Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

adım sayarla ugrasacak bıseysı yok cnm belıne takacaksın o sayacak sen takılacaksın nasıl ıstersen tatlım benım

belimde koca bir tır tekerleği var diyorum sen ne diyosun
işyerinde takamam hakkaten ya , bu adım işinde ben olmayayım

GAYET SUPER BI MENU CNM sporda ufaklık sanıırım

belimde koca bir tır tekerleği var diyorum sen ne diyosun
işyerinde takamam hakkaten ya , bu adım işinde ben olmayayım

tamam tatlım sen nasıl ıstersen kız o kadar buyuk bısı degıl bellı olmuyor bende adım sayar kullanıyorum telefonla ugrasmak zor geldı banada :)) telıde cebıne koyuyorsun o sayıyor bı ara sadece kosu bandına cıktıgım zaman takıyordum adımsayarı

Son düzenleme:
kızlar hepımızın hemen hemen elınde akıllı telefonlar var olmayanlar ıcınde bı kolay yolu var , gunluk adımlarımızı sayalım , telefonu olanlar telefonlarına pedometre uygulaması ındırsın ,olmayanlar ıse 3-4 tl ye adım sayar satın alabılır .gunde 10.000 adım 400 kalorı demek .spor yapamadıgımız zamanlar adımlarımızı cogaltarak hem fazlalıklarımızı yakarız hemde onu ordan tamamlarız . gun gunde adım tablomuz olur onu ben tutarım eger onerıyı kabul edersenız hatta asagıda bır ornek vereyım .sız sadece aksamları adım sayınızı yazmanız yeterlı olucak ne dersınız 20 gunluk bı tablo olucak yarısma gıbı dusunun 20 gun sonunda en cok adım atan yada 20 gun sonunda daha cok kılo verene ufak tefek hedıye verırız

Moni EVET
hrnsnr
sky87
kelebeklerhepbekler
Nice15
yagmur3872
turuncu EVET
iris HAYIR
alsen
efsax EVET

TheBeyin
adayaren38
EVET

Günde 10 Bin Adım Atmak Yaklaşık 400 Kalori Yakılmasını Sağlıyor!!
İsim
soslusarma:26:
nehir6161 :26:
gülfuren :26:
fundaacar :26:
efsax :26:
Başlangıç Kilo
75.9
58,9 kg
60,5 kg
Hedef
55 kg
kg
Son Kilo
1.Gün
3.000
15.800
3.000
5.400
2.Gün
2.000
12.500
5.650
10.639
3.Gün
20.000
4.700
5.767
ORTALAMA
16.100
4.450
7.269

şu adım işi telefonla nasıl oluyor arkadaşlar bi anlatın yapabileceğim bişeyse bende varım

şu adım işi telefonla nasıl oluyor arkadaşlar bi anlatın yapabileceğim bişeyse bende varım

CANM TELEFONUNNA pedometre uygulamasını ındırıp sabah o uygulamayı acıyorsun o sallandıkca yanı sen hareket ettıkce adımlarını sayıyor adım uzunlugunuda ayarlıyorsun cebınde duruyor tel aksamda bakıyorsun . bana adım sayar almak daha kolay geldı :26:

Saol cnm :) inş. Olucam hırs yaptım :)

tamam indiriyorum şimdi becerebilirsem bilgilendiririm olmazsa bende adım sayar alırım aldığımda bende katılırım

tabiki evet arkadaşlar çok güzel ya

Tatlım ben de yapamam oğlum 2 aylık ve canavar gece 3-5 arasını arabada geçirdik ancak uyudu. 1-2 ay sonra ancak yapabilirim ama şimdi pilatesimi yapıyorum

tamam indiriyorum şimdi becerebilirsem bilgilendiririm olmazsa bende adım sayar alırım aldığımda bende katılırım
tamm cnm benm sıparıs verdınmı hemen elıne ulasıyor zaten
tabiki evet arkadaşlar çok güzel ya
sevındım cnm senınde evet demene ıkı olayda bızım ıcın cok guzel motıvasyon olacak

Tatlım ben de yapamam oğlum 2 aylık ve canavar gece 3-5 arasını arabada geçirdik ancak uyudu. 1-2 ay sonra ancak yapabilirim ama şimdi pilatesimi yapıyorum
tamam cnm benm senıde o zaman dahıl ederız lısteye nasıl ıstersen
inşallah canım
bende " diyet arkadaşım" diye bir site var oraya takılıyordum
bir bak istersen oda güzel

bı bakayım cnm oraya bende bu tarz sıtelere baya bı takıldım en son fıttıngoda kaldım memnun olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…