Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

günaydınlar,

Hepinize hayırlı sabahlar diliyorum bugün kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyorum.Ne yapmam lazım kızlar canlanmak için bu arada kahvaltı ;

1 tost ekmeğin içinde peynir ve macar salamı
1 bardak şekersiz çay

günaydın şekerlerim
güzel bir gün olsun inşallah
haftanın 2. günü kaçamakları kurtarabilmek için hala vaktimiz var,iyi değerlendirinbol bol su,bol bol yürüyüş

ahhh ahhh benim sabah kahvaltım böylemi olurdu ama işe başladım ve iki zıpırla kahvaltı yapmamın imkanı yok işte ne bulursam onu yiyorum
hayırlı olsun canım işin

ablacım menülerine lafım yok biliyorsun sadece şunu söyleyeyim çok sık şok diyet yapıyorsun metabolizman şok diyete alışır normal beslendiğin zamanlarda bile kilo yapabilir.
yağmurcum evet dediğini dikkate alıcam canımcım
benim şoklar aslında zararsız içinde ekmek hariç her şey var hemen hemen,ayda 2 kez kilo verimi durunca yapılabiliyor.ama ben zaten tatil dönüşlerinde falan kilo alınca yapmaya çalışıyorum ondada illa 1 günü güme gidiyor

menünü beğenmedimi belirteyim az daha özen, yağmurum bak yarışmadasın 5 kilo vercez rakibelerin var hatırlatırım

2-bu olay nedır?
canım dün sabah itibariyle, bu ay 5 kilo vermek isteyenlerin listesibu ay bende 5 kilo veririm diyenler katılıyor

melekcim,5 kilo yarışmasında adı olanlar başlangıç kilolarını tartı resmiyle eklicekelr,her pazartesi tartı günümüz.böylelikle kim gerçekten ne kadar kilo verdi görebileceğiz

c vitamini al istersen meyve ye.bir kaşık balda seni canlandıracaktır

günaydın kızlar
iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle
günaydın

günaydın kızlar
iyi bir gün geçirmeniz dileğiyle

özlemcim geçen haftalarda seninle ilgili şöyle bir istatistik çıkarmıştım ama gözünden kaçmış sanırım hakkında bir şey yazmadın çünkü.tekrar yazıyorum tatlım.
43 haftadır yarışmadasın ve hiç bir sonuç alamamışsın:44:
bence nerede hata yapıyorum diye düşün ve bir an önce toparlanıp en azından bu yaza kilo derdinden kurtulmuş ol

28 aralık 2012 289.etap başlangıç:
nice15 ( 64.7 /62.2 / 2,5/ %3,86 ) 289.etap,yeni üye hedef :55
nice15 ( 62.2 / 62.3/ -0.1/ % )290.etap
nice15 ( 62.3 /61.4 /0,9 / %1,44 )291.etap

1.Nice15( 60,0/62, 0 /1, 0 / -1, 67% )324.etap 322.etapta ayrılan üye geri döndü kilosu 2 ye bölündü
2.Nice15( 62, 0 /62,0 / 0/ %0 ) 325.etap kilosu sabit
3.Nice15( 62,0 /62.0 / 0/ % 0)326.etap kilosu sabit
4.Nice15( 62,0 / 62,0 / 0 / % 0)327.etap kilosu sabit
5.Nice15( 62,0 / 62.8/ -0,8 / % -1,29 )328.etap
6.Nice15( 62,8 / / / % )329.etap bildirimde bulunmadı
7.Nice15( 62,8 / / / % )330.etap kilosu sabit

Herkeslere günaydınnnnn...
Bayram tatilinden dün gece döndüm , orda da modem bozuktu hiç giremedim

Umarım çok kilo almamışsınızdır bayramda , orda tartı yoktu hiç tartılamadım , bu sabah evdeki tartıya çıktım ,çıkmaz olaydım , 1 kilo almışım

Ben bildirim yapamadım 2 cuma , durumum nedir bilmiyorum ....hala takımda mıyım kaptanım

hoşgeldin canım
takımdasın tabiki,bu cuma bildirim yapmadık bayram tatiliydi,geçen haftada kilonu sabit yazmıştık yani sorun yok normal şekilde listedesin

Ablacim inan bende kendimi begenmiyorm dis tedavisi goruyorm is basi yapamadim annemin yanindayim baklavalari eliyle yedirdi neymis kizi gelin vermek zormus ona karismayacakmisim. Eliyle besleyecekmis hala misafirmisim aksama lahmacum yapacak bana yedirmek icin simdi yuruyuse cikiorm en azindan dengeleyeyim.

günaydın canım bende aldım bayramda dengeleyelim bu hafta.

hoşgeldin canım
takımdasın tabiki,bu cuma bildirim yapmadık bayram tatiliydi,geçen haftada kilonu sabit yazmıştık yani sorun yok normal şekilde listedesin

hoşbuldum kaptanımmm

iyi o zaman , cumaya kadar biraz hafifleemem lazım ,kilo almışım

Sabah kalktım yürüyüşümü yaptım hafif tempoda koştumda iyi geldi toplam 1,5 saat sürdü

Kızlar çok şükür bayramda kilo almadım hiç ama veremedim de ;(( diyetisyenim çünkü bayramda aşırıya kaçmadan serbestin demişti herşeyden yedim menü , kıymalı pide , baklava , su böreği yaprak sarma ... Çok şükür almamışım bunlara rağmen..diyetisyen 2 günlük şok diyet verdi bu hafta yapmak isteyen arkadaşlara yazıyorum ..

Sabah
1 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı bal yada reçel

Ara
Salata

Öğle
2 yumurta haşlama
2 küçük patates
Salata

Ara
1 dikim ekmek
1 tatlı kaşığı bal yada reçel

Akşam
2 haşlama yumurta
2 küçük patates haşlama
Salata

Ara
1 dilim ekmek
2 tatlı kaşığı bal ya da reçel

Büyük vicdan azabım evet itiraf ediyorum dün toplam bir somun ekmek yedim( Nasıl yaptım bilmiyorum ama taş fırın ekmeği olunca tutamadım kendimi. Bugün hemen tam buğday dilimli ekmek aldım o şekilde ekmek yemeyi azaltabiliyorum off off tekrar çıkmak istemiyorum kilo veremeliyim.

ayşe abla. Sabah bildirim yaptım. Baktın mı?bu hafta neler yapmam gerekenlerde yardımcı olsan. Suan bisi eksikmi? Bugün 1litre su 2kiwi,avuç ici kadar et 3kasık yoğurt, cubuk kraker. Sabah 8den beri de dısarıdaym.

üzülme telafi et bugün. Giyin dısarı at kendini yürüyüse. Kacırdım mı 5ten snra yemiyorum. Alıp vermekten vucudumuz deforme olucak yaslanınca. Güzel bi elbise yada beğendgn bi kadın resmi koy önüne böyle olucam diye. Ekmek hep war. Elinin altında senin. Ama suanki yasında istedğn sen bi daha olma sansın olmıcak. Ben bidaha 25 olup 36 beden olamıcam mesela. Kimbilir nelerden mahrum kaldım belkide kaderim değişti kilo yüzünden. Ekmegi nezaman istesen bulursun ama yılları,gençligi,güzelliği,hayalleri. Bari mantı,dondurma,baklava yeseydn ekmek yerine)

Anladım tatlım. Çizelgemi düzelttim. Yanlıs secenek isaretlemisim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…