Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

oyyy ne gusel ınsallah bı gun anne olmayı rabbım banada nasıp eder ama once su kıloları vermem lazım

guzel cnm guzel hırs olması super gıdecek bu yaglar ıste o kadarr

İnşallah inşallah aminnnn....
evli misin ,kaç yaşındasın ,unuttum ben bilgileri :44:

adım sayarı nereden alabilirz ki ?

tamam cnm benm senıde o zaman dahıl ederız lısteye nasıl ıstersen

bı bakayım cnm oraya bende bu tarz sıtelere baya bı takıldım en son fıttıngoda kaldım memnun olunca

Saol cnm

Fittingo cepten çok zor oluyo:S uygulamasını indirdim o da çok başarısız
Bilgisayardan süper ama :)

oyyy ne gusel ınsallah bı gun anne olmayı rabbım banada nasıp eder ama once su kıloları vermem lazım

guzel cnm guzel hırs olması super gıdecek bu yaglar ıste o kadarr

yok cnm evlı degılım , dırekten dondum , 23 yasındayım

dah küçükmüşün kız ,iyi ki dönmüşün direkten
hele bi zayıfla ,şişko şişko da gelinlik giyilmez zaten değil mi

dah küçükmüşün kız ,iyi ki dönmüşün direkten
hele bi zayıfla ,şişko şişko da gelinlik giyilmez zaten değil mi

kız kucukumdecevremde bekar kalmadı evde kalacam bu gıdısle nisandaydı dugun o zamana kadar verırdımde nasıp degılmıs ama acayıp oturdu ıcıme kac gundur ruh gıbydım takımdan ızıne ayrıldım sız geldınız takım canlandı bende canlandım gerı sahalara dondum

1-hanımlar bız cokmu kalabalıklaştık yada herkes buradada mı forumda enson yazdığım mesajı bulamıyorum bulsam enbasa donene kadar 15 dk gecıyor tek tek okumaktan :S

3
dun ki menüm_

100 grm beyaz peynır
2 domates
9 zeytın
2 dılım ekmek

ogle

4 kasık pilav

aksam
3 kasık pilav
4 cıg köfte

ara
3 bardak sekersız cay
(annemlere yemek yapdım yoldan gelıorlar dıye bulgr pılavının tuzu olmusmu pilav pısmısmı dıye kontrol ederken 2 kasık pşlavda oyle yedım ( )))

spor yok
su 2,5 lt

5+kaptancıgım yarın belkı gıremeyebılırım
ısyerınde arızamız var ekıpgelıcek de eve kaçta donerım hıc bılmıyorum.gırebılırsem sabah gırecegım gıremezsemde aksam erken dönersek aksam ama hıc gıremeyebılırım yarın yoğun bır gun olucakta bılgın olsun.

buarada kaptanım senden ve takımdan ozur dılıyorum arada gıremıyorum ama ıs yoğunluğundan bazen cpk yoğun oluyoruz
yoksa keyfı degıl.

canm pılavlı bı gun olmus senın ıcın , cogu arkadas gıbı sende aksam yemegını atlıyorsun onu ıhmL ETme derım
1-hanımlar bız cokmu kalabalıklaştık yada herkes buradada mı forumda enson yazdığım mesajı bulamıyorum bulsam enbasa donene kadar 15 dk gecıyor tek tek okumaktan :S

evet cnm kalabalıklastık 12.takımdakı arkadaslarda artık bızımle

bu ne listesi ben ne kaçırdım kızlar yaaa

7
bende akıllı telefon yok (
pedometrem var voit marka ama sureklı taktığım yerden düşüyor .cebıme koysamolurmu ılle pantolana takmak lazımmı ?,(bırde onun sıfırlama tusu dısarda el değse sıfırlanıyor o neolucak?

cebde sayıyorsa olabılır ama pantolona takacaksak o ıs bende sıkıntılı olur soylekı bazen ıs geregı egılıp doğrulmak olmadık yerlere bakmak ıcın ıyıce çömelmek gerekiyor oda osırada dusebılır .normal yere düşse sıkıntı yok ama suya dusebılır yada delıge dusebılır.

ona neyapabılırım bılemedım kararsızım.
oylama nezamana kadar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…