Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

bugün menüm
sabah:1.5 poğaca
öğle1.5 poğca
ara:yarım dilim pasta, 1 kurabiye
akşam:3 dilim etli pide 1 bardak ayran(mesaideydim de dışardan yedim)
spor yok
bugün berbat bir menüm var farkındayım

Kizlar menum

sabah bir sandevic ekmegi kepekli sucuk ici peynir domates

ogle balik firinda patates

aksam yaprak sarmasi corba pilav kavurma salata uzum tatli hepsi tadimlik kaynanamda yemekteydim

ara yas pasta

Su 3 lt
spor yok

1-günaydın hanımlar birkaç gün sehır dışında olacağım pek gıremeyebılırım

günaydın kılzar nsılsınızı
herhese iyi hafta sonları diliyorum
bugünüm temizliğ ayıracagım inşallah geçen haftda memleketten geldim temizlik yapamamıştım

günaydın kızlar
yeni kurallar ve uygulamalarla inşallah güzel kilolar vericez
musmutlu az kalorili bir gün olsun inşallah

bu hafta hedefim 63.4 olsam
500 gr verebilsem :18::18:

bugün menüm
sabah:1.5 poğaca
öğle1.5 poğca
ara:yarım dilim pasta, 1 kurabiye
akşam:3 dilim etli pide 1 bardak ayran(mesaideydim de dışardan yedim)
spor yok
bugün berbat bir menüm var farkındayım
bu menülerle hedef kilona nasıl ulaşmayı düşünüyorsun özlemcim,lütfen biraz gayret tatlım

Kizlar menum

sabah bir sandevic ekmegi kepekli sucuk ici peynir domates

ogle balik firinda patates

aksam yaprak sarmasi corba pilav kavurma salata uzum tatli hepsi tadimlik kaynanamda yemekteydim

ara yas pasta

Su 3 lt
spor yok
kız yağmur,ilk günden kaynana dedin kadıncağıza kayınvaliden o
pilavlar çorbalar sarmalar pastalar havada uçuşmuştadımlık demişsin öyledir umarım
böyle giderse şişko gelin olcan bak diyim topla kendini

1-günaydın hanımlar birkaç gün sehır dışında olacağım pek gıremeyebılırım
tamam tatlım haber verdiğin sürece sorun yok

2- mesajlarıdamı sayıyoruz :S
evet günlük sayıp menümüze yazıcaz ve cuma kilo bildirirken toplamını yazıcaz.ben şöyle yapıyorum kolaylık oluyor;hergün bir kağıda gün sonunda o günkü mesaj sayımı ve sporumun dakikasını yazıyorum,cuma günüde sadece onları topluyorum

günaydın kılzar nsılsınızı
herhese iyi hafta sonları diliyorum
bugünüm temizliğ ayıracagım inşallah geçen haftda memleketten geldim temizlik yapamamıştım
günaydın tatlım,kolay gelsin çok yorma kendini yavaş yavaş yap
özlemcim mesajlarını numaralandır canımcım

lütfen bu haftaki hedef kilolarınızı yazın
eksikler tamamlasın.

25 ekim 2013/1 kasım 2013
güncel liste

***8.TAKIM 333.ETAP***

Moni(90,9/ / /% )bu haftaki hedef kilo:90,0
yagmur3872 (64,5/ / /% ) bu haftaki hedef kilo:
sky87 (93,0/ / / % )bu haftaki hedef kilo:
Nice15( 63,9 / / / % )bu haftaki hedef kilo:63,4
iris ( 64,1/ / /% )bu haftaki hedef kilo:
alsen (66,2 / / / % )bu haftaki hedef kilo:65,5
cirkinordekyavrusu (65,4/ / /% )bu haftaki hedef kilo:65,0
adayaren38 (67,3/ / /% )bu haftaki hedef kilo:66,5
rabia1984 (84,0/ / /% )bu haftaki hedef kilo:
maviask (53,8/ / /% )bu haftaki hedef kilo:
phalanx(64,4/ / /% )bu haftaki hedef kilo:64,0
koizumirisa ( 106,7 / / /% ) bu haftaki hedef kilo:105,0

8. TAKIM ORTALAMASI:%

yeni uygulamadaki sarı kart sisteminide açıklıyım,

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

>>> 1.sarı kart,2.sarı kart ve kırmızı kart ile diskalifiye...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!

* Her üye günde en az 5 mesaj yazmak zorundadır. Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!özel durumlar kaptanın insifiyatinde...!

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

sarı kartların silinmesi>>> genel bireyselde ilk 3 dereceye girenlerin sarı kartları silinir.her kilo verdiği hafta,bir önceki sarı kartı silinir...!

1
Merhaba kızlar bugün ve yarın şok diyet yapıp Pazartesi diyetisyende en az 500 gr vermiş olarak görmek istiyorum kendimi çünkü Pazartesi diyetisyene başlayalı 2 ay bitmiş olacak 500 gr daha verirsem toplam 4 kilo vermiş olacağım çok az biliyorum bu 4 kiloyu 1 ayda vermiş olmam lazımdı galiba diyetisyeni bırakacağım çünkü ayda 250 tl gidiyo

332.ETAP İLE 335.ETAP ARASI 1 AYLIK SONUÇ LİSTELERİ

NoKullanıcı1.Hafta (332.Etap)1.Hafta (Fark)2.Hafta (333.Etap2.Hafta (Fark)3.Hafta (334.Etap3.Hafta (Fark)4.Hafta (335.Etap4.Hafta (Fark)Aylık Sonuç
1moni90,9
2nice1563,9
3yağmur387264,5
4sky8793,0
5iris64,1
6alsen66,2
7ç.ö.y65,4
8adayaren3867,3
9rabia198484,0
10maviask53,8
11phalanx64,4
12koizumirisa106,7
[TR]

8.takım kaptanı:moni
kaptan yardımcısı:efsax

25/10/2013 tarihi itibari ile;

8.TAKIM KURALLARI:

* Her üye kendi kilo bildirimini cuma günü en geç 11:00 kadar yüzde hesabı ile bildirmekle yükümlüdür...

* Kilo bildirimini önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere aksatan yada geciktiren takımdan uzaklaştırılır.

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!

*cuma kilo bildirimlerinde, mutlaka o haftaki yapılan sporların toplamı ve mesaj sayılarının toplamı da yazılacak.

* Her üye günde en az 5 mesaj yazmak zorundadır. Yapılan kontrollerde önceden mazeret bildirmeksizin 3 kere bu kuralı ihlal eden takımdan uzaklaştırılır..mesajlarınızı numaralandırınız...

sarı kartların silinmesi>>> bu konuda sarı kart silinmez...!özel durumlar kaptanın insifiyatinde...!

* Her üye son yazdığı mesajdan itibaren yazılan mesajları okuyup gerektiğinde cevaplamakla yükümlüdür... Bu bir bütünün parçası olmak adına önemlidir.

* Her üye gün sonunda menüsünü + içtiği su miktarını + yaptığı spor aktivitesini süresi ile+günlük mesaj sayısını bildirmekle yükümlüdür..

* Kaçamak yapanlar yaptıkları kaçamağın kalorisine göre,aynı gün içerisinde ekstra sportif faaliyette bulunacak ve bunu takıma yazacaklar.

* 3 Hafta arka arkaya kilo veremeyen takımdan çıkarılır...

sarı kartların silinmesi>>> genel bireyselde ilk 3 dereceye girenlerin sarı kartları silinir.her kilo verdiği hafta,bir önceki sarı kartı silinir...!

* yeni üyenin deneme süresi 3 haftadır,yeterli paylaşım ve takıma uyum sağladığı kanaatine varılınca listeye dahil edilir.

*her üye haftalık hedef belirlemeli ve hedefine ulaşmalıdır...%30 performans uygulamasında takımımızın ceza almaması için bu gerekli ve zorunludur...

*cuma kilo bildiriminden sonra kilo veremeyen üye yada üyeler,ceza olarak diğer takımlara gidip,o hafta kilo veremediklerini,bundan pişman olduklarını belirteceklerdir.. özetle,kendilerini ifşa edeceklerdir.

*
Takım kuralları ilerleyen zamanlarda güncellenecek ve yeni kurallar eklenecektir.

MUTLAKA OKUYUNUZ...!!!
***13. takımdan alıntıdır***
Yukarıda belirtilen kurallarımız uyulması gereken zorunlu kurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz için bunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğine içtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaç bunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz,nasıl yüreklendirdiğimizdir.kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdaki kişi bunu zaten anlayacaktır emin olun.Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyu sevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan,yada öğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarak bunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşız ve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmak istemediğimiz için,motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimse burada olmaz,herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun ve meşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım,birbirimize destek olalım.

EK OLARAK;
Kardeş takımlarımız: 3. ve 5. takımdır.
kardeş takımlarımızın arada sırada topikleri ziyaret edilecek ve yardıma ihtiyaçları olduğunda yardım edilecek.
aynı şekilde bizimde yardıma ihtiyacımız olduğunda yardım istenilecek.

şu 3 linkdeki güncellemelerin son sayfalarını hergün okuyun,takip edin.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...yiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri-15.html
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...mans-uygulamasi-cuma-zayiflama-yarismasi.html

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-yarismasi-uyelerinin-paylasim-alani-934.html

HER ÜYE TAKIM LİSTESİNİ HAZIRLAMAYI ÖĞRENMEK ZORUNDADIR

1- YARIŞMACININ VERDİĞİ/ALDIĞI KİLONUN YÜZDE HESABI NASIL YAPILIR?
Formülümüz şu şekilde:
[(Etap başlangıç kilosu - Etap bitiş kilosu) / Etap başlangıç kilosu] x 100
Örnek: Yarışmacı 61 kilo. Bir hafta sonra 60,5 kiloya düşmüş olsun.
61-60,5 = 0,5
0,5 / 61 = 0,008196721
0,008196721 x 100 = %0,82

TAKIM YÜZDESİ HESAPLAMAK

yüzdeleri toplanarak, kişi sayısına bölünüyor...

SPOR VE MESAJ SAYISI KONUSU İSE ŞU ŞEKİLDE;

spor ve mesaj sayısı başlangıç >>cuma günü sabahı
spor ve mesaj sayısı bitiş >>perşembe akşamı

yani cuma günü sporlarınızı ve mesaj sayılarınızı bildirirken,perşembe akşamına kadar olan sporlarınızı ve mesaj sayılarınızı toplayıp yazıyorsunuz.kilo bildirimini erken saatlerde yaptığımız için cuma günkü sporlar ve mesaj sayıları gelecek haftaya dahil ediliyor...

kilomuzu ve sporumuzu ve haftalık mesaj sayımızı şu şekilde bildiricez:

***ÖRNEKTİR***

kilo bildirimim

geçen hafta : 90,5
bu hafta :90,4
aradaki fark :0,1
hesaplanmış hali : %0,11

bu haftaki toplam sporum :115 dk
bu haftaki toplam mesaj sayım :35

GÜNLÜK GÜN SONU BİLDİRİMLERİMİZ ŞU ŞEKİLDEDİR

bugünkü menüm:
sabah

ara

öğle

ara

akşam

ara

içilen su:

yapılan spor dakikası:

mesaj sayım:

Sabah tartıldım 53.6 geldim yani dün öyle olsaydı ne güzel kilo vermiş sayılacaktım. Ki dün misafirliğe gittiğim abartı yediğim halde bugün düşmüş kilo. İnşallah cumaya güzel bir düşüş yaşarım. Ama bir de adet öncesi şişkinliğim ve o şeker krizi dönemim başladı. Adetlerim öncekine göre erken oluyor tahminen 3 kasım civarı bakalım

2

Hayırlısı bakalım bugünkü menümü yazsam mı çok fena ya ( Coştum iyice ama hala sanki midemde bir delik var sanki hiç yememişim gibi birşey. Çok aştım ya..

Sabah
1 dilim tam buğday ekmek
1 dilim peynir
ızgara tavuk
Öğle
1,5 simit
3 küçük puğaça içinde peynir domates dilimli
Ara
2 mandalina
1 lipton form çay
Akşam
3 dilim peynir
2 kaşık yoğurt
1 avuç fındık
3 dilim tam buğday ekmek
1 nescafe

Su : 3 litre
Spor : -
çokk karbonhidrat oldu biliyorum (

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…