Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

birazdan ingilizce kursuma gidicem,yürüyerek gidip gelicem:KK55:
diyetede şok la başladım inşallah cumaya etkisini gösterir.ayrıca bu ay 5 kilo vermeyi hedefliyorum inşallah bir aksilik çıkmassa:KK34:
varmı benimle yarışmak isteyen?:KK1:

Ben varim birebir yarislarda hirsliyimdir:-)

Ben varım ablam. Ama ben zor rakibimdir :) 2 ayda 11 kilo verdim yarışabilecek misin benle
şaka bi yana çok iyi olur böyle karşılıklıda yarışsak
zorlu rakipleri severim:KK1:

tamam o halde startı veriyoruz,

21 ekim/21 kasım arası 5 kilo veriyoruz yarışması:KK1:
rakipler:
moni/phalanx

bugünkü kilo tartımızı çekelim,her hafta fotolu olsun tartımız:KK34:

hemen bugünkü kilo fotomu ekliyorum:21:
$IMG_2643.JPG

günaydın şekerlerim:KK3:

yeni bir sürece girdik bugün itibariyle:nazar:

lütfen herkes geçmişi okusun,bir sürü şey yazdım hepsinden haberdar olun:KK24:

kurallar katı bir şekilde işleyecek,hepimizin iyiliği için:nazar:

mesajlarınızı numaralandırın,gün bitiminde ;menünüzü+sporunuzu+içtiğiniz su miktarını+günlük mesaj sayınızı eklemeyi unutmayın:nazar:

hepimiz hemen hemen tatil döneminde kilo aldık,cumaya vaktimiz var ve lütfen en az zararla listeye girebilmek için yediklerinize içtiklerinize dikkat edin.bol bol spor bekliyorum sizden,hiç bir şey yapmaya zamanınız yoksa açın müziği her gün oynayın:KK8:

bana aynı şeyleri , çok rica ediyorum devamlı tekrar ettirmeyin,lütfen ama lütfen geçmişi,yazılanları ve yazdıklarımı mutlaka okuyun:nazar:

kurallara uymadığından dolayı hiçckimsenin takımdan ayrılmasını istemiyorum,buna çok üzülürüm:KK25:üzerimize düşen görevleri,sorumlulukları bilelim:nazar:

kocaman öpüldünüz:KK54:
hadi bismillah...:KK16:

Ablacim gecmisi okumustum kaptan sensin sikiyönetim hakkin:-)

Ben varim birebir yarislarda hirsliyimdir:-)
yağmurum geçmiş olsun canım dişin için:KK16:
tatlım mesajlarını numaralandır:KK34:

hadi bakalım rakipler 3 olduk:KK1:
bugün tartıl ve tartının fotosunuda ekle canım bugün başladık:KK76:

Son düzenleme:
zorlu rakipleri severim:KK1:

tamam o halde startı veriyoruz,

21 ekim/21 kasım arası 5 kilo veriyoruz yarışması:KK1:
rakipler:
moni/phalanx

bugünkü kilo tartımızı çekelim,her hafta fotolu olsun tartımız:KK34:

hemen bugünkü kilo fotomu ekliyorum:21:
Eki Görüntüle 834337

Ablam ben cepten girebiliyorum oğlum yüzünden nasıl resim ekliyeceğimi söyleyebilir misin? Şimdi tartıda 65 çıktım çünkü kahvaltı sonrası yarın sabah aç karnına çıkıp eklesem olur mu

Ya kızlar ben gun icinde cok istahsizim ama gece 2 gibi delicesine aCikiyorum...gece yemek direk kilo biliyorum ama bi kac gundur durum böyle :KK43:((

Ablam ben cepten girebiliyorum oğlum yüzünden nasıl resim ekliyeceğimi söyleyebilir misin? Şimdi tartıda 65 çıktım çünkü kahvaltı sonrası yarın sabah aç karnına çıkıp eklesem olur mu
cepten denedim olmadı yada ben yapamadım bilmiyorum.imkanın olursa pc den eklersin yada cebi kurcala belki sen yapabilirsin:KK1:
olur canım ister bugünkü ister yarınki tartını baz al farketmez:KK34:

Son düzenleme:
selamlar hepınıze umarım herkesın bayramı güzel gecmıstır bayram haftası gırerım dıye düşünüyordum nete ama evdekı net arızalıymış gıremedım haberde verememıs oldum dolayısıyla telden gırmeye calıstım ama net paketım olmadığı ıcın oda sorun oldu umarım herkes ıyıdır gecmısı henüz okuma fırsatım olmadı okuldan geldım ve bseyler yıyıp tekrar gıdıcem aksama gorusuruz ınss kızlar

yağmurum geçmiş olsun canım dişin için:KK16:
tatlım mesajlarını numaralandır:KK34:

hadi bakalım rakipler 3 olduk:KK1:
bugün tartıl ve tartının fotosunuda ekle canım bugün başladık:KK76:

ablacım sabah tartılacağım iddalı olarak başlıorum bir ayda 5 kilo kesin vereceğim hatta veremezsem takımdan ayrılacagım o kadar iddalıyım...

cepten denedim olmadı yada ben yapamadım bilmiyorum.imkanın olursa pc den eklersin yada cebi kurcala belki sen yapabilirsin:KK1:
olur canım ister bugünkü ister yarınki tartını baz al farketmez:KK34:

Tamam :) ben bugün iyi gidiyorum fırında sebze ve et yapıyorum şimdi akşama da ıspanak var kaçamakta yapmadım şimdiye kadar

Ya kızlar ben gun icinde cok istahsizim ama gece 2 gibi delicesine aCikiyorum...gece yemek direk kilo biliyorum ama bi kac gundur durum böyle :KK43:((

canım gece acıkınca bol bol su iç ve meyve ye sakın tatlı filan yeme
mandalina en güzeli :nazar:
güzdüz iştahsız olmak çok iyi
ama neden diyede düşünmüyor değiliöm
canınmı sıkkın yoksa :44:

şimdi adet olmuşum hafif hafif karnım ağrıyor keyfim yok
zaten pazartesi bugün tatil dönüşü
birde adet sancısı eksikti:KK50:

ben akşam tartıldım çok çıktım umarım yanlıştır yoksa çok üzüzlürüm
bayram dönüşü tamam ama okdarda çok olmamalı:26:
sabah tartılayım bakalım nasıl çıkacak

Ya bu aralar biraz canim sikkindi...onun icin gündüzleri pek birsey yiyemiyorum...ama gece acikiyorum...su iciyim ben bol bol...

Ya bu aralar biraz canim sikkindi...onun icin gündüzleri pek birsey yiyemiyorum...ama gece acikiyorum...su iciyim ben bol bol...

birazdan ingilizce kursuma gidicem,yürüyerek gidip gelicem:KK55:
diyetede şok la başladım inşallah cumaya etkisini gösterir.ayrıca bu ay 5 kilo vermeyi hedefliyorum inşallah bir aksilik çıkmassa:KK34:
varmı benimle yarışmak isteyen?:KK1:

merhabalar ben geldim. Ders çalısıyorum. 1litre su. 3mandalina.2pirzola. 2kaşık deniz börülcesi. 2etimek light. Ben kurbanda yememiştim. Bi tek burasını yiyebildgm icin bugün yedim tadımlık. Herkese hayırlı olsun yarışmamız. monicim ben yarısabilirim istersen. Neyine oynuyoruz?

selam ben geldim:KK3:
zayıflama konusunda iddialar artmış güzel:KK1:

ingilizce kursuma yolu uzatarak,yürüyerek gidip geldim:KK55:
extradan adım sayıyorum,günlük ev içi normal adımları saymıyorum sadece yürüdüğüm adımları sayıyorum.mesela dışarıda yürürken açıp eve gelince kapattım.evin içindede adım atmak için yürüyorum ve o zamanlarda da açıyorum.bakalım gün sonunda kaç olacak.

X