Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Hastalıktan kırılıyorum resmen kamyon çarpmış gibiyim
Öksürmekten her yerim ağrıyor ve dünden beri kafamı kaldıramıyorum

Sırf ben olsam yine iyi dünden beri küçük kuzuda öksürüyor hatta şu anda ateşi bile var ( şimdi eşim bakkala çıkarken yanında götürdü temiz hava alsın biraz kendine gelsin diye ) sanırım dün eşim dışarı çıkardığında bir tamirci arkadaşına uğramış ve büyük ihtimal orada üşüttü diyor eşim ( baya esiyormuş oralar )

Kuzum sabahtan beri kendi hasta olduğu halde hiç dibimden ayrılmıyor devamlı Anneciğim senin için ne yapabilirim diyip duruyor ( yavrum kaç kere masaj yapayım diyip durdu sonrada bir baktım Anneciğim ellerim ağrıyor dedi aslında hastalıktan kendide yamuldu o an )

Umarım bir an önce düzeliriz Ana kız
Yarın sabah olmadı onu sağlık ocağına götürüp dönüştede geçen gün gittiğim hastaneye gidip tahlillerimi gösteririm ( perşembe günüde genel cerrahiye gidiceğim göğüslerimdeki ağrıyı göstermek için )

Çok geçmiş olsun canim benim ikinizede Rabbim acil şifalar vrsin

[E="ozdenozden, post: 37804677, member: 131007"]geçmiş olsun canım çok teşekkür ederim inşallah verecez bu kiloları:)[/QUOTE]

Hosgeldin cnm

Dun cok yogumdum temizlik camasir pazar market alsam da misafirlige gittik giremedim canlar
Menüm soyle
Sabah. 2 haslanmis yumurya peynir zeytin domates sos acili 3-4 lokma pat. Kızartması bir lokma pekmez
Aksam. Hamsi roka
Ara. Misafirde kofte biraz patates kiz.yedim

günaydın kızlar
hafta sonu evde internet olmadığı için giremiyorum telefonda da paketim bitti.
dünkü menümü yazayım ben

sabah
yarım tabak menemen
biraz peynir
4 zeytin
2 dilim dukan ekmek

öğle
1 kase yoğurt

akşam
5 küçük köfte
6-7 adet patates kızartması
biraz peynir domates

ara
2 mandalina

Günaydın kızlar gecmişi okudum geldim işteyim arada mesaj atayım dedim size
Bu ara gene cok yedim Cumartesi kayınvalidemdeydim pazar da universiten cok eski bir arkadasıma gittik ailecek gelince yemek yemedim ama cok zararlı seyler yedim
Hafta içi full dikkat etmem lazım bu hafta artık eksi çıkmalıyım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

İki gündür uğrayamadım ama aklım sizlerdeydi
Benim grip öyle böyle yamultmadı beni hiç bir şey yiyip içemiyorum boğazım zehir gibi
Eşimin zoruyla biraz meyve yedim önceki gün hatta limon sıkıp içirdi bana zorla biraz C vitamini olsun diye
Akşam hadi sen seversin diye balık yaptı yanınada salata ama yedikten çok kısa bir süre sonra midem almayınca olan oldu
Cumartesi bir ara tartıya çıkayım dedim ve gözlerime inanamadım resmen 118 çıkmıştım ki imkansız o kiloya çıkmış olmam ama şükür bu sabah tartıya çıktığımda 115.3 kgyu gördüm

Az daha yüreğime inecekti millet hasta olur süzülür ben şişiyorum diye ağlayacaktım az daha

Dün hele gözümü hiç açamadım 3 - 4 kere birşey yemeye kalkıştığımda istifrağ ettim suyu bile zoraki içtim bir iki bardak ama bugün zorlada olsa daha fazla su içmeye çalışacağım

Gecede düzgün uyuyamayınca ( sıtma falan tuttu sabaha karşı ) geç uyandım ister istemez ve ateşe hemen bir kırmızı mercimek çorbası koydum ve zorlada olsa kendimi buraya attım
Yatmamak için direniyorum yoksa iyice halsizlikle boğuşuyorum

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.ORTADA SALGIN VAR GALİBA BENDE FENA NELEYİM SALYA SÜMÜK VALLA ÇOK KÖTÜ AMA YİNE DE GELDİM OKULA.
SENİN SONUÇLARI DOKTORA GÖTÜRDÜN MÜ

CANIM BENİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.ORTADA SALGIN VAR GALİBA BENDE FENA NELEYİM SALYA SÜMÜK VALLA ÇOK KÖTÜ AMA YİNE DE GELDİM OKULA.
SENİN SONUÇLARI DOKTORA GÖTÜRDÜN MÜ

Geçmiş olsun cnm ben de grip olmusum hapsuruktan kendimi alamadım dun bugün daha iyiyim

Sizlerede çok geçmiş olsun
Tahlil sonuçlarımı henüz gösteremedim hatta yarın sabah biraz daha iyi hissedersem sabah eşim işe giderken kendimi doktora bıraktıracağım umarım aynı doktora deng gelirim olmadı artık başkasına gösteririm
Perşembe zaten göğsümdeki ağrı için Genel Cerraha gideceğim en kötü ihtimal o zaman gösteririm doktora sonuçlarımı

kızlar menümü yazayım
sabah
peynir
4 zeytin
1 haşlama yumurta
2 dilim hindi füme

öğle
4 tane köfte
1 tabak yoğurt

eve gidince ve akşam yediklerimi de yarın yazarım kızlar.
bu arada meyve krizimi önlemek için şunu yapmaya karar verdim
yine dükana devam edeceğim ama sebze protein günlerinde 2 tane meyve yiyeceğim yada saf protein günlerimde kriz anlarımda 1 meyve yiyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…