Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Menüm
KAHVALTİ
2 bardak şekerli cay
2 ince sigara boregi
2-3 çatal biberli domatesli buglama
2 ince dilim ekmek(azicik tereyagla yedim)
ARA
1 mandalina
AKSAM
1 tabak tarhana corbasi
2 yemek kasigi bulgur pilavi
6-7 tane Küçük snitzel
1 diş sarimsak
Marulun orta yeri
4 te 1 kirmizi sogan

Menümu yazayim
Sabah. 1, 5 haşlanmış yumurta peynir zeytin domates salatalık azicik ama bir lokma pekmezli ekmek bir dilim ekmek
Ara. Türk Kahvesi
Ogle.yagsiz kızarmış tavuk yoğurt bir dilim ekmek
Aksam. Et kavurmasi bir yulaf kepekli pogaca

Bu arada benben gülşen ve banu dışında pek kimseyi görmüyorum. Hani 1 sayfayı okuyup kabul edenler. Bundan sonra ertesi gün mesaj sayımı yapıcam. Gece 12 son mesaj kabulu 12den sonra 1diye sayıcam. Cuma bildirimi için gelmiyoruzki buraya

kolay gelsin canm bu hafta ve haftaya benimde vizelerim var drs calismaya calismak cokk zorrr

valla sporları öğün yorumları bizde menü yazıp çıkıyoruz. bişeyler eksik valla ama tam bilmiyorum.
Eksik olan şey sanirim sohbet muhabbet buda motivasyonu ve girdi etkiliyor gibime geliyor tatil rekabetler isine görmüyoruz ayni şeye benziyor bi insanin meslegini sevmeden ise gelmesi gibi bi durum var o yüzdende guzel sonuçlar alamıyoruz verim olmuyor

katılıyorum. burayı aktifleştirmek için arkadaşlarda önerilerde bulunsun. ben bugünden itibaren msj saymaya başlıyorum. bahanesi olmadan msj yazmayana bir uygulamamız olsun. eskiden biz ödev verirdik birbirimize.
örn. yarınki ödevimiz 10 yarım mekik gibi. ip atlama vs. tüm takımın yapabileceği şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…