Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

olacakkk olacakkkk ablacım bu sefer

***8.TAKIM 371.ETAP***

Moni (104,8 / 103,9/ 0,9 /% 0,86)

8.TAKIM ORTALAMASI % 0,86

Bravo moni sana beni listeye almıyormusun yeni ekleme diye

Arzu' dan sevgiler.
s
yukarıda açıklama yapmıştım belliki okumamışsın..bir hevesle gelip ,bir süre heyecanla paylaşım yapan ,listeye girdikten sonrada takıma uğramayanlar yüzünden takım kapanma noktasında ve bu halde ...ayrıca deneme süremiz 3 hafta ,kuralları okuduysan bunu biliyor olmalısın.

mutlu akşamlar kızlar
bugün pirinç lapasını yaptım yedim ama yine üzülerek saçmaladığımı itiraf ediyorum...bayram sonrası ilk iş dr'a gidceğim...bu regl gecikmesi tüm düzenimi alt üst etti....

bir taraftan sırf motivasyon olsun diye bende listede olmayı çok isterdim,bir taraftan kaptancığıma da hak vermemek elde değil....geçen hafta sanki bir kaç arkadaş verdı ancak ogün bugündür ne gelen var ne giden...

kaptancığım önümüzdeki hafta paylaşım yapamayabilirim....ancak imkan olursa ilk fırsatta sizlerleyim....

bu arada geçen cuma 55kg 3 gün sonrası 52.5 kg bugün yine 54.2 kg vücudumun şiştiğini hissediyorum

iyi akşamlar canım
Regl gecikmesi ara ara olabiliyor ve tüm vücut sistemimizide etkiliyor ister istemez.doktor seni rahatblatacaktır.

ah ah şu listeden neler çekiyorum bi bilsen canımsütten ağzım yanınca ister istemez yoğurdu üfleyerek yemek durumunda kalıyorumbende istemezmiyim listemiz dolu dolu olsun tek başıma direniyorum resmen
kaptancığım önümüzdeki hafta paylaşım yapamayabilirim....ancak imkan olursa ilk fırsatta sizlerleyim....
tamam tatlım haber verdiğiniz sürece sorun yok sadece ortadan kaybolmayın yeter
bu arada geçen cuma 55kg 3 gün sonrası 52.5 kg bugün yine 54.2 kg vücudumun şiştiğini hissediyorum
ani kilo değişimleri şişkinlikten oluyor malesef

mümkün oldukça tuz ve tuzlu ürünlerden uzak durmaya çalış bitanemm ayrıca bol bol maydanoz tüket

haftaya bilridim yok zaten cnm ama fırsta buldukça gelirsen iyi olur

Bu konuda Moni çok haklı evet Arzu da kendince haklı çünkü 12 sinde takıma geldi fakat aksilik haftaya yarışma yok olsun verdiğiniz kilo yüzdedi bölünecek sonuç olarak yani birşey kaybetmiş değilsiniz

pirinç lapasının yanında başka şeyler tükettiysen iyi sonuç alamazsın kuzumm

Bravo moni sana beni listeye almıyormusun yeni ekleme diye

Arzu' dan sevgiler.

Arzucum seni çok iyi anlıyorum fakat Monide çok haklı yaklaşık 1 aydır sürekli listeye yeni üyeler giriyor ve çıkıyor senin kalıcı olduğunu ve bir hevesle katılmadığını çok iyi biliyorum verilen kilo yüzden bölüneceği için sakın motivasyonunu düşürme bitanemm

sweetten sevgiler

hoşgeldin cnmmm Monimin de dediği gibi beslenmen çok sağlıksız ayrıca diyet light her türlü ürüne karşıyım bitanemm sanki gizliden bizlere kilo aldırıyorlar gibi

afiyetolsun cnmmm

ana öğünlerimde dikkat ediyorum ama ara öğünlerde resmen uçuyorrum

ara öğünsüz kendine 1 hafta tanısan inan sonuçları mükemmel olacak

1 hafta ekmeksiz ve ara öğünsüz dene bi tanem sonra inan bana zaten böyle devam edeceksin

Aksam yediklerim : 1 kepekli tost
1 domates
1 salatalık
Tahmini 50 gr mısır (haşlanmış-ayıklanmış)
1 adet 330 ml ayran
1 limonlu soda
1 kasenin 4 te biri tarhana corbası
Ve gün bittii:)
Bugun 1 saat bisiklet sürdüm ayrıca ( ama bugune özel oldu böyle adetlerim yoktur:)) )

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok tesekkur ederim tekrar tekrar hoşbuldumm:) evet beslenme ile ilgili eksikliklerim doğrudur ama duzeltmel için elimden geleni yapıyorum. Bu form ürünlerinden uzaklaşamadım gitti. Sanki beni tok tutuyormus gibi hissediyorum. ÖnümüZdeki hafta onun yerine taze sebzeler koybilirim :)

Son düzenleme:

inşallah en kıza zamanda uzaklaşırsın cnmm bu takımda olduğun sürece beslenme alışkanlıkların tamamen değişecek inanıyorum en güzeli cnm bol bol lifli sebze meyve tüketmeye çalış

akşam öğünlerine yoğurtta ekle bitanemm yağ yakıcı biliyorsun soda yerine maden suyu tavsiye ederim limonlu sodanın meyve suyundan farkı yok

1 saat bisiklet süper tbrk ederimm

Kizlar masallah hic istahim yok sabahtan beri limonlu sudan baska bisey icmedim de yemedim de
Aksam hafif yersem guzel bi gun olmus olucakk

Seni sevdim sweet tşk

Arzu' dan sevgiler.

Iyi aksamlar kizlarr

Bugun menum soyleydi:

Sabah-Ogle:
-Limonlu su

Ara:
-Fruttare Milkshake Cilek 55kcal

Aksam:
-Domatesli pilav 220kcal
-Patlican 100kcal
-Badem 12 tane 75kcal
-Findik 12 tane 60kcal

2 bardak yesil cay
50 mekik
2lt su
Toplam Alinan Kalori:510Kcal

Son düzenleme:
Merhabalar:))
Sabah : 1 salatalık
1 kib. Kutusu peynir
1/2 yumurta
2 dilim ekmek (beyaz)
Meyve suyu (yarım kucuk bardak) malesef cayla aram hiç yok(

Öğlen : 2 tane hanımeller fındıklı bisküvi tanesi.
1 bardak ılık su . Yogurt.

Aksam : 1 porsiyon mantı (yogurtsuz) yemeseydim iyiydi(

Bugunluk burda kapatıyorum yemek faslını...:))
Kilomuzu ne kadar sürede yaZacagız , bir de benim tartım elektronik değil..eski usulden fark eder miii 😊

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…