Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba artık bu grupta yarışacağız sanırım:) Ben yeni katılanlardanım. 56.4 ile başladım boy 153. Günlük spor 50 dk yürüyüşüm var. Çizelgede 54.4 e düştüm gösterdim ama sanırım 54.8 şimdilik. Bakalım bu cuma ne olur.

Geçmiş olsun alsen umarım bir an önce atlatırsın bebişler nasıl :26:
teşekkür ederim oğlan idare eder ama ana kız fena grip olduk:2:

Selam arkadaşlar ,
buraya mı taşındık :44:
Bütün ekip mi geldik ,herkese yer var mı :KK53:
var bacım olmazmı hem bizi almıcaklarda kimi alcaklar ekibe:KK19:

Cnm sezaryen olalı 2 ay oldu dikişlerime zarar verme mi
6 aydan önce spor önermiyorlar yine de ben hamile pilatesi yapıyorum
daha çok yeni doğum yapmışsın senin için en iyi spor yürüyüş canım hamile platesi de yapma bence sık dişini biraz allah korusun dikişlerinde sıkıntı olur daha çok canın yanar 2 ay daha sabır et:KK34:

daha çok yeni doğum yapmışsın senin için en iyi spor yürüyüş canım hamile platesi de yapma bence sık dişini biraz allah korusun dikişlerinde sıkıntı olur daha çok canın yanar 2 ay daha sabır et:KK34:

Aynen cnm bol yürüyüş zaten iyi gittiğime inanıyorum. Ben 82 ile doğuma gitmiştim. Çıktığımda 76 olmuştum. 2 ayda iyi toparladım :)

Selam arkadaşlar;

artık yeni grubumuzda yeni menülerimizi yazarak başlayalım.

Ispanak yemeği+yoğurt
Yoğ.havuç
Beş.Soslu kabak

hepsinden azıcık yiyeceğim ama akşama kadar acıktırmaz inş.

Takımda mıyım değil miyim bilmiyom ama ben bildirimimi yapayım ;
sabah
1 haşlanmış yumurta
domates
salatalık
8 siyah zeytin
maydanoz
yeşil biber
şekrsiz çay

öğlen
1 tabak taze fasulye
1 kase cacık
az tavuk çorbası

akşam planım
zeytinyağlı kabak
salata......

Kendimi de tanıtayım ;
36 yaşındayım , İstanbul/Sarıyer deyim , Peyzaj Mimarıyım , 14 aylık bir kızım var , onun bakımıyla ilgili herşeye karışan da bir herifim var :KK1:
Yarışmacı bütün arkadaşlarıma başarılar dilerim :KK16:

Bir de benim bir sorum olacak ;
ben çalışıyorum ve bebeğimden dolayı spor yapamıyorum maalesef :KK50::KK50::KK50: Spor yapmasak da takımda yer alabiliyo muyuz :44:

öğlen menüm:
1 kocaman kase yoğurt
1 tane erik
1 tane dokuzlu çay içiyorum şimdi

selam 8.takım sakinleri:KK3:

Insallsh :))

Bu arada organik gida işiyle ugradiyorum demişsin. .biraz acabilir misin :))
tatlım organik sertifikalı bal üretiyoruz ve satıyoruz.çok kısa zamanda da hayata geçireceğimiz yine organik sertifikalı ürünler satış yeri projemiz var aklımızda.

günaydın hanımlar giremedim 3 gundur
cuma toplantıdaydım cumartesı dondum yorgunluktan uyudum fılan sonra da aksamda erken yattm pazarda yıne yorgunluk ev ıslerı vs den gıremedım :KK43:

giremeyeceğini önceden bildirdiğin için sorun yok:KK34:

kaptan nıye bırlestı takımlar? (sadece meraktan sordum bır sakıncası yok benım ıcın daha kalabalık bır aıle olduk neguzel D: )
canımcım,12.takım dağılmak üzereydi bazı sorunlardan dolayı,bizimde izinler sebebiyle sayımız 5 e düşmüştü.bizde her iki takım için birleşme kararı aldık:KK34:

kız olmak ne zor ya iş toplantısına gittim günü birlik dolgu topuklu ayakkabı vardı.aksam artık ayaklar acıdı sabah eve vardım kı ayaklarım su toplamış:KK43: sımdı 2 gundur ayakkabı gıyemıyorum dışarı çıkmam gerekırde gıyersem 10 metre yolu 10 dkda gıdıyorum ayağımın acısından topallıyorum :KK43:((
offf offf:KK43:
geçmiş olsun tatlım,oyy çok acır:KK31:

selam kizlar 3 gundur giremedim ev tasima sorunum vardi cok sukur tamamen yerlestim. bu surede duzenli yemek yoktu surekli hazir yedim:-( ama hic oturamadim. yorgunluk ve uykusuzluk bitirdi beni. yilin ilk egitim ogretim gununu yorgun acacagim...
yeni evinde güle güle otur tatlım:KK16:okulundada kolaylıklar diliyorum:KK54:

Günaydın herkeslere...hepimiz icin güzel bi hafta olsun insallah :))
selam canım,inşallah:KK16:

Bende kendimi tanıtayım :)

25 yaşındayım tasarımcıyım. Web sitesi yapıyorum. Yeni anne oldum
memnun oldum,bebişini güle güle sağlıcakla büyüt,maşallah:nazar:

Çok salata yemiştim o yüzden doydun meyveyle
Yürüyüş yapmaya çalışıyorum eşimi kandırabilirsem :) evde kondisyon bisikletim var ama dikişlerim açılır diye korktuğumdan sürmüyorum. 6 ay olsun spor salonuna gidicem. Ben zaten çocukluğumdan beri boks yapıyorum o yüzden hiç kilo problemim olmamıştı bi idmanda 1-1.5 kilo düşüyodum.
spor geçmişi güzel hemde bayanlara pek yakın olmayan bir dal,süpersin.bencede yürüyüşlerle devam etmelisin bir süre daha:KK8:

günaydınn şimdi kızımla kahvaltımı yapıyorum sanırım tanışma zamanı

bende tanışayım o zaman 29 aylık bir oğlum ve 13 aylık bir kızım var bende çalışıyorum ama ücretsiz izindeyim 1 ay sonra başlıyacagım işe
bende kısa aralıkla hamile kaldığım için 10 kg fazlam var inşallah hep beraber kurtulurum bu fazlalıklardan
memnun olduk tatlım.yavrularını Allah bağışlasın sağlıkla büyüt,maşallah:nazar:

Günaydın herkese :KK3:
12. takımdan geldim ve sanıyorum yeni takımında en çıtır üyesiyim :KK9:
19 yaşındayım hemşireyim işten yeni ayrıldım bu sene hem ygs'ye hem de kpss'ye hazırlanıyorum. :KK61:
Ayın 23'ünde dershanem açılıyorum p.tesi,salı,perşembe,cuma günleri öğlen saat 1'e kadar falan paylaşımda bulunamayabilirim bilginiz olsun kilo bildirimini cuma yapamayabilirim çoğu zaman o tür durumlarda bir gece önceden bildirim yaparım ama :KK61:
68.6 ile başladım 12. takıma katılalı iki hafta kadar oldu sanıyorum ve şu an 66.9'um 66'yı görmüştüm ama bir iki günde hemen bir kilo almışım bu hafta acilen vermeliyim. :KK61:
Bu arada öncelikli hedefim 55 :KK61:

hoşgeldin canım,memnun olduk.bu arada evet çıtırımızsın ve bir de pıtırcığımız var 15 yaşında:KK1:
inşallah hem iş konusunda hemde kiloda hedeflerine ulaşırsın:KK16:

sabah kahvaltım:

1 kupa ıhlamur çayı
1 haşlanmış yumurta 2 zeytin
3 dilm peynir
domates salatalık
1 şeftali 1 erik
2 tane ceviz

bugün spor yapamıcam grip beni çok halsiz yaptı kolumu kaldırmaya halim yok:KK50:
manün harika:KK34:
geçmiş olsun canım biz de ailece gribiz:KK31:

Selam arkadaşlar ,
buraya mı taşındık :44:
Bütün ekip mi geldik ,herkese yer var mı :KK53:
selam canım evet yeni eviniz burası:KK1:
sıkışırız,gönlümüz geniş:KK16:

Merhaba kızlar,

Ben 12.takımdan rabia.29 yaşındayım evliyim ve çalışıyorum.20 aylık bir kızım var.

Gruba katıldığımda 90 kgdım.Şuan 86 kiloyum.artık buradan devam edecekmişiz bizide aranıza aldığınız için grup adına teşekkür ederim.
gün içerisinde daha grupta daha aktif oluyorum.akşamları fazla giriş yapamıyorum.bunuda şimdiden bildireyim arkadaşlar.
rica ederiz tatlım hoşgeldiniz:KK16:
bebişini sağlıcakla büyüt,maşallah:nazar:

geçen hafta listeye girmiştik ama gene mi başvuru süresi :KK53:
geçen hafta listede yer almamışsınız,bu hafta bizim listeyle başlıyorsunuz tatlım:KK34:

Merhaba artık bu grupta yarışacağız sanırım:) Ben yeni katılanlardanım. 56.4 ile başladım boy 153. Günlük spor 50 dk yürüyüşüm var. Çizelgede 54.4 e düştüm gösterdim ama sanırım 54.8 şimdilik. Bakalım bu cuma ne olur.
merhaba hoşgeldin:KK16:

Selam arkadaşlar;

artık yeni grubumuzda yeni menülerimizi yazarak başlayalım.

Ispanak yemeği+yoğurt
Yoğ.havuç
Beş.Soslu kabak

hepsinden azıcık yiyeceğim ama akşama kadar acıktırmaz inş.
tatlım menün hafif ve güzel,acıkmamak için ara öğün yapabilirsin:KK34:

Takımda mıyım değil miyim bilmiyom ama ben bildirimimi yapayım ;
sabah
1 haşlanmış yumurta
domates
salatalık
8 siyah zeytin
maydanoz
yeşil biber
şekrsiz çay

öğlen
1 tabak taze fasulye
1 kase cacık
az tavuk çorbası

akşam planım
zeytinyağlı kabak
salata......
takımdasın şekerim:KK1:
menün çok güzel ve hafif:KK9:

Kendimi de tanıtayım ;
36 yaşındayım , İstanbul/Sarıyer deyim , Peyzaj Mimarıyım , 14 aylık bir kızım var , onun bakımıyla ilgili herşeye karışan da bir herifim var :KK1:
Yarışmacı bütün arkadaşlarıma başarılar dilerim :KK16:
memnun oldum tatlım,bebişini sağlıcakla büyüt,maşallah:nazar:
oy oy annelere karışan adamlarada uyuzum:KK1:Allah yardımcın olsun:KK24:

Bir de benim bir sorum olacak ;
ben çalışıyorum ve bebeğimden dolayı spor yapamıyorum maalesef :KK50::KK50::KK50: Spor yapmasak da takımda yer alabiliyo muyuz :44:
şöyle açıklıyım canımcım,spor yapmak kilo verebilmenin ilk yolu.herkes kendine uygun bir şey mutlaka bulabilir.bebişinle yürüyüş yapabilirisn mesela,evde 20dakikanı ayırıp leslie de yapabilirsin bebiş engel değil:KK34:
sana 21 dakikalık leslie linki de yazıyım;
Exercise TV/Start walking at home 1 mile with Leslie Sansone - YouTube

öğlen menüm:
1 kocaman kase yoğurt
1 tane erik
1 tane dokuzlu çay içiyorum şimdi
süper bir menü:KK34:
bitki çaylarını mutlaka yemeklerrden 1,5 2 saat önce yada ,1,5 2 saat sonrasında tek olarak içmeliyiz:KK34:

Merhaba kızlar menümü yazayım
Sabah
Domates salatalık 3 zeytin peynir 2 dilim ekmek
Ara
1 kornet dondurma
kahvaltı süper:KK34:
kornet hımm:KK4::KK4:

merhaba kızlar şuan yoğunumluğum sebebiyle izinliyim. okulum açıldıktan sonra aranıza dönebileceğimden emin olabilirsiniz. kendimi tanıtayım. ben 20 yaşında baştada dediğim gibi öğrenciyim. bu kilo savaşıma 80.3 kilo ile başladım. daha önce 89 kilolarıda görmüştüm. şuan 72.4 kiloyum. hepimiz için hayırlı uğurlu olur umarım.

kızlar,menülerinizi gün içinde öğün olarak da paylaşabilirsiniz.
gün sonundada bütün olarak tekrar paylaşmanız gerek;

sabah

ara

öğlen

ara

akşam

ara

içilen su miktarı:
yapılan spor ve dakikası:
içilen bitki çayı özellikle yeşil çay:

belirttiğim şekilde yazarsanız bizlerinde yorumlaması daha kolay olur:KK34:

her gün mutlaka kilonuza göre su tüketimini yapmalısınız,su kilo verebilmenin en birinci koşullarından biri:KK34:
su miktarı 2.5 ila 3 litre arasında olmalı.
günlük içmeniz gereken su miktarını burdan hesaplayabilirisniz;
SU VAKFI

merhaba kızlar şuan yoğunumluğum sebebiyle izinliyim. okulum açıldıktan sonra aranıza dönebileceğimden emin olabilirsiniz. kendimi tanıtayım. ben 20 yaşında baştada dediğim gibi öğrenciyim. bu kilo savaşıma 80.3 kilo ile başladım. daha önce 89 kilolarıda görmüştüm. şuan 72.4 kiloyum. hepimiz için hayırlı uğurlu olur umarım.
menun oldum canım,hoşgeldin:KK16:
inşallah,bekliyoruz canım paylaşımlarda bulunabilirsin:KK34:

X