Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar bugün okuluma kayıdımı yaptım çok şükür. Öğrenci kartımı da aldım çok mutlu hissettim. İnş bir de zayıflarsam çok mutlu olacağım.

Bugünkü menüm
Sabah : 1,5 krep,2 kk peynir, 4 zeytin, çeyrek dilim çavdar ekmeği, 3 çatal peynirli omlet
Öğle : 1 porsiyon urfa , 1 ayran , soğan domates marul maydanoz
Ara : 2 incir
Akşam : 5 yk kabak yemeği, 3 kaşık domates soslu makarna,2 kaşık yoğurt
ara: 1 incir,1 ceviz,yeşilçay
SU : 2-2,5 lt
Spor yok

sabah
çeyrek dılım ekmek
1 biber
4 zeytın

ogle
2 ve 4 bibrden patatesten kızartma üzerine 300 gr sarımsaklı yoğurt
2 dılım tambugday ekmegı
ara
1 muz
1 kupa sekersız cay

aksam
5-6 kasık pilav 4 kasık z.yaglı fasulye

ara (17-19 arasında)
6 bardak sekersız cay (ara ara ıctım )
yarımdan braz fazl (50-60 gr) cevızlı sucuk
ufak dılım dut pekmezı
15 tane fındık

hepsını bır anda yemedim tabı
arkadaşa gıttım orada kızartma vardı hayrı dedım cok ısrar ettıler ufak bır patates atımagzıma ayıp olmasın dıye okdar.
spor yıne yok:2::2::2::2::2::2::2::2::2::18::18::18::18::18:

genel olarak ıyı bmenu cnm

dengelemem lazım dedıgın gıbı azaltmam lazım.kekı hıc yememe lazım.
dun marketten kepeklı glısırn aldım ısyerıne cay yanıan cnm cok çekerse yerım dıye 100 grm 385 cal.
cayın yanına 4-5 tane yesem cok cok kekden daha az kalorı olur yıne .
ara ogunu aburcubuır cnm cektıgı ıcın sorun edıyorum cnm meyve yesemde cay kahve ıceyım ders çalışırken elım ağzım arıyor aburcuburu tok olsada yıllardır cayı pek bos ıcmem oturukende ders calısırkende oyuzden alışkanlık ıstemeden keke gıdıyorum

annelerin kis hazirligi bahar temizligi derken hazirlik hic bitmiyo isleri cok zor.

cay kahve yerine bir sure bitki cayi icersen bu istek yok olur leblebi ve form buskuvilerde kurtaricin olabilir.

kahve mumkun olduğunca ıcmemeye çalışıyorum cnm ıseyrınde cok çekerse cnm.cayıda sallama cay sekersız.
yesıl cay yok ısyerınde alısverıs yaptığımız yere gelsın alıcam hemen ozaman ondan ıcıcem.
leblebi ise yarıyor dımı bende oyle hatırlatım emın olamadım .glısırın aldımda dun leblebıde alayım az kenara atayım etıformda goturdum dun.
evet hazırlıklar bıtmıyor .neyseko cok bırsey yapmıyorz bızoyle.salca tursu dolaba yesıllık sebze.
mıllet kuşburnu pekmez vs gıbı agırseyler yapıyor bızde oyle agırseyler yok.
sımdı annem bıran once yapayımda dayına bırsey olursa yapamam dıyor (dayımın durumu cok ıyı degılde oyzuden)bende pek anlamıyorum otarz seylerden anlasam bende yapıcamda ıste .

Canım en tehlikeli öğüne en yasak şeyleri koymuşsunNeyse sanırım öyle denk gelmiş. Akşamdan sonraki öğün dışında gayet iyi canım .

Çok iyi yapmışsın çayın yanınada yakışır hem . Afiyet olsun canım o hazır keklerin içindeki katkı maddelerini düşün tiksin yeme benceBen de senin gibiyim aynı ders çalışırken 15 dk da bir yemek yiyesim gelir o yüzden de 1 sene de 10 kilo aldım ben. Alışkanlıklarımızdan vazgeçme zamanı . neyimiz eksik o incecik kızlardan

tursu yada cok mu tuzlu seyler yedınde su tutuyor vücudun kı?
tursu tuz baharatlı seyler yeme bırkacgun ıstersn
Evet canım o gün yemiştim turşu.Dün yemedim mesela bugün tekrar 89,8 çıktım çok şükür demekki kilo almamışım sadece su tutmuş vücut. Öyle zamanda moral bozmamak gerekiyor.

selam kızlar nasılsınız
işler çok yoğun olduğu için daha yeni gelebildim
artık rahatlamak istiyorum ya yoğunlık çok yorucu

canım maşallah çok iyi gidiyorsun tek eksiğin spor
leslie yapsana evdeysen canım

aynen cnm neyımız eksık ıste bırazfazlamız var onlardanda kurtulacağız.
ıste o katkı maddesı cok tatlı yapıyor yedıkce yıyesı geliyor ınsanın da yememız lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…