Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Hoşgeldin canım aramiza ilk sayfada kurallarimiz var onlari okuyup kabul edermisin
Diyet olarak ta herkes kendine uygun olan programı uyguluyor karatay uygulayan var dukan yapan var ve sayarak zayiflayan var karar tamamen sana kalmis canm

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

1.5 gün aradan sonra yine yuvaya dönebildim şükür
Dün sabah doktora gittim ve sağ olsun hemen Troitlerinede B12nede bakalım dedi ( çok fazla unutkanlığımın olduğunu söyleyince )
Göğsümdeki ağrı içinde Genel Cerrah görmesi gerek dedi Allahtan aç birde ben bakayım demedi bir keresinde bir özel hastaneye o dönemde yine ağrım var diye gitmiştimde yaşlıca bir doktor vardı eşimde yanımdayken paravan arkasına geçip gel birde ben muayene edeyim demişti o yüzden dahiliye bakar dedim ama o doktor diyince bizim branşımız değil o yüzden bakamam diyince jeton düştü meğer o zamanlar gittiğim doktor baya baya beni mıncıklamak için bahane uydurmuş
Eşime dedim yahu o zaman hatırlıyorsun dahiliyedeki doktor mıncıklamıştı bu doktor bakamayız branşımız olmadığından dedi diye adam nasıl gülüyor o zaman geçmiş olsun karıcığım eskiden gittiğimiz doktor yaşlıda olsa seni mıncıklamış boşu boşuna diye tabi bende gülerek ulen sende o an odadaydın dedim amca ne yapsın memişleri görünce dayanamamıştır diye nasıl dalga geçiyor

Babamında Cildiyeye de görünmesini istedi oda sadece Carşamba günleri orada olduğundan bende Çarşambaya randevu alabilirsem Genel Cerraha alacağım
Nasılsa babamı mecbur götüreceğim bari kendimide ihmal etmemiş olurum üstelik Tahlil sonuçlarımda pazartesi çıkacak diyordu artık çarşamba gittiğimde onlarıda gösteririm

ellerine ve emeğine sağlık canım

Kendi adıma önümüzdeki haft açok daha dikkatli olacağıma söz veriyorum canım
İnan şu ara kilom felaket dengesiz şu listedeki kilodan bir yukarı bir aşağı gidip duruyor sanırım kırılma olana kadar biraz zorlayacak ama üstesinden geleceğime adım gibi emiim

dukanla 12 kilo verip almış biri olara başımın çaresine bakacam tamam çok teşekkür ederim:)

Aramıza sende hoşgeldin bu arada
Umarım çok çok güzel kilolar veririz birlikte

Sonuçlar ciktimi peki canim inşallah iyidir hepsi
Rica ederim canm görevim :) bazen oluyor kuzum kilo vermek zorlasiyor sen iyi olda elbet kirilir direnci gider kilolar :)

geçmiş

Sonuçlar ciktimi peki canim inşallah iyidir hepsi
Rica ederim canm görevim :) bazen oluyor kuzum kilo vermek zorlasiyor sen iyi olda elbet kirilir direnci gider kilolar :)

Valla sonuçlar pazartesi çıkacak diye yazıyordu kağıtta ama bir netten bakayım sen diyince bende merak ettim belki çıkmıştırda netten görürüm en azından

Şansa daha 5 dakika önce çıkmış sonuçlar
Tahmin ettiğim gibi B12 sınırın altında çıkmış En düşük 190 olması gereken ( ki o bile çok az olarak kabul edilirken benim sonuçum 180 çıkmış
İyi ve kötü kolestrolümde sınırın üzerinde çıkmış
Daha doğrusu HDL 65 üzere çıkması gerekirken benim 39 çıkmış
LDL en fazla 120 olması gerekirken 159 çıkmış
Kolestrolde en fazla 200 çıkması gerekirken benim 220 çıkmış
Açlık şekerimde sınırın üzerinde çıkmış

Yani benim iki haftadır kilo verememem gayet normalmiş o zaman
Bakalım birazdan girip bakayım randevu çarşambaya varmı babama cildiye banada genel cerrahi alayım birde sonuçlarımı aynı doktor oradaysa onlarıda gösteririm olmadı eşim işe giderken beni pazartesi oradaysa bırakır bende gösterip dönüşte minibüsle dönerim kızçemle artık ne ilaç verirse mecbur kullanacağım

Yahu nerede bu milletttt

Ne güzel bol bol sohbet ederiz hayalleri kuruyorken yine kimsecikler yok
Hayır nedense kimler online oda görünmüyor bende

Bakalım akşam eşim halasına gidelim demezse sohbete buradayım ki gitsekte kesin damlarım yine dönüşte
Şimdilik kaçtım grip fena vurdu az uzanayım hazır bizimkiler daha gelmeden ( kaç saattir yanlızdım halbuki )

İyiki gitmissin canm evet verememende varmis bi neden cnm inşallah en yakin zamanda halledersin geçmiş olsun cok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…