Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

üzülme telafi et bugün. Giyin dısarı at kendini yürüyüse. Kacırdım mı 5ten snra yemiyorum. Alıp vermekten vucudumuz deforme olucak yaslanınca. Güzel bi elbise yada beğendgn bi kadın resmi koy önüne böyle olucam diye. Ekmek hep war. Elinin altında senin. Ama suanki yasında istedğn sen bi daha olma sansın olmıcak. Ben bidaha 25 olup 36 beden olamıcam mesela. Kimbilir nelerden mahrum kaldım belkide kaderim değişti kilo yüzünden. Ekmegi nezaman istesen bulursun ama yılları,gençligi,güzelliği,hayalleri. Bari mantı,dondurma,baklava yeseydn ekmek yerine:KK66:)

Yok canım ben ekmek hastasıyım arada kendimi kontrol edemem böle :) Zaten ekmek yüzünden kilo alımım hep. Ama bugün az yiyeceğim gerçi düzensiz oldu şu ana kadar ki bakalım.

Yok canım ben ekmek hastasıyım arada kendimi kontrol edemem böle :) Zaten ekmek yüzünden kilo alımım hep. Ama bugün az yiyeceğim gerçi düzensiz oldu şu ana kadar ki bakalım.
Yapılar ne kadar farklı ben de ekmek yemem cikolata tatlı yaptı böyle. Üzülme herkesn mesajnı okudum kacamak hepimizde war.mesela annem ağzıma baklava soktu az önce direndim ama olmadı. Olsun 5ten snra yemicem. 6dada yürüyüs dengelicez bi sekilde.

ayse ablacım ben bı sure ızınlı olmak ıstıyorum , su sıralar hıc aktıf olamıyorum bıır cok seyı yapmaya kalkınca rayına henüz oturtamadım bı düzen kurup tekrar yarışmaya dönmek en doğru karar dıye dsundum bılmıyorum yanlsta olabılır ama burdakı sorumluluklarımı yerıne getırmeyınce huzursuz oluyor hem takımada zarar vermemıs olurum dıye dusunuyorm en yakın zamanda umarım gerı donerım :KK50:

hayırlı olsun canım işin:KK16:

[B

canım dün sabah itibariyle, bu ay 5 kilo vermek isteyenlerin listesi:KK34:bu ay bende 5 kilo veririm diyenler katılıyor:nazar:

günaydın :KK16:
8
hımm aslında az sıksam spor yapsam bende verırım ama ıste olmuyor :KK43:(
5 verırım dıyemıyorum ama olurda verirsem burada sevıncle paylaşırım :KK70:

Son düzenleme:
Kızlar çok şükür bayramda kilo almadım hiç ama veremedim de ;(( diyetisyenim çünkü bayramda aşırıya kaçmadan serbestin demişti herşeyden yedim menü , kıymalı pide , baklava , su böreği yaprak sarma ... Çok şükür almamışım bunlara rağmen..diyetisyen 2 günlük şok diyet verdi bu hafta yapmak isteyen arkadaşlara yazıyorum ..

Sabah
1 dilim ekmek
1 tatlı kaşığı bal yada reçel

Ara
Salata

Öğle
2 yumurta haşlama
2 küçük patates
Salata

Ara
1 dikim ekmek
1 tatlı kaşığı bal yada reçel

Akşam
2 haşlama yumurta
2 küçük patates haşlama
Salata

Ara
1 dilim ekmek
2 tatlı kaşığı bal ya da reçel

9-
sabah 1 dılım ekmek 1 kasık balmı :S
yumuera yerıne alternatıf sundumu ?

üzülme telafi et bugün. Giyin dısarı at kendini yürüyüse. Kacırdım mı 5ten snra yemiyorum. Alıp vermekten vucudumuz deforme olucak yaslanınca. Güzel bi elbise yada beğendgn bi kadın resmi koy önüne böyle olucam diye. Ekmek hep war. Elinin altında senin. Ama suanki yasında istedğn sen bi daha olma sansın olmıcak. Ben bidaha 25 olup 36 beden olamıcam mesela. Kimbilir nelerden mahrum kaldım belkide kaderim değişti kilo yüzünden. Ekmegi nezaman istesen bulursun ama yılları,gençligi,güzelliği,hayalleri. Bari mantı,dondurma,baklava yeseydn ekmek yerine:KK66:)

10 cok doğru dedın :KK70:

Yapılar ne kadar farklı ben de ekmek yemem cikolata tatlı yaptı böyle. Üzülme herkesn mesajnı okudum kacamak hepimizde war.mesela annem ağzıma baklava soktu az önce direndim ama olmadı. Olsun 5ten snra yemicem. 6dada yürüyüs dengelicez bi sekilde.

Bugün yürüyüşe çıkacağım bir saat kadar yürüyorum. Bakalım acısını çıkarırım inş. Gerçi menüm çok düzensiz oldu bugün oldukça azalttım menüyü.

54 kilomusun cetvelinde gördüm?

aslında bayramdan önce 53.8 e düşmüştüm de şu an evet 54 gibi bişeyim :)

Bugünkü menüm
Sabah
1,5 dereotlu peynirli puğaça
Ara
4 biskrem
Öğle
2 galeta
1 lipton beşli çay
Ara
2 mandalina
1 nescafe
Akşam
2 dilim ekmek
1 dilim peynir

Su : 2 litree
Spor : 80 dk yürüyüş

resmen aburcubur günüm hiç düzgün yemek yok.

Bugünkü menüm
Sabah
Ara
4 biskrem
Öğle
2 galeta
1 lipton beşli çay
Ara
2 mandalina
1 nescafe
Akşam
2 dilim ekmek
1 dilim peynir

Cidden hic yemek yok cok sagliksiz olmus.

ayşe abla. Sabah bildirim yaptım. Baktın mı?bu hafta neler yapmam gerekenlerde yardımcı olsan. Suan bisi eksikmi? Bugün 1litre su 2kiwi,avuç ici kadar et 3kasık yoğurt, cubuk kraker. Sabah 8den beri de dısarıdaym.
baktım canım,yapman gereken bol bol paylaşım bunuda yapıyorsun zaten:KK34:
gün sonunda menünü toplu olarak yazarsın tekrar canım tarif ettiğim gibi:KK76:

ayse ablacım ben bı sure ızınlı olmak ıstıyorum , su sıralar hıc aktıf olamıyorum bıır cok seyı yapmaya kalkınca rayına henüz oturtamadım bı düzen kurup tekrar yarışmaya dönmek en doğru karar dıye dsundum bılmıyorum yanlsta olabılır ama burdakı sorumluluklarımı yerıne getırmeyınce huzursuz oluyor hem takımada zarar vermemıs olurum dıye dusunuyorm en yakın zamanda umarım gerı donerım :KK50:
tamam mervecim kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle yapalım:KK16:sakın diyeti bırakma o kiloları ne zorluklarla verdiğini unutma ve bizi çok bekletme en kısa zamanda seni burada görmek istiyorum,arada uğra tamamen kopma tatlım:KK34:
hakkında her şeyin hayırlısını nasip etsin mevlam:KK54:

Yok aralık ayı sonuna kadar 80 olmak istiyorum.
Yaza kadar da 50olmak
melekcim çizelgende şu an 80 kilo olarak görünüyorsun 80 i çıkar canım:KK34:

Bugünkü menüm
Sabah
Ara
4 biskrem
Öğle
2 galeta
1 lipton beşli çay
Ara
2 mandalina
1 nescafe
Akşam
2 dilim ekmek
1 dilim peynir

seninde dediğin gibi ortada menü yok
yemek yok:KK19:

Selam topik keyifler nasıl

Bugünkü menüm

Kahvatı
3 zeytin
Yarım simit
1 dilim peynir
Çay

Öğlen
Tavuk
Yoğurt çorbası

Arada
1 çay bardağı süt
1 küçük armut

Arada
1 yaş hurma
Yarım muz
Akşam
4 kaşık pırasa
1 kaşık ciğer
Salata

Arada yarım elma

Su 2 lt
Spor yok
2 form çayı

Sabah : domates - peynir - zeytin - peynirli omlet - az bal kaymak - 1 dilim ekmek - lactamil emziren anne içeceği

Öğle : somon - roka salatası - 2 dilim ekmek

Ara : 1 kivi

Akşam : fırında sebze yemeği

Ara : kuruyemiş - bal kaymaklı ekmek

Spor : 1,5 saat
Su : 2,5 lt

X