Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selam kızlar :) 12.gruptan geldim. Beraber zayıflayalım birbirimizi motive edelim.
Benim kilolarımın sebebi hamilelik tam 27 kilo aldım ve dünya tatlısı bi oğlum oldu :) daha 2 aylık anneyim

hosgeldin takima Allah anali babali buyutsun insallah...

takim kalabalik olur insallah renk gelir takima.

Çok salata yemiştim o yüzden doydun meyveyle
Yürüyüş yapmaya çalışıyorum eşimi kandırabilirsem :) evde kondisyon bisikletim var ama dikişlerim açılır diye korktuğumdan sürmüyorum. 6 ay olsun spor salonuna gidicem. Ben zaten çocukluğumdan beri boks yapıyorum o yüzden hiç kilo problemim olmamıştı bi idmanda 1-1.5 kilo düşüyodum.

kizlar kendimi tanitayim. yagmur 26 yasindayim bir haftalik sozluyum. yaza incecik gelin olacam. sinif ogretmeniyim batmanda gorev yapiyorum. bekar hayatin duzensizligi yuzunden takimin kacamaklari en fazla kacamak yapanlarindan biriyim

spor gecmisi super desene. leslie ile 1 mil dene derim senin icin en uygun o bence.

günaydınn şimdi kızımla kahvaltımı yapıyorum sanırım tanışma zamanı

bende tanışayım o zaman 29 aylık bir oğlum ve 13 aylık bir kızım var bende çalışıyorum ama ücretsiz izindeyim 1 ay sonra başlıyacagım işe
bende kısa aralıkla hamile kaldığım için 10 kg fazlam var inşallah hep beraber kurtulurum bu fazlalıklardan

Günaydın herkese
12. takımdan geldim ve sanıyorum yeni takımında en çıtır üyesiyim
19 yaşındayım hemşireyim işten yeni ayrıldım bu sene hem ygs'ye hem de kpss'ye hazırlanıyorum.
Ayın 23'ünde dershanem açılıyorum p.tesi,salı,perşembe,cuma günleri öğlen saat 1'e kadar falan paylaşımda bulunamayabilirim bilginiz olsun kilo bildirimini cuma yapamayabilirim çoğu zaman o tür durumlarda bir gece önceden bildirim yaparım ama
68.6 ile başladım 12. takıma katılalı iki hafta kadar oldu sanıyorum ve şu an 66.9'um 66'yı görmüştüm ama bir iki günde hemen bir kilo almışım bu hafta acilen vermeliyim.
Bu arada öncelikli hedefim 55

Son düzenleme:
sabah kahvaltım:

1 kupa ıhlamur çayı
1 haşlanmış yumurta 2 zeytin
3 dilm peynir
domates salatalık
1 şeftali 1 erik
2 tane ceviz

bugün spor yapamıcam grip beni çok halsiz yaptı kolumu kaldırmaya halim yok

sabah kahvaltım:

1 kupa ıhlamur çayı
1 haşlanmış yumurta 2 zeytin
3 dilm peynir
domates salatalık
1 şeftali 1 erik
2 tane ceviz

bugün spor yapamıcam grip beni çok halsiz yaptı kolumu kaldırmaya halim yok
Geçmiş olsun alsen umarım bir an önce atlatırsın bebişler nasıl :26:

Selam arkadaşlar ,
buraya mı taşındık :44:
Bütün ekip mi geldik ,herkese yer var mı

Merhaba kızlar,

Ben 12.takımdan rabia.29 yaşındayım evliyim ve çalışıyorum.20 aylık bir kızım var.

Gruba katıldığımda 90 kgdım.Şuan 86 kiloyum.artık buradan devam edecekmişiz bizide aranıza aldığınız için grup adına teşekkür ederim.
gün içerisinde daha grupta daha aktif oluyorum.akşamları fazla giriş yapamıyorum.bunuda şimdiden bildireyim arkadaşlar.

Selam arkadaşlar ,

Günaydın
Evet iris buraya taşındık hepimiz geldik ama sanıyorum sen ve alsen deneme süresindesiniz burada eski takımda listeye alınmadığınız için öyle oudum geçmiş sayfalarda

Allah bagislasin cocuklarini. 2 cocuk ve 10 kilo fazla cok iyi yaa...

Ayyy super oldu takim canlaniyor valla :))

evet super oldu. ayy heyecan yaptim...

ayni kiloda sayiliriz benimde hedefim 56 derdim acil vermek degil kalici vermek istiyorm...

Günaydın
Evet iris buraya taşındık hepimiz geldik ama sanıyorum sen ve alsen deneme süresindesiniz burada eski takımda listeye alınmadığınız için öyle oudum geçmiş sayfalarda

geçen hafta listeye girmiştik ama gene mi başvuru süresi

Selam arkadaşlar ,

vardir galiba moni ( ayse abla) gelir birazdan. o herkese kucak acar...

grup olarak hosgeldiniz. tek tek tanimak zaman alacak ama kaynasiriz.

Allah bagislasin cocuklarini. 2 cocuk ve 10 kilo fazla cok iyi yaa...

evet super oldu. ayy heyecan yaptim...

ayni kiloda sayiliriz benimde hedefim 56 derdim acil vermek degil kalici vermek istiyorm...

Evet bende öyle bir gitse şu kilolar gelmemek üzere çok sevineceğim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…