamıyoruz.
Küçük ağlıyor gelirim yine

Sesim kısıldıııııı....
Birazda boğazım kısılsa ya yooook nerde. Büyüğümün hala ateşi var. 2yıl önce bu zamanlar ateşli havale geçirfi ondan sonra ateşten korkar oldum ateş düşürücü ve antibiyotik dışında ilaç kullanamıyoruz.

Kıyamam kuzum size yaaa :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Büyük kıza ılık bir duş aldır canım ve mümkün olduğu kadar ince giydir :KK66:
Ufaklıkta ablasına üzülüyordur belki :KK64:

Allah yardımcın olsun canım RAbbim beterinden esirgesin ve tez zamanda şifa versin...Aminnnnnn

eşim arada cumartesi misafir gelecek diye. artık ev görmemi bebek görmemi bilmiyorum. gelsinler bakalım. ama bu halde ne yaparım nasıl yaparım bilmiyorum. buzlukta böreğim var. yanınada mozaik pasta yapsam üstüne sos. birde kısır 3 çeşit. yetmezmiki. hiçbirine halim yok. şuraya 2 satır yazmaya bile eriniyorum.
ben kaçar iyi geceler size

banucum benim ikiside oğlan canım. ufaklığım daha 5 aylık. büyükte 4 yaşına girecek yakında

Anaaaa uykum geldi ya gözler şeşi beş görmüş :KK48: bende büyük kız diye okudum :KK48:
Gerçekten işin o zaman bir okadar daha zor :KK68:
Allah yardımcın olsun :KK60:

eşim arada cumartesi misafir gelecek diye. artık ev görmemi bebek görmemi bilmiyorum. gelsinler bakalım. ama bu halde ne yaparım nasıl yaparım bilmiyorum. buzlukta böreğim var. yanınada mozaik pasta yapsam üstüne sos. birde kısır 3 çeşit. yetmezmiki. hiçbirine halim yok. şuraya 2 satır yazmaya bile eriniyorum.
ben kaçar iyi geceler size

Bencede yeterli okadar hazırlık :KK66:
Sonuçta iki çocukla çok bile üstelik çocuklar nane mollayken o_O
İnşallah yarın hepimiz güzel eksi bildirimler yaparız cumartesiyide hasarsız atlatırız ( benimde akraba günüm var o günü ama başkasında :KK48: 15 gün sonra bende :KK66: ama şimdiden ay ne yapsam ikram ay nasıl evi temizliyeceğim diye panik yapıyorum büyük kızım 14 yaşında olmasına rağmen :KK48: isteyince çok güzel iş yapar ama damarı tuttumu odasından çıkmaz cadı :63: )

Neyse bende kaçtım
Sanada iyi geceler :KK3::KK3::KK3::KK3:

Iyi geceker kızlar bugun köprü trafiği berbattı bizim servis köprüden geçememiş başka servise bindik kabarcıkta bizimkine aktarma yaptık
Neyse cok rötarı olmadan eve gelebildik
Sabah klasık sandviçimi yedim ölen çorba karnıyarık erişte yoğurt salata elma yedisksam alt komşun börek yapmış kıymalı evdekiler yemedi onları yedim bir tane de biber dolma yedim. Bir de mandalina sonra çay yaptım ama çay içerkenutkumgeldi cocukları dişlerini fırçalatıp onları yatırdım ben de sizin mesajlarıkkuyup yatayım dedim
Yarın sabah 6 30 Kalkavan duş alıp hazırlanacağım umarım sabah eksi de cılarımborekler ofsayt oldu ama benim hala umudum var:)

Yarıngmrüşmek üzere iyi geceler

Günaydın hanımlar
Servisteyim işe gidiyorum
Sabah duş öncesinde tartıldım
Hafta içi yaptığım aşûre ve börek kacamaklarıma rağmen eksideyim hem de 900 gr

Adayaren senden kopya çekiyorum
Gecen hafta 98,7
Bu hafta 97,8
Fark 0,9 kg
%0,92

Super değil mi
Bu hafta super azimliler vardı 1. Olmasam da dereceye girerim belki:)

***8.Takım 388.ETAP***

Ceco34( 115,5/ / /% )
Berkuras( 98,7 / 97,8/ 0,9/% 0,91)
yst38(107,2/ / /% )

adayaren38 (71,2 /70,8 / 0,4/% 0,56)
moni(102,5/ / /% )
benben (70,7/ / /% )

melekkız_(66,0/ / /% )

morpapatyam (77,4 / / /% )

8. Takım ortalaması %

Mervecim ben bildirimi biraz geç yapıcam..
Morpapatyamı kilo bildirmesse izinli yazarsın canım bayadır paylaşım yapmamış boşuna ortalamayı düşürmesin sonraki haftadada..
Listeye yeni üyeleri almayalım bu haftada. Çünkü bir hevesle girip sonra uğramıyorlar en az iki hafta deneyelim hatta ben en son deneme süresini üç haftaya çıkarmıştım sanırım sütten ağzım yanınca.

Son düzenleme:
Selamun Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah erkenden uyandım ve hemen Aşureye giriştim :KK66:
Şu anda buğdayım haşlanırken zoraki de olsa kahvaltımı yapayım dedim :KK66:

Tabi unutmadanda çok merakle beklenen bildirimimide yapayım :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

Başlangıç; 124.5 kg

Geçen hafta; 115.5 kg ( yanılmıyorsam )
Bu hafta; 114.2 kg :KK70::KK70::KK70::KK70:

Giden; - 1.3 kg :KK70::KK70::KK70::KK70: ( şu yüzde hesaplamayıda bir öğreneydim iyidi :KK48:)

Toplam giden; 10.3 kg

İlk hedef: 110 kg
Spor; Geberene kadar öksürmek :KK70::KK70::KK70:

İnşallah herkesde eksi bildirimler yaparda bu gazla daha da güzel kilolar veririz :KK68:

Bu arada hepinize hayırlı cumalar :KK3:
Rabbim gönlünüzden geçenlerin çok daha fazlasını ve çok daha güzelini sizlere nasip etsin yüreği güzel insanlar
:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Günaydın Kızlar kilo bildirimi
Başlangıç: 75.2
Geçen hafta kilo : 61.3
Şimdiki kilo : 60.3
Fark: -1 kilo :KK71:
Toplam verilen kilo:14.900

galiba bu hafta listede olamıcam galiba ama olsun inşallah haftaya olurum listede:KK70:

Hayırlı cumalar rabbim tüm hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah aminn...

Mervecim sınavında başarılar rabbim yardımcın olsun
Banucum çok geçmiş olsun bitanem sana ve kuzularına..
Harika gidiyorsun maşallah en kısa zamanda kilolarından sonsuza kadar kurtulacaksın inşallahh aminnn...
Kocaman öpüldünüz canlarım

Günaydın herkese bugün okula gitmiyorum dıktorda randevum var sabah sabah eşimin telefonundan gireyim dedim

Gecen hafta 71.2
Bu hafta 70,8
Fark 0,4
%0,56

Günaydın hanımlar
Servisteyim işe gidiyorum
Sabah duş öncesinde tartıldım
Hafta içi yaptığım aşûre ve börek kacamaklarıma rağmen eksideyim hem de 900 gr

Adayaren senden kopya çekiyorum
Gecen hafta 98,7
Bu hafta 97,8
Fark 0,9 kg
%0,92

Super değil mi
Bu hafta super azimliler vardı 1. Olmasam da dereceye girerim belki:)
Tebrikler kizlar:)

Hayırlı cumalar rabbim tüm hayırlı dualarınızı kabul etsin inşallah aminn...

Mervecim sınavında başarılar rabbim yardımcın olsun
Banucum çok geçmiş olsun bitanem sana ve kuzularına..
Harika gidiyorsun maşallah en kısa zamanda kilolarından sonsuza kadar kurtulacaksın inşallahh aminnn...
Kocaman öpüldünüz canlarım
Hayirlisi cumalar ablam sağol TSK edrrim

İyi günler kızlaaar :) Bugün biyoistatistik sınavım var. Dua edin lütfen :)
Bugün güzel geçiyor inşallah akşama kadar devam eder:KK70:
BUGÜNKÜ MENÜM

KAHVALTI
İki dilim ekmek arasına köy peynirli, zeytinli, domatesli tost
iki tane salatalık
şekersiz çay

ARA
10 tane beyaz leblebi
10 tane yer fıstığı

ARA
çeyrek nar
(kahvaltıyı geç yaptım için öğle yemeği yerine iki ara yaptım)

AKŞAM
Kıymalı yumurta
1 kase yoğurt

2litre içtim akşama kadar 3 olacak inşallah

Görüşürüz :KK66:

Canım çok güzel menü artı görmen imkansız neredeyse

:KK61: Kızlar öglen güzelce 2 çavdar ekmeği arası beyaz peynirli salamli tost yaptm yedim vee sonra olanlar oldu kızmdan kalan çeurek tostu yedim ardına da cok canm çekti ve 1 brovni ve 1 karamio yedim ufff tamda herşey yolundayken :KK61: helede taryi günü öncesi böyle olmamalydı akşama kadar bişey yemem artk akşamada yoğurtlu eriste yicem biraz artk bu günüde böyle kapatcam cısslar içinde:mad:

ah cıslar olmayaydı neyse telafi etmişsin bol su yeşilçay da hızlandırır yakarken

Çok az değil mi akşam

Evet az canım biliyorum ama ben duraklamaya geçtim şaşırtıyım diye öyle yaptım normalde de doymadım zaten

***8.Takım 388.ETAP***

Ceco34( 115,5/ 114.2/ 1,3/%1,13 )
Berkuras( 98,7 / 97,8/ 0,9/% 0,91)
yst38(107,2/ / /% )

adayaren38 (71,2 /70,8 / 0,4/% 0,56)
moni(102,5/ / /% )
benben (70,7/ / /% )

melekkız_(66,0/ / /% )

morpapatyam (77,4 / / /% )

8. Takım ortalaması %

Sesim kısıldıııııı....

Geçmiş olsun canm yaaa inşallah biran önce iyileşirsiniz ateşten bende hep korkmusumdur

X