Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

ooo harika canım ne güzel eve ekmek girmemesi
eşinide alıştırman çok hoş benimki hayatta alışmaz
canım doğumdan önce aktif spor yapman ne güzel böyle bir geçmişin olduğu için şanslısın
başlaman spora zor olmaz canım maşallah
beslenmen güzel sporuda yaparsın sen canım
zaten 2 çoçuk var spor oluyordur onlara bakmak

Günaydın zayıflamacı topikolarım , herkesler iyidir hafifdir inşallah amin.

Geçmiş olsun diyim öncelikle.....Şeker hastası olman üzücü ama ilacın zayıflatması da sevindirici haber gibi
Kayınvalidemin eşi de şeker hastası ama o hergün iğne vuruyo kendine onun çok ileri aşama sanırım :44:

...3...

inşallah iyi sonuçlar alırsın sen de bacım ...bebekle durumlar nasıl bu arada ?
ara öğünde elma yiyince ben daha çok acıkıyorum

Son düzenleme:
günaydınnn havalar çok soğuk ya donuyorum
cumaya kaldı 2 gün:18:

burda da soğuk valla , sümükler de bitmeyince kıştan tırsmaya başladım ben de :18:
bu cuma ben de veremiycem gibi yaaa , benim bünye direnişte :92::92::92:

insülin direnci hastalığı nasıl bişey kaptanım ? nasıl ölçtürüyosun ,diyetisyen mi yönlendiriyo ? biz de yaptırsak ya ,belki boşu boşuna diyet yapıyoz ,daha kolay veririz kiloları :44:

menü bildirimi

sabah
1 yumurta
domates
salatalık
siyah zeytin
beyaz peynir
şekersiz çay

öğle
tavuk sote -akşamdan kalanı getirdim-
yoğurt

akşam planım
ıspanak veya pırasa -markette hangisini bulursam-
salata

su:2 litre

Evet yaaa ankara soguk bugun.... ufakligi disari çıkaracaktim ama kaldi :)))(

senin Zıpırlar nasil oldular???
benimkilerde alıştı dışarı ne yapıcaz bilmem evde oyalamaya çalışıyorum sümüklüler ama enerjileri fuull maşallah

günaydın kızlar. dersim öğleden sonra vakitte geçmiyor. bu arada 1 tane arkadaşım gördü dedim ya o fark etmiş benim zayıfladığımı. :))
o kadar kilo vermişsin fark edilmemesi mümkünmü bişey demeyende kıskançlığından diyodur
insülin direnci hastalığı nasıl bişey kaptanım ? nasıl ölçtürüyosun ,diyetisyen mi yönlendiriyo ? biz de yaptırsak ya ,belki boşu boşuna diyet yapıyoz ,daha kolay veririz kiloları :44:

canım kan testi yapılıp tespit edilebiliyor
ama geceleri tatlı isteği sürekli yemek yeme isteği yemekten sonra uyku hali yemekten 2 saat sonra bile kendini aç ve kötü hissediyorsun

canım yorum yapacak bişi bırakmıyosun
ama yeşil çay iç mutlaka yağ yakımını hızlandırıyor bir dene

Aynen cnm kendimi tuttuğum için gurur duydum kendimle :)

Anladım cnm tartıda o kiloyu gördükten sonra düşmek kolay oluyor. Yeni bir şey okudum bende ve çok şaşırdım. Kilo alırken hangi kiloda takıldıysan verirkende o kiloda takılabiliyormuşsun. Gerçekten de ben 68 de 3 hafta kalmıştım. Şimdi verirkende 68 de çok takıldım.

...3...

inşallah iyi sonuçlar alırsın sen de bacım ...bebekle durumlar nasıl bu arada ?
ara öğünde elma yiyince ben daha çok acıkıyorum

Kız halen inatçı tatlım 2 gündür kafasını vurmuyor ama az önce annemle görüştüm 2 kez vurmuş.İstediği illaki olacak bu iki yaş sendromu uzun sürmez inşallah

Bu arada öğlen menümüde yazim :

Çorba
Ispanak
Salata

Ara Öğün:

2 galeta çok az peynir

Akşam:

bol yeşillikli salata, ton balığı, çok az yeşil mercimek..

ara Öğün

1 porsiyon meyve

arada yeşil çay içeceğim muhakkak
bugün daha 1 tane içtim

canım yorum yapacak bişi bırakmıyosun
ama yeşil çay iç mutlaka yağ yakımını hızlandırıyor bir dene

doğru ya ben de içeyim biraz bitki çayı...hatta şu çirkinördeğin metabolizma çayından yapayım

Ben de bu kiloda takılıcam o zaman desene ,doğum sonrası bu kilodaydım epeyce bi süre , sonra süt artırma çalışmalarında 70 e dayanmıştım

Kız halen inatçı tatlım 2 gündür kafasını vurmuyor ama az önce annemle görüştüm 2 kez vurmuş.İstediği illaki olacak bu iki yaş sendromu uzun sürmez inşallah

inşallah canım ya....biran önce kafa atmaktan da vazgeçer cadı

Özellikle diyetisyene giden arkadaşlara ;
kan gurbuna göre beslenme diye bişey duydunuz mu /veya uyguladınız mı hiç ? Ara sıra okuyorum nette ama hiç uygulayıp da doğrulatma şansım olmadı. Doğruluk payı nedir acaba ? Mesela doğruysa ben A grubundayım ve kırmızı et tüketmemem gerekiyo , vücudum direk yağ olarak depoluyomuş ve hatta yorgunluk hissi veriyomuş....

65,5 gördüm bugün tartıda sevindimmm
Sabah:
1,5 kepçe çorba

Öğle:
6 y.k semiz otu y.
1 y.k yoğurt
3 y.k ton balıklı salata

Ara:
1/2 porsiyon special k

Kaçamak: 2 tane tutku bisküvi napim dershanedeydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…