Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aah ah evet haklisin aslinda var ya bi kisinin dedigi sey yuzunden pes etmemem lazim ama cocuk lisedeki en yakin arkadasimdi full birlikte takilirdik annesini filan cok severdim ne zamandir vakit ayarlayip bulusamamistik niye boyle kutuk olmua anlamadim zaten zevksizlesmis gitmis pembe pantolon giymis bi erkege hic yakismiyo ya :KK70: ben de makarna yicem aksam benim kacamagim buu gerci ben son bi hafta baya yaptim :KK43: oturdum spor da yaptim 40 dakkada 250 kalori yaktim hic yoktan iyidir :))

Ya valla snin isin cok zor :)) yani zorluk acisindan digil tatli bi zoeluk da o kadar kosusturmaya mobilyalar halilar havada ucarken iki tane de kiz sana o spor yeter zaten :)))

Evet ya hadi renkli bi yere kadar da o erkeklerde dar pantolonu yayani bulup yakmak lazim cok itici olabiliyo:KK70: benim bugun elim olum kalkmiyo valla masaya oturup azcik calisayim bari dedim i ih zaten moralim bozuk annem su icmeme bile karisir oldu her aksam duzenli aglama seansi benimkisi artik birakma asamasina geldim onun yuzunden nasip ya:)

Evet ya hadi renkli bi yere kadar da o erkeklerde dar pantolonu yayani bulup yakmak lazim cok itici olabiliyo:KK70: benim bugun elim olum kalkmiyo valla masaya oturup azcik calisayim bari dedim i ih zaten moralim bozuk annem su icmeme bile karisir oldu her aksam duzenli aglama seansi benimkisi artik birakma asamasina geldim onun yuzunden nasip ya:)

Ya hic oturup onun suyuna giderek konusmayi dusundunmu :KK70: hani bu gecici bi donem gecen sene nasil yiyosam bu sene yemiyorum sen de bana destek ol ki cabuk bitain sen saniyomusun ben bayiliyorum sen onume pasta borek koyunca karsi koymayi filan desen cunku cidden olum orucu yapiyosun saniyo galba :KK43: ve sakin aglama ya sana yazik :KK43: olmazsa yiyorum diyip yeme oyle bilsin ben ilk yediklerimi kismaya basladigim zaman oglen bunlari bunlaro yedim okulda derdim gelmeden hoop bi litre su karnim iyice cikardi aksam hafif biseyle gecistirttirirdim :KK70:

Sabah:
Kucuk bi dilim tam bugday ekmegi beyaz peynir zeytin havuc domates biber salatalikli az zeytinyagli salata (annemle paylastik) iki tane sekersiz cay yasasiiin sonunda :KK70:
Ara:az sekerli turkkahvesi
Oglen: yok kahvaltiyi gec yaptim
Ara: 2-3 catal kapuska
Ara:1 galeta 3-4 tane yesil zeytin sekersiz cay
Ara: 1 bardak az yagli sut
Aksam:yesillik bi bardak ayran 4 kofte vee makarna yaklasik bi aydir yemiyodum cok guzel geldi valla :))
Su: yarim litre :KK43:
Spor: 40 dakka bacak programi yaptim

Sabah
Süt

Ara
Elma

Öğle
Süt

Ara
Çokonat

Akşam
Yoğurt
Domates
Salatalık

Ya cok az yemiyomusun :KK43: cidden ne sebze yemegi ne baska bisey var olum orucu gibi bisey bu :KK43: sabah kahvaltisi kral gibi oglen tuvcar gibi aksam fakir gibi olmali derler de senin full aksam mantigi olmus :KK43: boyle pek yemezsen sora vucuduna almaigin gidalari yiyince direk yag olarak depolanir :KK43:

Ya hic oturup onun suyuna giderek konusmayi dusundunmu :KK70: hani bu gecici bi donem gecen sene nasil yiyosam bu sene yemiyorum sen de bana destek ol ki cabuk bitain sen saniyomusun ben bayiliyorum sen onume pasta borek koyunca karsi koymayi filan desen cunku cidden olum orucu yapiyosun saniyo galba :KK43: ve sakin aglama ya sana yazik :KK43: olmazsa yiyorum diyip yeme oyle bilsin ben ilk yediklerimi kismaya basladigim zaman oglen bunlari bunlaro yedim okulda derdim gelmeden hoop bi litre su karnim iyice cikardi aksam hafif biseyle gecistirttirirdim :KK70:

Cok denedim ama asla beni dinlemiyo yani bana surekli az az her seyden ye diyo ki onun her seyden kasti asla saglikli seyler degil nerde kizartma hamur isi agir tatlilar pastalar gece yemekleri o :) bazen uyariyorum bakin siz de bu kadar yemeyin sagliksiz diye hemen catiyo bana. Sonra da soyledigim bi lafla on gun dalga geciyo esraa bak bu da mi yasak sende filan diye. Mesela oglen okulda bulgur pilavi yedim hani tamam aksam yapmis soyluyorum gayet iyi yedim oglen yeterli diye yok illa yiyeceksin dedi anne nolur israr etme her aksam her aksam diyorum babam da diyo karismasana kiza ne istiyosa yesin diye. Sadece tavuktan aldim aksam aldi tabagimi hemen doldurdu pilavi inadim inat hadi yeme de goreyim bakiyim dedi bagirdi gozlerim doldu cok sıktım kendimi hemen yiyip kalktim ki sussun yanlarinda aglamayim diye. Okuldan geldim oglen su iciyorum iste yine baslamis biri su icmelere icme artik cok ictin git odana hadi diyo. Elmayi kucuk kucuk dilimliyorum mesela yerken ona bile laf atiyo. Artik ne yersem ne icersem o evde yokken ya da isi varken yapmaya calisiyorum cunku biliyorum ki ya kizacak bagiracak ya da israr edecek baska seyler yemem icin. İnanin beni ne tatli yememek zorladi, ne uzun zamandir diyet yapmak abi tıp okumak bile bu kadar zorlamadi ya:) disari cikmayi birak su yataktan adimimi atasim yok her seye kustum resmen zerre kadar hic bi seye hevesim kalmadi arkadaslarimin tavirlari ailemin tavirlari derken tukendim. Surekli bu konuyu aciyorum basinizi ayni seyle sisirip duruyorum cok cok ozur dilerim hepinizden ama inanin konusacak kimsem yok ruhen cok yalnizim su siralar buraya da yazmazsam ciddi anlamda patlicam.

kızlar benim bilgisyar bazen sorun çıkarıyor saldırgan olarak belirlenmiş site diyor girmiyor
eğer yarın girmezse diye bugünkü kilomu yazayım
sorun olmazsa yarınki kilomu yazmak için gelirim

geçen hafta:63,6
bu hafta:63.2

umarım yarın daha da vermiş olurum ya kızlar 62 görmek istiyorum
inşallah görürüm birazdan ip atlayacağım bakalım:KK8::KK8::KK8:

kızlar evı tasıdım net olmadıgı ıcın gelemedım eger yarın gıremezsem kılom sabt evde netım halayok opuyorum hepınızı

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Yine ancak gelebildim :KK1:
Anam işe gitseydim herhalde bu kadar işim olmazdı :KK1: yada en azından üzerine maaş alırıdım :KK1:
Bugünde mobilyalarım gelmedi :26: Adamlar benden bıkacak ama yine aradım :KK1: artık sesimden tanıyacaklar neredeyse :KK1: abla eli kulağındadır yarın ben seni arar kesin gün bildiririm dedi adamcağız :KK34:
Halımdan zaten haber yok :KK60: kesin korkudan herif halıyı getiremiyordur yine eşim gidip kafasına atar diye :KK60: neyse hayırlısı bakalım :KK34:

Çok geçmiş olsun canım :KK71:
İnşallah bir an önce düzelir :KK34: hee önümüzdeki hafta olmaz bir sonraki hafta olur hiç sorun değil benim açımdan :KK34: sen iyi ol yeter nasılsa fırsat buluruz elbet :KK34:

Bu arada yıkamanın nosunu kayıt ettim :KK34: bakalım şu halım bir gelsinde zaten bedava yıkarım deseler bir daha asla onlara göndermem :KK34:
Artık yazın sonunda bir kerede seninkine veririm halıları :KK1:

Süper valla :KK9::KK9::KK9:
Benimde vardı bir tane ama benim büyük cadı nasıl becerdiyse kırdı :KK1: aslında bende ilk fırsatta alayım kendime bir tane :KK34: fazla pahalı değiller nasılsa :KK34: en azından ne kadar adım attığımı görmüş olurum :KK34:

canım aile sağlığı merkezlerinde veriyorlar boşuna para verme sağlık bakanlığının projesiymiş obeziteye karşı mücadele

iyi geceler kızlar bugünkü menüm

sabah : 1 elma , yarım muz

ara : yok

öğlen : köfte , salata

ikindi : 3-4 kaşık kısır , salata

akşam : yok

ara: çay

spor yok işten yeni geldim kızlar çok yorgunum

sabah:1 dılım ekmek
2 yemek k lor peyniri
5 zeytin
ara:3 kayısı yesil ç
ögle:peynirli salata
2 dilim ekmek
ara:1 avuç kuru üzüm
bir parça bittir çikolata
yeşil ç
aksam:1 kepçe çorba
ara:1 elma
su:3 lt
spor 90 dk

kızlar evı tasıdım net olmadıgı ıcın gelemedım eger yarın gıremezsem kılom sabt evde netım halayok opuyorum hepınızı

Canım Rabbim güle güle oturmayı nasip etsin ...Aminnnnnnnn
Valla bir odaya tadilat yaptım öldüm bittim seni düşünemiyorum bile :KK1:
Allah yardımcın olsun gerçekten çok zordur eminim:KK34:

canım aile sağlığı merkezlerinde veriyorlar boşuna para verme sağlık bakanlığının projesiymiş obeziteye karşı mücadele

Aaa hakikaten iyi oldu hatırlattığın :KK34: bende pazartesi gitmeyi düşünüyordum küçük kuzum öksürüyor hafif diye :KK34: gitmişken bir sorayım bari ama bu seferde her hafta gel bize yaptığın adım sayısını bildir yada gel tartıl demesinler :KK1: hayır sorun değilde her gün 10 000 adım yapabilirmiyim onu bilmiyorum :KK34:

Bu arada yine 3 gündür menü bildirmediğimi fark ettim :KK1:
Hemen yazayım bari :KK34:

Salı;
kahvaltı; 2 yumurtadan omlet, 1 fincan şekersiz çay
ara; şekersiz nescafe
Öğlen; 1 kase salata
akşam; 1 kaşarlı pide ( eşimle dışarı çıktık :26: alışveriş öncesi kızlar açıktık diyince mecbur yedik ama eminim eritmişimdir 3 saat avmde gezerken:KK34: )

Çarşamba;
Kahvaltı; 1 elma , şekersiz nescafe ( canım hiç istemedi )
ara; 1 türk kahvesi
Öğle; 1 büyük kase salata, 1 ayran
Akşam; 1 kase çorba, haşlama brokoli
gece; 2 sıra çiko :KK17: olmayaydı süperdi :KK1:

Perşembe;
kahvaltı; 2 dilim ekmek, 2 kk beyaz peynir, 1 haşlanmış yumurta
ara; 1 fincan şekersiz nescafe
Öğle; 1 koca kase salata, 1 ayran
akşam; 1 kase kereviz çorbası, karışık kızartma, sarımsaklı yoğurt ( tamda gününü buldum :KK1: ama eşimin canı çok istemiş )

Pek parlak sayılmaz ama artık önümüzdeki maçlara bakacağız :KK1: söz önümüzdeki hafta daha düzgün olucak beslenmem :KK34:

Cok denedim ama asla beni dinlemiyo yani bana surekli az az her seyden ye diyo ki onun her seyden kasti asla saglikli seyler degil nerde kizartma hamur isi agir tatlilar pastalar gece yemekleri o :) bazen uyariyorum bakin siz de bu kadar yemeyin sagliksiz diye hemen catiyo bana. Sonra da soyledigim bi lafla on gun dalga geciyo esraa bak bu da mi yasak sende filan diye. Mesela oglen okulda bulgur pilavi yedim hani tamam aksam yapmis soyluyorum gayet iyi yedim oglen yeterli diye yok illa yiyeceksin dedi anne nolur israr etme her aksam her aksam diyorum babam da diyo karismasana kiza ne istiyosa yesin diye. Sadece tavuktan aldim aksam aldi tabagimi hemen doldurdu pilavi inadim inat hadi yeme de goreyim bakiyim dedi bagirdi gozlerim doldu cok sıktım kendimi hemen yiyip kalktim ki sussun yanlarinda aglamayim diye. Okuldan geldim oglen su iciyorum iste yine baslamis biri su icmelere icme artik cok ictin git odana hadi diyo. Elmayi kucuk kucuk dilimliyorum mesela yerken ona bile laf atiyo. Artik ne yersem ne icersem o evde yokken ya da isi varken yapmaya calisiyorum cunku biliyorum ki ya kizacak bagiracak ya da israr edecek baska seyler yemem icin. İnanin beni ne tatli yememek zorladi, ne uzun zamandir diyet yapmak abi tıp okumak bile bu kadar zorlamadi ya:) disari cikmayi birak su yataktan adimimi atasim yok her seye kustum resmen zerre kadar hic bi seye hevesim kalmadi arkadaslarimin tavirlari ailemin tavirlari derken tukendim. Surekli bu konuyu aciyorum basinizi ayni seyle sisirip duruyorum cok cok ozur dilerim hepinizden ama inanin konusacak kimsem yok ruhen cok yalnizim su siralar buraya da yazmazsam ciddi anlamda patlicam.

Ya sakin ol azicik :KK43: tabi bu kadar zorlaninca buraya yazicaksin :)) biz burda motive etmek icin birbirimizi variz oyle dusun :)) ya benim annem de bunu yapiyo ama bu kadar fazla digil dogruyu soylemek gerekirse hani tamam iyi beslen bi sorun cikmasin istiyo da :/ bosver yaz buraya bagir cagir rahatla aman annene sakin patlama bence sonra anneler bu konuda cok alingan oluyo hemen sen kotu evlat durumuna dusuyosun bize cok duskunler onlar naapsin :)) belki aglasan uzuldugunu cok belli etsen anlar ama off bilemedim ki simdi :KK43: aslinda cocugu olanlar da yorum yapsa keske :KK43:

ben yıllar önce 8.takım sayesinde çoook güzel kilo vermiş ve motive olmuş bir üyeyim.şimdi 2. gebelik ve ardından gelen insülin direnci yüzünden tekrar aldığım kilolara veda etmek istiyorum.ben de grubunuza dahil olabilir miyim?

boyum 1.60 ,kilom 1 martta 90.00. 6 mart sabahı 88.4 :KK8:

X