Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bu arada sen ne iş yapıyorsun canım ?

Canımlar bugünkü menüm :
Sabah : 1 avuç miktarı kadar karışık kızartma , 1 kaşık yoğurt, 1 dilim esmer ekmek, 2,5 adet fıstıklı baklava (kabul kahvaltıyı abartmışım ama gün boyu eritirim nasıl olsa dedim ve baklavalara ve dün akşam hayır dediğim kızartmaya hayır diyemedim)
Öğle : 4 kaşık süzme bulgur pilavı, 5 kaşık kuru fasülye , 3-4 tane salatalık turşusu dilimi, 2 kaşık yarım yağlı yoğurt
Ara : 1 adet kuru kayısı ,1 adet ceviz
Akşam : 1 kase hazır ezogelin çorbası
Ara : yemeyeceğim baklavalar sebebiyle.
Spor 30 dk yüksek tempolu dans,40 dk yürüyüş =70 dk
Su : 2,5 lt+ 1 kupa yeşilçay biberiye karışımı çay
Az sonra 1 kupa daha yeşilçay -biberiye karışımı çay yapacağım

bızde çareler tükenmez cnm yeterkı zayıflamak olsun ,onuda halledersın sen merak etme ve sıkma canını
Bu arada sen ne iş yapıyorsun canım ?
fen ve teknolojı ogretmenlıgı cnm ( dıger adıyla fen bılgısı )

baklava olmamış ama sporla telafı etmıssındır.
süzme bulgur pılavı nasıl oluyor cnm?

4-
hanımlar ben sabah erken kalkıyorum 6-6,30 da kahvaltı yapıyorum ve oglen 11,30 gıbıacıktıgım ıcın aşçı olmadığında o saatlerde yemek yıyorum sımdı annemlerde geldı oyuzden aksam yemegı saatı gece kalıyor.bende arada cok acıkıyorum 2 ara ogun fılan yapıyorum ama açlığımı bastıramıyorum busferde ekmek aburcubura yonelıyorm ıstemeden (cunku artık karnımdan sesler geliyor açlıktan)
neyapmam lazımaclıgımı daha az kalorı ama doyurucu ne ıle bastırabılırım.

Aynen ben de çok utandım. Kayıt yaptıracağım diye seviniyordum ama şimdi bütün mutluluğum gitti.korkarak gideceğim

5
nıye herkesın onnde beden soyluyorsunuz kı S: ılkokul cocgu degılsınız kı :S koskoca tıp fakultesıne kazanmış enaz 18 yasında ınsanlarsınız okul nıye böyle bır uygulama yapıyorkı gıdın sessizce soyleyın yada medikalden alın yanı.
nıye sızı utandırıyorlarkı :S

amın cnm ınsallah alırım fazla puana gerek yok sımdılık60 olsa yetrer

7
anladım bunu duymamıştım.
ısyerındede arada yurumeye çalışıyorum fılanda cok ılerleyemıyorum korkuyor ınsan etraf ıssız kopek fılan geliyor ısırır fılan dıye korkuyorm uzaklaşamıyorum yoksa bıraz daha yuyuryp gelcemde ıste gun ıcınde 10 dk fılan yurumeye çalışıyorum arada yerımde hareket etmeye calısıyorumda.
düzene oturtmamlazım yas 26 oldu evlı bıle degılım vermem lazım bu kıloları ama kpss ye de calısmam lazım bakalım bır plan yapmam lazım kendıme

Son düzenleme:
günaydın kızlar izinden dönme zamanım geldi galiba...nasılsınız takımı çokk özledim ama yüzüm yok( kilo aldım yine.... daha evime gidemedim ama izinli oldukça artıları görüyorum(

2 hafta bol bol gezdim. şehirleri fethettim. 5000 km yolculuk yaptım şehir içi hariç:))) yedim içtim oturdum mecburen bunlarda kilo olarak döndü(( durum kurtarması yapmaya çalışacağım ama bu hafta zor...

Canım yarım yağlı sütlerden içebilirsin hem süt tok tutar.

Bilgisayarımın şarjı bozuldu, tamirde. Diğer bilgisayarları da kullanamıyorum kolay kolay. Bir de çok yoğunum, plaja gittiğimiz günden sonra misafire gittik onlar bize geldi, marinaya gittik, dün 5 yaşında kardeşimin okulu başladı, okula gittim seçmeli dersleri değiştirmeye, sinemaya gittim liste böyle gidiyor. Diyeti bozacak çok şey yedim ama hala 103.7de olmayı başarıyorum. 3 haftadır 103.7deyim. Yakın zamanda kür yapıp, diyetime yine yeniden başlayacağım. 2 hafta izinli olabilirim belki okullarla birlikte de başlayabilirim bilmiyorum. Haber veririm. Sağlıcakla

Sen istedikten sonra hiç korkma elbet başarırsın. Hem yaşında gayet iyi artık insanlar 30 larında filan evleniyor. Sen hayata pozitif yaklaş eminim karşına güzellikler çıkacaktır. Kendine dediğin gibi bir plan yaparsan belki işe yarar mesela günün şu saatinde ders çalışacağım şu saatte spor yapacağım gibi.

Günaydın canım Hoş geldin tekrar o zaman. Yüzüm yok diye düşünme burda hepimiz bozuyoruz diyeti arada sonuçta.Aldığın kiloları da hemen vereceksin çünkü hızlı alınan kilolalar hızlı verilir. daha o kilolar sana tam yerleşmemişken hemen sporla giderler. Maş. ne kadar güzel gezmişsin

hos geldın cnm , sen gelde aramıza bız verırız o kıloları yeterkı gelın artık topıgı bı canlandıralım ,spora basla bol su ıc onlar yok olur gıder cnm
umarım bıran once aramıza donersın tatlım

Hoşbulduk canım inşallah veririm o kiloları vermek için çok uğraşmıtım çok kötü oldu( izin bitti ama spora başlarım yeniden...

bitki çaylarına dönecem canım yoksa kurtaramam haftayı... geldim izin bitti işe başlıcam topiğede dönecem artık...

selam kızlar kimse gelmemiş gerçekten takımın canı kalmamış canlandıralım lütfen...

menüm

sabah
yagda yumurta domates biber biraz ekmek

öğle
çıtır simit 1 tane

akşam
kabak yemeği biraz ekmek yoğurt

2 saat kadar yürüdüm. suyu az içtim unuttum içmeyi(

diyet olmayan ama sağlıklı menüm oldu( unutmusum diyet yapmayı:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…