Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

1
Günaydın kızlar dün şeker hastası olduğumu öğrendim demiştim doktor glifor isimli bir ilaç verdi internette araştırdığıma göre bu ilaç rejimle birlikte acayip zayıflatıyormuş babam da aynı ilacı kullanıyor adam dünyaları yiyor hiç kilo almıyor sizin de çevrenizde bu ilacı kullanan var mı

Günaydınlar

tatlım çok geçmiş olsun, ALLAH daha büyük dert vermesin.

bu sabahki menümü yazim ( dün yazdığım diyete başladım )

Kibrit kutusu kadar peynir
1 dilim çavdar ekmeği
söğüş Salatası

3 bardakta şekersiz çay içtim.
Çayın fazla kalorisi yok ama demir eksikliği yapıyor bunu biliyorummm

10:30 da ara öğün olarak 1 elma yiyeceğim
Bakalım hayırlısı başladık bu listedeki diyete ALLAH'ım utandırmasın...

Gunaydin canim o ilaci kullanmadim ama ayni etkiye sahip baska bi ilaci kullandim. Seker hastasi degilim sirf zayiglamak icin kullanmistim ise yaradi tabi sonrasinda geri aldim. İlacin yan etkisi yok diye hatirliyorm.

Gunaydinlarrr herkeslerree :)))

içtim cnm yemedim :) zafer bizim

supersin cnm :)) yenilmedik gurultulara yaşasın :)))

10 tane dolma cok degil mi yaaa :)) 5 6 da kalsa cok cok cok daha guzel bi menü olurdu :)))) ama yine de guzel :)))

Metformin icerdigi icin insulin direncini kiriyor bağırsaklarda emilimi azaltiyor..ve gercekten kilo verdiriyor....

Sekersiz cayin kalorisi yok gercekten demir kismini yeni duydum sasirdim.
yeni diyetin hayirli olsun bakalim. Listeyi nereden almistn.

Menudeki tek eksik et urunleri kalan super... Ahh birde spor olsaydi.

Sekersiz cayin kalorisi yok gercekten demir kismini yeni duydum sasirdim.
yeni diyetin hayirli olsun bakalim. Listeyi nereden almistn.

Ablamın bir komşusu diyetistene gidiyordu ve çok güzel kilo verdi

Bu diyeti uygulamak istememin sebebi;

Belli bir liste yok öğlen sebze yediysen akşam et ve et ürünleri yemelisin yalnız işte ara öğünlerde belli kritterler var onlara uymam gerekiyor ama öğünlerin vazgeçilmezi yoğurt ve salata, zaten bunlarda bildiğim şeyler..

Bu arada 1 bardak yeşil çay içtim ( kahve içmemeyi düşünüyorum ama bakalım nasıl olacak.)

günaydın kızlar. dersim öğleden sonra vakitte geçmiyor. bu arada 1 tane arkadaşım gördü dedim ya o fark etmiş benim zayıfladığımı. :))

selam şekerler

cnm menün çok güzel. bir şey soracağım çizelgen 89 diyor geri kilo mu aldın 92 oldun
evet tatlım kilo aldım şöyleki,haziran temmuz ağustos ve eylülün 20 sine kadar rejime ara verdim.çünkü yazın düzenim olmuyor listelerime uyamıyorum.eylül 20 itibariyle tekrar rejimdeyim,tartıda 85,6 yı görmüştüm

geçmiş olsun canım.ilacını kullanmalısın,kan şekerini düzenleyeceği için zayıflamanada yardımcı olacak.ben insülin direnci hastasıyım bizlerde aynı ilaçları kullanıyoruz.

Kahvesiz olmuyo kahve bana enerji veriyor. diyette olmaya gerek yok bir ogun sebze bir ogun et herkesin yemesi gerekir. Dene bakalim liste basarili olursa bnde uygularim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…