Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Evet canım o gün yemiştim turşu.Dün yemedim mesela bugün tekrar 89,8 çıktım çok şükür demekki kilo almamışım sadece su tutmuş vücut. Öyle zamanda moral bozmamak gerekiyor.

moral bozma cnm sakın dedıgım gıbı tursu fazla baharat tuzlu seyler su tutar kılo degılde suyun ağırlığıdır o.cok tursu yememeye calıs cnm.

sabah 1 dılım buğday ekmegınden ufak bır lokma aldım
5 zeytın
zencefıllı su

ogle

1 pizza (220 gr-superfreshın 4 lu satılan pizzasından 1 tanesı) üzerınde az ketçap mayonezle

aksam
3 çatal patates kızartması
4-5 köfte
2 kasık pazı
2 dılım buğday ekmegı
4cay bardağı sekersız cay

ara oglen
4 kavrulmuş fındık
zencefıllı kur

spor:
62 dk (30 dk ıste tektım hareket ettım tek olduğum ıcın spor yaptım 32 dk evde )

yarın olurda kılo bıldırımı yapamazsam 90,5 alırsınız tok karna tartıldım 90,5 cıvarında çıktım
gecen hafta 91
buhafta 90,5
giden 0,5

91/90,5/0,5/ %0,55

olurda bıldıremezsem kılo bıldırımım budur hanımlar.

***8.TAKIM 325.ETAP***

hrnsnr ( 55,2/ / /% )
koizumirisa ( 103,8/ / /% ) izine ayrılmak istiyor
sky87 (91,0 / 90,5 /0,5/ %0,55 )
deligelin ( 107,8 / / / % )3.kez bildirim de bulunmadı
kelebeklerhepbekler (91,3 / / /% )
efsax ( 81,0/78,1 / /%3,58 )
Nice15( 62, 0 / / / % )

8. TAKIM ORTALAMASI:%

Son düzenleme:
Sevgili takım arkadaşlarım bugünkü menüm :
Sabah : çavdar ekmeğinden 3 dilim sucuk ve 1 kibrit kutusu peynirden tost, 1 adet közlenmiş kırmızı biber, maydanoz, 4 zeytin
Ara : 1 ceviz, 1 kupa yeşilçay+ biberiye
Öğle : 1 dilim çavdar ekmeği, 5 yk kabak yemeği, 2 kaşık yoğurt, dere otu
Ara : 1 damla sakızlı şekersiz türk kahvesi , 1 salatalık
Akşam : 3 kaşık bulgur pilavı , 1 adet kanat 1 adet but ve biraz tavuğun göğüs eti , az salata, 2 kaşık yoğurt, 4 sarma
Ara : 1 kupa yeşilçay +biberiye
İnşallah yarın sıralama olarak iyi bir yerde oluruz canlarım.

Canım 78 mi oldun çok tebrik ederim çok sevindim

selam kızlar 2 gündür evde yoktum yine ugrayamadım çok yogun geçiyor hayatım sıkıldım bu yogunluktan( uykusuzluk ve yorgunluktan bitmiş vaziyetteyim. diyette sporda yalan oldu. menüde paylaşılamayacak kadar kötü(

canım ben listede olmayacak mıyım?

kızlar evlilik yolunda adım atıyorum zorlu bir dönemden geçiyorum. kafam allak bullak. hayatım değişiyor uyum sürece psikolojimi alt üst etti. diyete de konsantre olamadım. pazar günü görev yerime gideceğim. sonrası yalnız olacağım ve diyete tam konsantre olacagım söz veriyorum...

canım ben listede olmayacak mıyım?
ızınden donmuştun dımı kusura bkma kafam cok dalgın

hayırlı olsun

***8.TAKIM 325.ETAP***

hrnsnr ( 55,2/ / /% )
koizumirisa ( 103,8/ / /% ) izine ayrılmak istiyor
sky87 (91,0 / 90,5 /0,5/ %0,55 )
deligelin ( 107,8 / / / % )3.kez bildirim de bulunmadı
kelebeklerhepbekler (91,3 / / /% )
efsax ( 81,0/78,1 / /%3,58 )
Nice15( 62, 0 / / / % )
yagmur3872 (64,7 ///%) 323. etapta ızne ayrılan uye gerı dondu ve kılosu 2 ye bolundu

8. TAKIM ORTALAMASI:%

hayırlı olsun canm.

bır oncekı yada sonrakı sayfaya gıtmek ıstedıgımde kk forum goruntulenemıyor dıye yazı cıkıyopr sızdede o sorun varmı hanımlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…