Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

7
bende akıllı telefon yok :KK43:(
pedometrem var voit marka ama sureklı taktığım yerden düşüyor .cebıme koysamolurmu ılle pantolana takmak lazımmı ?,(bırde onun sıfırlama tusu dısarda el değse sıfırlanıyor o neolucak?

cebde sayıyorsa olabılır ama pantolona takacaksak o ıs bende sıkıntılı olur soylekı bazen ıs geregı egılıp doğrulmak olmadık yerlere bakmak ıcın ıyıce çömelmek gerekiyor oda osırada dusebılır .normal yere düşse sıkıntı yok ama suya dusebılır yada delıge dusebılır.

ona neyapabılırım bılemedım kararsızım.
oylama nezamana kadar?

voıt aslında ıyı bır marka cnm ve dusmemesı lazım :26: oylama en yakın zamanda sona erecek cnmda adım sayarlar temın edılıp bır an once baslayacagız cebtete sayıp saymadıgını denemek lazım ama en guzelı bele takmak ben onume takıyorum pantolon fermarının yanına

kız kucukumdecevremde bekar kalmadı :KK9: evde kalacam bu gıdısle nisandaydı dugun o zamana kadar verırdımde nasıp degılmıs :KK52: ama acayıp oturdu ıcıme kac gundur ruh gıbydım takımdan ızıne ayrıldım sız geldınız takım canlandı bende canlandım gerı sahalara dondum

yakın zamanda ayrıldınız yani :KK50:
hayırlısı buymuş diyelim veeee önümüzdeki maçlara bakalım ,hem zayıflayıp çıtır çıtır olunca daha iyilerini bulursun kız :KK34:
evde kalma meselesine gelince ; 33 te evlendim ben ,panik yapma vaktin çok :KK9::KK9::KK9:

aynı durum bendede var bende kararsızım .işyerınde sıkıntı.2 de bır düşerse bırde rezıl olmak var :KK43:

düşme değil de , nereme takıcam onu ben , zaten belim kalın bi de onu takarsam :KK53:

yakın zamanda ayrıldınız yani :KK50:
hayırlısı buymuş diyelim veeee önümüzdeki maçlara bakalım ,hem zayıflayıp çıtır çıtır olunca daha iyilerini bulursun kız :KK34:
evde kalma meselesine gelince ; 33 te evlendim ben ,panik yapma vaktin çok :KK9::KK9::KK9:

düşme değil de , nereme takıcam onu ben , zaten belim kalın bi de onu takarsam :KK53:
2 hafta olmadı daha cnm ayrılalı, evde kalma pek sorun degılde herkesın bı nasıbı vardır ben ole ınanıyorum er yada gec olur dıye dusunuyorumda , bırden herseyın tepe taklak olmasını hazmedemıyorum daha facemden kaldıramadım duruyor olece oda kaldırmıyor bende bakalım sonu ne olacak
canm ben onu pantalonun fermarına yakın takıyorum uzerıme bol gıydıgım ıcın yapısan seyler gıymedıgım ıcınde bellı olmuyor:KK9:

Son düzenleme:
Selam kızlar :) Sabah erkenden tartıldım canım sıkıldı 55.2 gibi bişey cıktı halbuki pazartesi 54.4 lerdeydim. Hani öle çok bişeyde yemediğim halde neden öyle yüksek cıktı bilmiyorum. Şişkinlik var bir de tuvalete tam çıkamıyorum ondan mı acaba. Kahvaltıya hic kalamadım geç kalıyorum diye okulda atıştırdım. Bugünkü menü fazla gibi ama bu her yediğimin arasında en az bir saat var.
Bugün
Sabah
1 peynirli tost
Ara
1 petibör bisküvi
1 elma
Öğle
1 kase çorba
4 kaşık et haslama
1 küçük sandwich ekmek
Ara
1 nescafe
1/4 tablet çikolata

İçilen Su : 2 litre
Spor : birazdan spor salonuna gideceğim.

2 hafta olmadı daha cnm ayrılalı, evde kalma pek sorun degılde herkesın bı nasıbı vardır ben ole ınanıyorum er yada gec olur dıye dusunuyorumda , bırden herseyın tepe taklak olmasını hazmedemıyorum daha facemden kaldıramadım duruyor olece oda kaldırmıyor bende bakalım sonu ne olacak
canm ben onu pantalonun fermarına yakın takıyorum uzerıme bol gıydıgım ıcın yapısan seyler gıymedıgım ıcınde bellı olmuyor:KK9:

Çok yeniymiş canım yaa , herşeyin hayırlısı , çok ağır geçecek bu dönem ama emin ol geçecek ( sana göre yaşlı sayılırım ,tecrübe konuşuyor yani :KK34: )

Sorun nedir bilemiyorum ama bildiğim tek bişey var ; kendinden daha değerli hiçbişey yok ,sadece buna göre davran gerisi kolay :KK34:

Selam kızlar :) Sabah erkenden tartıldım canım sıkıldı 55.2 gibi bişey cıktı halbuki pazartesi 54.4 lerdeydim. Hani öle çok bişeyde yemediğim halde neden öyle yüksek cıktı bilmiyorum. Şişkinlik var bir de tuvalete tam çıkamıyorum ondan mı acaba. Kahvaltıya hic kalamadım geç kalıyorum diye okulda atıştırdım. Bugünkü menü fazla gibi ama bu her yediğimin arasında en az bir saat var.
Bugün
Sabah
1 peynirli tost
Ara
1 petibör bisküvi
1 elma
Öğle
1 kase çorba
4 kaşık et haslama
1 küçük sandwich ekmek
Ara
1 nescafe
1/4 tablet çikolata

buyuk ıhtımL tuvalete cıkamadıgın ıcındır cnm, cıkolata ve petıbor dısında ıyı bı menu canım

ÖNERİ (lınke tıklayıp ogrenebılırsınız )
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ma-zayiflama-yarismasi-7664.html#post31949520

Moni EVET
hrnsnr
sky87
kelebeklerhepbekler
Nice15 EVET
yagmur3872
turuncu EVET
iris HAYIR
alsen EVET
efsax EVET
TheBeyin
adayaren38 EVET
phalanx HAYIR
çirkinordekyavrusu
maviask
rabia1984

Ben şu anda onu yapmayayım çünkü o kadar adım imkanım olmuyor. Belki haftaya başlayabilirim eski telim adımsayarlıydı onu yanıma alarak ancak.

Bugün
Sabah
1 peynirli tost
Ara
1 petibör bisküvi
1 elma
Öğle
1 kase çorba
4 kaşık et haslama
1 küçük sandwich ekmek
Ara
1 nescafe
1/4 tablet çikolata

tuvalet için kayısı vs denedin m , ya da sinameki falan ? ama sinameki uzun kullanılmamalı diye biliyorum ...
spor da yapıyosan çok da ağır değil gibi yediklerin ama bilemedim atbi :44:

Çok yeniymiş canım yaa , herşeyin hayırlısı , çok ağır geçecek bu dönem ama emin ol geçecek ( sana göre yaşlı sayılırım ,tecrübe konuşuyor yani :KK34: )

Sorun nedir bilemiyorum ama bildiğim tek bişey var ; kendinden daha değerli hiçbişey yok ,sadece buna göre davran gerisi kolay :KK34:
evet cnm son bır aydır zaten ruh gıbıydım ayse abla bılır. fazlasıyla agır gecıyor hıc bısey yapasım yok ole yataktan hıc cıkmak ıstemıyorum ama cabalıyorum ıste daha kotu olmamak ıcın sorun bızım bırbırımızı tanımıs olmamaz dıyeyım cnm cunku bı cok sorun var kısaca ozetleyebılecek olan kelıme o , bende kendı kendımı ole kandırıyorum ole toparlıyorum zaten yoksa aklım baska kalbım baska soluyor

Ben şu anda onu yapmayayım çünkü o kadar adım imkanım olmuyor. Belki haftaya başlayabilirim eski telim adımsayarlıydı onu yanıma alarak ancak.
senınde oyuna evet yazıyorum o zaman zaten herkes elınde tehmın ettıkten sonra baslayacagız
Bu liste adım için mi yoksa fittingo içinmi

bana bugün neler oluyor neden bişeyleri anlamıyorum yaa
yok tatlım onun ıcın degıl adımsaymak ıcın bu lıste ısteyen fıttıngoyada uye olabılır tabı
Akşama sadece bitki çayı içersem bisküvi ve çikolata sorun olmaz sanırım bakalım.

yanı sorun olmaz cnm daha sporada gıdecekmıssın suyuda guzel ıcmıssın bu saate kadar, tuvalet ıcınde rezene cayı faalan ıc bagırsaklarını calıstırsın tatlım

tuvalet için kayısı vs denedin m , ya da sinameki falan ? ama sinameki uzun kullanılmamalı diye biliyorum ...
spor da yapıyosan çok da ağır değil gibi yediklerin ama bilemedim atbi :44:

Tuvalet filan için aslında bende fissür ve hemoroid var maalesef son iki aydır çok arttı. Doktora gitsem ameliyat diyecekte ama daha önce gittiğimde kabız filan olunca kullanmak icin ilaç vermişti ara ara bir hafta şeklinde yani kabız olunca bir hafta kullanmak lazım diyorum onu mu kullansam.

Tuvalet filan için aslında bende fissür ve hemoroid var maalesef son iki aydır çok arttı. Doktora gitsem ameliyat diyecekte ama daha önce gittiğimde kabız filan olunca kullanmak icin ilaç vermişti ara ara bir hafta şeklinde yani kabız olunca bir hafta kullanmak lazım diyorum onu mu kullansam.

gecmıs olsun cnm onu kullanabılırsın ama kabız ısen kullanman daha dogru gercı tam yapamıorm dıyorsun kullanmanda bı sakınca olmaz sanırım

X