Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Merhaba kızlar dışardaydık giremedim şimdi yazıyorum menümü :
Sabah : az zeytinyağında kızarmış 1 yumurta, az peynir, 4 zeytin, 1,5 dilim çavdar ekmeği,yarım baklava
Ara : 1 kuru kayısı 1ceviz
Öğle : 1,5 haşlanmış patates, 2 kaşık yarım yağlı yoğurt
Ara : 1 ,5 avuç üzüm
Akşam : 3 kaşık süzme bulgur pilavı, 4 kaşık kuru fasülye , 1 kaşık yoğurt, 4 dilim salatalık turşusu.
Ara : 1 bardak süt
Spor : 30 dk yürüyüş, 20 dk zumba=50 dk
su : 2,5 -3 lt + 1 kupa yeşilçay

sabah

zencefıllı kur cayı
1,5 dılım buyday ekmegı
4 biber
5 zeytın

ogle
fırında yagsız yapılmış 4bıber 2 domates 1 patates
üzerinde az ketçap
2 dılım ekmek

ara
1 muz
2.ara cok acıktım ders çalışırken 2 dılım kek 2 sekersız cay (kek fazla oldu )
aksam
2 dılım ekmek domates 4 zeytın
1 kaseden bıraz az sehrıye çorbası
6 kasık makarna
4 kasık fasulye

spor:
gun ıcınde ısyerınde 15 dk yuruyus
aksamda annemler fasulye tursusu ıcın tursu haşladılar bıber kozledıler sten gelınce ayak ıselerın ben baktım bır asagı bır yukarı toplam 30 dk spor nıyetıne hızlı hızlı ınıp çıktım 3 katı hep
(aslında daha fazla saha gıt sola gıt yemek yap vs vs de ıste daha az olsun dıye )
toplam 45 dk

baklavadan kurtuluş yok sanırım cnm canın cekmıstır yıne az yemıssın arada olur oyle.gonlunu gecırcek kadar yemezsen sonra bır oturuşta dünya kadar yersın.

güzel lıste

gecmıs olsun cnm.diyetı bozacak cok sey yedın ama hareketı fazla yaptığın ıcın kılo almamışsındır vermesende almamakta bır başarı cnm

ben pozıtıfım cnm.oyle ınsanlar 30 unda evleniyor acelem yok kısmetse evlenırız zaten.hayırsız olacaksada olmasın.
o plana uymak zor oluyor ıste cnm evde tek degılım ya annemler olunca zor ama bakalım oturtmam lazım .işte kpss calısmaya başladım nette açtım beni böyle sevi izlememıstım 10.bölümden snra 11.bölüm açtım matematık cozdum konsantre olamıyordum barı bıryandan dınler bryandna cozerım dedım ıyı oldu bırsure sonra dızıyı unuttum test teste konsantreydim alışana kada böyle devam etcem uzun zaman sonra ders calıscmak zor geliyor

dun aksam kosu bantında yürüme nıyetım vardı tursu ısıne gırmış annemler yle olunca yardım ettım ayakıslerıne bende yuruyus yerıne merdıven ın cık su ac kapa musluktan eve su tası (sular çamurlu aktığı ıcın evdekı suyu kullanamıyorz mecburen mahalle basındakı cesmeden alıyoruzda )
buda harekettır dımı kızlar
bırde dun 15 dk yuruyusuz topuklularla yaptım :S
zor oldu ama olsu nhıc yoktan ıyıdır dedım .

bırde hanımlar ben ders çalışırken cay kahve yanına aburcubur cok arıyorum.ne yıyebılırım aburcubur yerıne.alıskanlık oldu bendede kılolarda bıraz ondan. sımdı yememem lazım aburcubur .önerılerınız nelerdir.ne yesem. leblebi filan ıse yararmı yada badem fıstık?
yada su fırında nohutlu kekıklı cıps gıbı yapılıuor ya ondan yapsamm?kalorısı nasıl bılenınız varmı
açıl bana öneri lazım olmuyor ders çalışırken ıstemesemde bırsure sorna acıkıyorum elım keke flan gıdıyor

spor harika canim menude cok guzel.

annelerin kis hazirligi bahar temizligi derken hazirlik hic bitmiyo isleri cok zor.

cay kahve yerine bir sure bitki cayi icersen bu istek yok olur leblebi ve form buskuvilerde kurtaricin olabilir.

kızlar dün 90 çıkmıştım dedim su fazlalığıdır . Bugün de 90,1 çıktım anlamıyorum nasıl hem diyet spor yapıp hem kilo alıyorum çok sinirlendim artık yaa

selam kızlar nasıl gidiyor
ben çok yoğunum bu hafta o yüzden çok gelemiyorum malesef kusura bakmayın
benim diyet çok kötü gidiyor malesef

Canım ara öğünleri çok sorun ediyorsun ama mesela o keki yedikten sonra akşam yemeğinde en azından karbonhidrat almasaydın keşke. Hem kek hem makarna hem ekmek hem şehriye çok fazla . Makarnadan iki kaşık fasulyeden 6 kaşık alsaymışsın keşke. Bunları dengelersen daha yararlı olur diye düşünüyorum.Ara öğüne de çok takılma tamam iki kere ara öğün yap bi sefer meyve ye bi sefer süt iç ya da diyet bisküvi ye mesela ama akşam az yemeye çalış bence.

kızlar be çıkıyorum sizlere iyi akşamlar
yürüyerek gideceğim eve spor olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…