Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kaptan moni'cim ben bu hafta listeye gireyebilir miyim bi de 8 .takım biraz sıkıntılı galiba forumda cezadan falan bahsediliyor tam bilemiyorm
tatlım takımda henüz çok yeni olduğun için bu hafta listede değilsin biraz daha deneme süren devam edecek.
yazdığım kurallar ve cezalar bizim takım içinde uyguladıklarımız .

İyi aksamlar kizlar bugun cok halsizim ya kilimi kipirdatamadim butun gun. Aksam yemegim de annemin azarlari bagirislari sagolsun yine yedigim tek bi lokmadan bile tat almadim ve sirf sussun diye yedim oyle bi seyler.. Menum;
Sabah: 1 dilim cavdar ekmegi, peynir, yesillik.
Ogle: nohutlu bulgur pilavi, cacik.
Aksam: 2 kucuk tavuk but, bi iki kasik bulgur pilav.
Uzuun zaman sonra cikolata yedim resmen tadini unutmusum ya kacamak bi kare bitter :)

Spor ve menu guzel canim sadece muz ve kabak ayni gunde biraz sey olmus ama bi seycik olmaz :)

***8.TAKIM 351.ETAP***

Moni(100,0/ / /% )
Nice15( 64,6/ / / % )
phalanx(60,5/ / /% )
ceco34 (118,0/ / /% )
turuncu (72,2 / / / %)
efsax(82,0/ / / % )
adayaren38 (66,1/ / /% )337.etapta izne ayrılan üye geri döndü kilosu 14'e bölündü
heydoktorr ( 59,1 / / / % )yeni üye kilosu 2'ye bölündü ,hedef kilo 55

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:

Canim yalniz benim gecen cumaki kilom 57.0 di onu mu alsan ki? Bi de ikiye bolundu olayi ne anlamadim?
tatlım takıma geldiğin zamanki kilon geçerli ve takıma gelelide 2 hafta olduğu için,vermiş olduğun kilo 2 ye bölünecek kurallar gereği

Al benden de o kadar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen baya bi yapiyosun ama 300 ip atlama 3-5 tur kosu filan bugun bi arkadasimla karsilastik liseden ne zamandir gormuyoduk cok yakindik bi havalara girmis anlamadim sen kilo almissin dedi uustune hirslanmam gerekir biraksammi ugrasmayi diyorum
Ama sen mukemmeel gidiyosun sakin birakma bi kare bitter nasi hissettirdi

tatlım takıma geldiğin zamanki kilon geçerli ve takıma gelelide 2 hafta olduğu için,vermiş olduğun kilo 2 ye bölünecek kurallar gereği

Hmm simdi ben hesaplarken nasil hesaplicam kafam karisti:) normalde (baslangic kilosu- simdiki kilo)/baslangic kilosu nu 100 ile carpiyoruz dimi ben de bunu bi daha ikiye bolucem herhalde:)

Hmm simdi ben hesaplarken nasil hesaplicam kafam karisti:) normalde (baslangic kilosu- simdiki kilo)/baslangic kilosu nu 100 ile carpiyoruz dimi ben de bunu bi daha ikiye bolucem herhalde:)
mesela 56 kilo olduğunu varsayalım.
59,1-56,0=3,1/2=1,55/59,1*100=2,62

Bi kac gundur cok yogun yapiyorum sanirim o yuzden patladi bugun biraz :/ ama bitter inanilmaz hissettirdi ya iyiki yemisim :) tesekkur ederim canim ama sacmalama sen de cok iyi gidiyosum bak nefsimize nasi hakim olmaya basladik spor filan iyi gidiyoruz pes etmeye deger mi yani :) benim su an bi arkadasim var inanilmaz zayif biri ama sahsen ben begenmiyorum o kadar kivrimsiz tahta gibi vucudu da neyse kendisi cok begeniyo ve mesela ben diyorum arada ya ne zamandir da yemiyorum cikolata filan diye o hemen atliyo ayy dun aksam yine milka yedim bi paket hahah hic umursamadim falan diye. Kafayi yicektim onun bu cevaplarindan dolayi o yuzden cevreye kulak tikamak en iyisi hele bi de benim annemin durumu var sen yine iyisin :)

kızlar yarın tartı günümüz kilo bildirmeyi unutmayın lütfen

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Yine ancak gelebildim
Anam işe gitseydim herhalde bu kadar işim olmazdı yada en azından üzerine maaş alırıdım
Bugünde mobilyalarım gelmedi :26: Adamlar benden bıkacak ama yine aradım artık sesimden tanıyacaklar neredeyse abla eli kulağındadır yarın ben seni arar kesin gün bildiririm dedi adamcağız
Halımdan zaten haber yok kesin korkudan herif halıyı getiremiyordur yine eşim gidip kafasına atar diye neyse hayırlısı bakalım

Çok geçmiş olsun canım
İnşallah bir an önce düzelir hee önümüzdeki hafta olmaz bir sonraki hafta olur hiç sorun değil benim açımdan sen iyi ol yeter nasılsa fırsat buluruz elbet

Bu arada yıkamanın nosunu kayıt ettim bakalım şu halım bir gelsinde zaten bedava yıkarım deseler bir daha asla onlara göndermem
Artık yazın sonunda bir kerede seninkine veririm halıları

selam kızlar ne yapıyorsunuz ? ben adım sayar aldım adımlarımı sayıyorum dün 10500 ü geçtimm sizlerden kullanan var mı ?

Süper valla
Benimde vardı bir tane ama benim büyük cadı nasıl becerdiyse kırdı aslında bende ilk fırsatta alayım kendime bir tane fazla pahalı değiller nasılsa en azından ne kadar adım attığımı görmüş olurum

Son düzenleme:

Aah ah evet haklisin aslinda var ya bi kisinin dedigi sey yuzunden pes etmemem lazim ama cocuk lisedeki en yakin arkadasimdi full birlikte takilirdik annesini filan cok severdim ne zamandir vakit ayarlayip bulusamamistik niye boyle kutuk olmua anlamadim zaten zevksizlesmis gitmis pembe pantolon giymis bi erkege hic yakismiyo ya ben de makarna yicem aksam benim kacamagim buu gerci ben son bi hafta baya yaptim oturdum spor da yaptim 40 dakkada 250 kalori yaktim hic yoktan iyidir :))

Ya valla snin isin cok zor :)) yani zorluk acisindan digil tatli bi zoeluk da o kadar kosusturmaya mobilyalar halilar havada ucarken iki tane de kiz sana o spor yeter zaten :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…